naco mi uz 3 krat posielate e mam ohodnotit svoj nakup ked mi tovar este ani len nedorazil.

• Nerozumiem preco posielate dotaznik ked tovar este nebol doruceny
  • Už prešiel viac ako mesiac a tovar neprišiel.

Spokojnosť . V balení síce chýbali 4ks zámky skrutiek a 2 skrutky do zámkov, tie som si musel kúpiť, ale ináč som spokojný.

Neskutocne prijemny Tovar je kvalitny odporucam

• Je to bez starostí

Nedodanie vsetkeho

• Nábytok je pekný, doručili mi ho za 2 dni od objednania
    • Dobrá komunikácia obchodu, milí ústretoví ľudia
    • Bezkonkurečná cena
    • Balenie je úplne nezorganizované. Žiadna časť nebola označená, očíslená, dokonca skrinky ani neboli zvlášť balené do krabíc, všetko bolo pomiešané v rôznych krabiciach a museli sme selektovať kusy nábytku asi pol dňa, kým sme sa vôbec dostali k tomu, ktorá časť ku ktorej skrinke bude patriť. Ani šroby a ostatné súčiastky neboli označené. Škoda tejto veľkej nevýhody, skladalo sa veľmi ťažko.

• Hneď mi volala pani, že dodacia doba je tam dlhšia a či som s tým v pohode a skontrolovali sme spolu objednávku. Dokonca bola pani ochotná poslať mi aj vzorky látok. Veľmi dobrá komunikácia.

• Tovar mal byť dodaný do 3 dní, už čakáme 7 dní

• Tovar bol rýchlo dodaný

• Ochotný doručovateľ

• Som spokojná dovoz a aj milý dovozca a aj presný čas dovozu ďakujem z celého srdca ďakujem za všetko čo pre nás robíte ďakujem.

• rýchle vybavenie a doručenie objednávky

objednané v nedeľu večer a doručené v piatok doobedu je veľmi slušný čas vybavenia objednávky

• nedoručený tovar
    • čakanie zhruba 6 týždňov
    • zriadenie druhej objednávky a čakanie 2 týždne a furt nič
    • Potvrdzujuca objednavka a furt nedorazila

Takže, za prvé potvrdíte objednávku ktorá má napísané 1-4 týždne na doručenie tovaru a ešte my neprišla/nebolo my telefonované ohladom nej, nič. Žiadna komunikácia so zákazníkom. Hľavne že keď nemám tovar do 6 týždňov tak mám hodnotiť obchod hneď po objednávke :D skúste si nastaviť spam emaily poriadne. Ďakujem, vôbec neodporúčam tento obchod lebo je to SCAM.

Žiadny problém, boli ústretový.

• Jeden z mala obchodov, kde som nasla postel, presne taku, aku som si predstavovala a este za vyhodnu cenu. Boxspringova postel DIVA od ceskeho vyrobcu je velmi kvalitna /dla slov stolara, ktory mi ju "pospajal"/. Predavajuci bol maximalne napomocny pri vybere a rozhodovani, ocenujem naozaj skvelu komunikaciu. Dorucenie bolo mega rychle a na minutu presne. Nemam absolutne co vytknut. Som 100% spokojna, tymto pana, ktory mi pomahal aj srdecne pozdravujem.

Veľmi milá a ústretová pani predajkyňa

• Nedali vediet ani po dvoch tyzdnoch, ze to co som so objednal nevedia zohnat.