Obchod nedoporucuji. Lahvicka s lekem, ktery jsem objednala dosla poskozena, mela uplne rozbite dno, tablety byly vysypane v prepravni obalce, z toho jedna rozdrobena. Zasilka byla naprosto nedostatecne zabalena, dosla pouze v obycejne obalce! Tablety jsem musela prepocitat a presypat do jine nadoby. Druha lahvicka byla nastesti v poradku. Neposilam zpet jen proto, ze bych s tim mela praci a vydani!!!

Reakcia obchodu Vitama.sk

Je mi veľmi ľúto, že zásielka prišla poškodená. Tablety sú balené v nádobke z veľmi odolného plastu. Celá zásielka bola zabalená v tzv. bublinkovej obálke, takže pravdepodobnosť poškodenia je veľmi malá. Počas doručovania však musela byť zásielka poškodená veľkou silou, toto už, bohužiaľ, nedokážem ovplyvniť. Preto je potrebné zásielku zaslať späť na reklamáciu, ktorú vyriešim zaslaním nového nepoškodeného balenia.

• spolehlivost ,solidnost a rychlost
    • žádné

výtečná firma

• the website doesn-t have an enghlish version

• Hledala jsem určitý produkt a našla dokonce více nabídek jak co do síly tak i velikosti balení.
    • nenešla jsem nic záporného

Rychlé jednání
    prodej i do České republiky

• Zasiela do CR. Platba kartou.
    • Postovne na obalke je dvakrat lacnejsie ako postovne zaplatene obchodu.

Trosku vyssie ceny, ale zasiela do CR, takze to je naozajstna vyhoda. Da sa platit kartou. Odporucam.

Reakcia obchodu Vitama.sk

Výška vyberaného poštovného je zhodná s reálnym poštovným pri zásielka od 100g do 500g. V tomto rozsahu hmotností je drvivá väčšina zásielok.

Objednávka rychle vyřízena, zboží dodáno včas a bez problému.

• Obchod mě potěšil, že zasílá zboží i do ČR a platba je možná v měně země adresáta. Velmi dobré reference byly pro mne vodítkem.
    • Nevím o žádných slabinách.

Obchod doporučuji v každém případě.
    Jednak oceňuji, že mě informoval o uložení zásilky u nás na poště smskou, ačkoliv to měla učinit Česká pošta, která mi nebyla schopná za tři pracovní dny toto oznámit. Seriózní jednání, přehledná nabídka a rychlé vyřízení.
    Pro mně důvod se sem opět vrátit.

• Velký výběr, příště si objednám více produktů.
    • Melatonin v ČR nelze koupit bez receptu.

Určitě každému v ČR doporučím.

• rychlost dodávky
    • žádné jsem nezjistila

dobrý, doporučuji

S nákupem v tomto obchodě jsem byla spokojena nad míru. Skvělá, rychlá komunikace, ochota a pochopení i při problému z mé strany.

• spolehlivost
    • nemá

bezproblémový

Několikrát jsem jednala telefonicky i panem majitelem a je to velmi příjemný a ochotný pan! Příjemný bonus v příjemném obchodě!

• Nabízí melatonin, který je v ČR na předpis.

• Přehlednost, nízké ceny.
    • Žádné.

Rychlost, přehlednost nízké ceny. Vstřícnost pro nákup z české republiky.

• rychlost, komunikace,
    • clo

Směle do toho.Perfektní přístup.

Reakcia obchodu Vitama.sk

Tento poplatok v sume 50 Kč si účtuje Česká pošta ako tzv. spracovateľský poplatok. Týka sa len platby Dobierkou. Informáciu o tomto poplatku si môže zákazník prečítať pri voľbe spôsobu platby počas procesu objednávky.

• V CR je tento preparát jen na lékařský předpis a je dražší
    • Cena poštovného se zvýšila ještě o 50 kč pro Českou poštu

Jsem s nákupem spokojena

Reakcia obchodu Vitama.sk

Tento poplatok v sume 50 Kč nie je súčasťou poštovného. Účtuje si ho Česká pošta ako tzv. spracovateľský poplatok. Týka sa len platby Dobierkou. Informáciu o tomto poplatku si môže zákazník prečítať pri voľbe spôsobu platby počas procesu objednávky.

Doporučuji

• Dostupnost zboží.
    • Žádné.

Spolehlivost.

• rychlost
    • cenově dražší přepravné

spokojenost s provedeným nákupem

• rychlost a spolehlivost doručení, okamžitá platba platební kartou
    • žádné

Doporučuji k nákupům!