Tovar doručený do zásielkovne mi prišiel o týždeň. Síce trošku dlhšie, než som čakala, ale inak spokojnosť.

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Daniela, veľmi nás mrzí, že ste tak dlho čakali na doručenie zásielky na vybranú pobočku. Kontrolovali sme to v systéme Zásielkovne a Váš balík stál z neznámeho dôvodu 3 dni na pobočke, kde bol podaný. Ospravedlňujeme sa Vám za toto zdržanie, doručenie cez Zásielkovňu bežne trvá 2 dni. Ak by sa podobný problém so zdržaním zásielky vyskytol do budúcna, prosím, kontaktujte nás a my sa postaráme o to, aby bol balík čo najskôr u Vás. Ďakujeme Vám za spätnú väzbu a želáme dobrú vodu!

• pohotová expedícia

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Ďakujeme za Vašu pochvalu aj recenziu. Rýchlosť vybavenia objednávky je jednou z našich priorít.

• rýchlosť, komunikácia

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, Miro. Ak budete potrebovať ďalšiu vodácku výbavu, sme tu pre Vás!

• Rýchlosť a spoľahlivosť

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a dcére prajeme veľa športových úspechov!

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Ďakujeme pekne za recenziu. Radi rýchlo dodáme aj ďalšie Vaše objednávky :)
    Vodaci.sk, Maja

• Prehladne menu, jednoducha platba, vyhodny odber, rychle vybavenie objednavky

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Zuzka, teší nás, že sa Vám u nás dobre nakupovalo. Ďakujeme pekne za recenziu.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Ďakujeme pekne za recenziu, sme veľmi radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou dodania tovaru.
    Vodaci.sk, Maja

S obchodom som po dvoch väčších nákupoch veľmi spokojný. Cením si výbornú komunikáciu a ústretovosť. Tovar bol vždy dodaný v dohodnutom termíne. Milo ma prekvapil aj bezproblémový prístup k výmene tovaru za inú veľkosť.

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Miro, sme radi, že ste boli s nákupmi spokojný. Budeme radi, ak sa na nás obrátite aj nabudúce. Ďakujeme za Vašu recenziu.

komunikujú a sú ústretoví

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Ďakujeme pekne za Vaše hodnotenie.
    Vodaci.sk, Maja

Som veľmi spokojná. Nevedela som si presne vybrať veľkosť, pani predavačka s tým nemala skúsenosť, ale o hodinu mi volal jej kolega, ktorý mi ochotne poradil. Tovar prišiel rýchlo a v poriadku. Odporúčam tento obchod!

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Tondo, ďakujeme za recenziu. Pomaly sa zaúčam do tajov vodáctva a teda dúfam, že nabudúce Vám budem vedieť už aj ja dobre poradiť :)
    Vodaci.sk, Maja

Výborná komunikácia s obchodom.

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že sa Vám s nami dobre komunikovalo, aj nakupovalo:)

Super , obchod , rýchla komunikácia , trosku dlhšie dodanie ale inak vsetko Ok

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Ďakujeme, Tibor, za hodnotenie a ocenenie našej komunikácie. Je pravda, že získať tovar od niektorých dodávateľov trvá niekedy týždne, no vždy sa snažíme dodržať dodacie lehoty uvedené pri jednotlivých produktoch.
    Dobrú vodu prajú Vodaci.sk, Maja

• možnosť nakupovania on-line
    • možnosť výberu dopravcu zakúpeného tovaru

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Marián, ďakujeme pekne za Vašu recenziu.

• Výborna komunikácia, promtné riešenie

Ďakujeme za hodnotenie.
    Ak budete nabudúce hľadať stan, alebo prístrešok, radi vás obslúžime.
    Vodaci.sk, Juraj

• je to rýchle a bez problému

A tak to má byť :).
    Ďakujeme za recenziu.
    Vodaci.sk, Juraj

• Vinou chyby v ich systéme sa moja platba za objednaný tovar javila ako neuhradená.V rozhovore s "niekým"som sa dozvedel,že čo chcem,keď to nie je zaplatené...Ďakujem.nikdy viac...

Dobrý deň Igor.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme za chybu, ktorá sa vyskytla pri platbe. Nestala sa u nás, ale v spoločnosti, kt. zabezpečovala prevod. Je mi jasné, že to vás nezaujíma, a berieme to celé na seba.
    Chyba pri paltbe áno. Avša čo sa týka komunikácie, verím mojim kolegom a som presvedčený, že takýmto spôsobom s vami nehovorili.
    Ak sa rozhodnete dať nám ešte niekedy šancu, som si istý, že vás presvedčíme o opaku.
    S priateľským pozdravom Juraj Bubeník, spolumajiteľ Vodaci.sk

Oba stany boli zabalene dokladne vo folii, obalova folia bola neposkodena. Jeden zo stanov vsak prisiel poskodeny (presuchany obal - diera cca 20cm, a taktiez nasledne poskodeny stan - kanal cez ktory ide vystuha) nemal som cas to reklamovat, kedze stany som potreboval, opravim si to sam, ale uz tuna nakupovat nebudem, nepdporucam ani inym.

Dobrý deň Fero.,
    Veľmi nás mrzí čo píšete. Verte, že ak by stane bolo viditeľné akékoľvek poškodenie, neodoslali by sme ho. V každom prípade, po návrate sa neváhajte ozvať, a stan nám pošlite. Vymeníeme vám ho za nový.
    S pozdravom Vodaci.sk, Juraj

• superrychle donanie uz na druhy den :)

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Ďakujeme za hodnotenie Veronika. Ak budete potrebovať vodácke potreby na druhý deň, sme tu pre vás :).
    Dobrú vodu prajú Vodaci.sk, Juraj

• Príjemná obsluha, odborné rady, kvalitný tovar fajn ceny a možnosť platby kartou.

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Ďakujeme za recenziu Emilio.
    Radi vám opäť ochotne poradíme. Zastavte sa.
    Pekné leto prajú Vodaci.sk, Juraj

Kratka dodacia doba, super komunikacia, odporucam.

Reakcia obchodu Vodaci.sk

Ďakujeme za odporúčanie Marián.
    Dobrú vodu vám prajú Vodaci.sk, Juraj