Objednavka c. 12262.
    Tovar je zaplateny uz tyzden, informacia o odoslani knih ziadna, pisal som im uz dva emaily - bez reakcie.
    Ziadam vratenie penazi.

• Neodpisovanie na email

Môžem vedieť prečo mi neprišiel email? Ďakujem

• Su to podvodnici
    • Odstupila som od zmluvy a knihy mi poslali este raz asi sa im ten tovar nepredava

Uz nikdy viac nenakupim.
    Neposlali potvrdenie objednavky tak som tovar objednala inde. A potom len poslali zasielku. Z dobrej vole som ju vratila podla obchodnych podmienok. Ale prislo mi vyjadrenie ze tovar sa neda vratit.

Dobrý deň p.Jankovičová,
    Vzniknutú situáciu sme preverili. V obj.č.10961 ste mali 5 titulov . Spojili sme sa telefonicky , pretože v objednávke ste mali titul, ktorý mal dostupnosť 14-21 dní a titul by sme Vám nestihli dodať do Vianoc. Priali ste si objednávku rozdeliť a dostupné tituly sme obratom vyexpedovali.
    Tovar ste nám vrátili s odstúpením od zmluvy. Vzhľadom na to, že ste nám tovar nevrátili v pôvodnom stave , Vašu požiadavku sme zamietli a poslali sme Vám tovar naspäť s vyjadrením.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.

• ziadna
    • ziadna komunikacia
    • nemaju telefonne cislo
    • neodpovedaju na maily
    • nervyyyyyyyyyyy

poslal som Vam mail, v ktorom mate IBAN a cakam na vratenie penaziii !
    do P..E , ja uz nemam ine slova k takymto lajdakom !

neviem v akej galaxii zijete VASA KNIHA, ale komunikacia je nulovaaaaaaaa.
    cakam a kniha este stale neprisla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    poslal som Vam X maily, a vyplnal XXX krat Vas trapny formular.
    nejebte ma, lebo poletim do Nitri ako superman !

Napiste mi, kedy a ci mi taaaaaa kniha bude dorucena !
    Ak sa mi neozvete do 26.01.2022 pisem na SLOVENSKU OBCHODNU INSPEKCIU !

pred mesiacom som si u nich objednal knihu, zaplatil vopred.
    kniha nedosla, odpoved od nich ziadna.
    uz som im posielal mail s odstupenim od zmluvy - odpoved ziadna.
    ked si to nahodou citate VASA KNIHA - cislo obj.: 11051
    taketo som nezazil este, nenalatel som takto este.

neodporucam nikomu nakupovat tam !

Dobrý deň p.Šimon ,
    Vašu obj.č. 11051 sme preverili.
    V objednávke máte odbornú literatúru. Odborné zahraničné literatúry sú veľmi ťažko dostupné pre dodávateľa . Vzhľadom na ťažšiu dostupnosť majú zreteľne uvedenú dlhšiu dodaciu lehotu .
    Žiaľ na dodaciu lehotu nemáme vplyv, pretože nie sme dodávatelia a ani vydavateľstvo a dokážeme pracovať iba s materiálmi a s informáciami , ktoré nám poskytnú dodávatelia a vydavateľstvá.
    Titul , ktorý máte v objednávke sa nám doručí v priebehu budúceho týždňa a objednávky obratom expedujeme.

Každý zákazník je telefonicky kontaktovaný a v prípade ak sa jedná o odbornú literatúru zákazníci sú bezodkladne informovaný o deklarovaný termín dodania od dodávateľov.
    Kontaktný formulár slúži na najrýchlejšiu komunikáciu so zákazníkmi!
    V prípade , ak už nemáte záujem o objednávku pošlite nám vyplnený formulár o odstúpení od zmluvy ( postupujte podľa všeobecných obchodných podmienok ) . Vašu požiadavku o odstúpení od zmluvy sme zatiaľ neobdržali.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.

• žiadna komunikácia

Ćíslo objednávky: 10363. Objednané 3 knihy. Prišli 2. Platené bolo presne za tie dve knihy dobierkou, takže som netratil. Nedostal som žiadne info prečo nebola tretia kniha dodaná. 28.7.2021 som písal aj cez ich kontaktný formulár - žiadna odpoveď. Stále neviem či mi tretiu knihu dodajú alebo nie. Nakoľko na tieto recenzie odpisujú dúfam v odpoveď tu :)

Reakcia obchodu Vaša kniha

Dobrý deň, Vašu objednávku č.10363 sme preverili. V objednávke ste nemali dodaný titul - Endymionův vzestup (Dan Simmons).
    Evidujeme , že sme Vám napísali e-mail dňa 12.07.2021 11:58:52 :
    "Dobrý deň, píšeme Vám ohľadom Vašej obj.č.10363 . V čase , keď ste si u nás vytvorili objednávku evidovali sme technickú poruchu a každý titul sa zobrazoval "skladom".
    Žiaľ titul - Endymionův vzestup (Dan Simmons) je momentálne úplne nedostupný. "
    Odpoveď na vyššie uvedený e-mail sme neobdržali. Evidujeme , že sme prijali Váš e-mail dňa 28.07.2021 10:31:21 kde ste sa informovali ohľadom nedodanej knižky. Odpísali sme Vám odpoveď na Váš e-mail , kde sme Vám vysvetlili vyššie uvedený problém.
    Žiaľ v minulosti sa nám už vyskytol podobný problém a naše e-maily sa doručili zákazníkom do schránky spam, alebo reklama.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. V prípade , ak sa rozhodnete o nákup v našom eShope aj napriek negatívnej skúsenosti , radi by sme Vám poskytli špeciálnu zľavu na ďalší nákup.
    Ďakujeme za pochopenie a veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu.

• Výborne ceny. Úspora 16 eur na objednávke voči dvom najväčším predajcom
    • Balenie a ochrana knih

Za mňa plná spokojnost

Reakcia obchodu Vaša kniha

Ďakujeme za Vašu objednávku a za Vašu spätnú väzbu. :-)

S pozdravom a prijatím pekného dňa Vaša kniha .

• Ceny
    • Knižka zdarma ako darček k väčšej objednávke potešila

V tomto e-shope som spravila väčšiu objednávku a až následne som zistila, že má zle recenzie. Začala som sa obávať, pretože som ju zaplatila vopred, ale moje OBAVY sa ukázali NEOPODSTATNENÉ. Knihy prišli v termíne, ako sľúbili, všetky vyzerajú ako nové, boli dôkladne zabalené, čakanie bolo tiež v pohode. Z 18 objednaných titulov nemali len jeden, pritom ide o titul, ktorý už zháňam dlhšie, tak sa nedivím. ZA MNA SPOKOJNOST. K e-shopu sa ešte určite vrátim, nebola to moja posledná objednávka. Ďakujem :-) PS: ešte som zabudla, že k objednávke pribalili knižku zdarma! Potešilo :-)

Dobrý deň p. Erika ,
    Ďakujeme za Vašu objednávku , spätnú väzbu a za Váš povzbudzujúci e-mail. Ostávame s pozdravom Vaša kniha .

• ceny knih
    • Dlha cakacia doba
    • Nulova komunikacia

Jedine co mozem odporucat je cena knih. Na knihy ktore su skladom uz cakam 15 prac. dni. Volal som im prvy krat,povedali ze knihy budu u mna za max. 2dni. Po 5 dnoch som im volal zase, ale nezdvihli. Zdvihli ked som im volal z ineho cisla a zase to iste max. 2 dni. Uplna nespokojnost. Odporucam iba tym ktory su ochotni cakat ``dlho``.

Reakcia obchodu Vaša kniha

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Vašu obj.č.9555 sme preverili. V objednávke ste mali ťažko dostupný titul - Práca vodičov nákladných automobilov a autobusov a používanie tachografov . Vzhľadom na ťažšiu dostupnosť daný titul má dlhšiu dodaciu lehotu, ktorú máme uvedenú aj na našej webovej stránke "Zasielame: do 14 - 28 dní". Evidujeme , že sme Vás žiaľ opakovane telefonicky nezastihli, nakoľko každú objednávku overujeme telefonicky, obzvlášť ak sú niektoré tituly problematické . Nezastihli sme Vás telefonicky - 29.3.2021 o 9:49:08 a ani 31.3.2021 o 14:03:37 . V prípade , ak ste sa nás snažili zastihnúť mimo otváracích hodín, ktoré máme uvedené na našej webovej stránke, ( PO-PI 9:15 - 17:00 , Technická prestávka 11:00 - 13:30 )mrzí nás to. Ďakujeme za Vašu objednávku a ospravedlňujeme sa za vzniknuté nedorozumenie.

• ziadna
    • nedvihaju telefon
    • nedodali mi tovar
    • este som sa nestretol s takou neserioznostou

V tomto obchode som rozhodol kupit 2 knihy, kvoli dobrej cene a tomu, ze ich mali skladom. Mal to byt darcek pre syna. To bolo v pondelok pred dvoma tyzdnami .... V utorok sa mi ozvali ze mi to dodaju az v piatok (cudne, ale ok). V stvrtok po obede som im volal, ze ci je tovar odoslany.
    Mnoho telefonickych pokusov, ale nakoniec som sa dovolal s tym, ze dodavku preveria a zavolaju mi. Nezavolali - telefonovanie spat, aby som sa dozvedel, ze v piatok ho poslu a budem ho mat v pondelok... Oslava bola bez knihy, s tym ze bude v pondelok. V pondelok scenar ako predtym vela pokusov, aby som sa dozvedel, ze knihu stale neposlali. To som uz vypenil. Teraz mi uz naozaj zavolali spat (super) - pan v telefone znel seriozne a slubil, ze dalsi den ho poslu expresne a nebudu si dokonca uctovat postovne. Volal som im v piatok (nedovolal som sa) - chcel som iba stornovat objednavku. Tak som to urobil mailom a knihy som objednal u konkurencie (jednu mam uz doma a pre druhu idem v pondelok)

Reakcia obchodu Vaša kniha

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Evidujeme, že sme Vás telefonicky kontaktovali a informovali sme Vás o dod.lehote a Vy ste sa nás aj opýtali , prečo Vašu objednávku nemôžeme vyexpedovať okamžite. Vysvetlili sme Vám , že nás zasiahla vážna pandemická situácia a pracujeme v obmedzenom režime a veľmi sa ospravedlňujeme vopred za meškanie , avšak žiaľ aj napriek našej snahe nedokážeme urýchliť expedovanie objednávok a v prípade, ak Vám dodacia lehota nevyhovuje a prajete si objednávku zrušiť, samozrejme Vašu požiadavku o storno akceptujeme . S dod.lehotou ste v telefonickom rozhovore súhlasili . Kontaktovali ste nás e-mailom , kde ste nám napísali ,že sa nám neviete dovolať. Odpísali sme Vám, že v prípade , ak ste sa nás snažili zastihnúť mimo otváracích hodín, ktoré máme uvedené na našej webovej stránke, ( PO-PI 9:15 - 17:00 , Technická prestávka 11:00 - 13:30 )mrzí nás to.
    Ďakujeme za Vašu objednávku a pochopenie.

• dobrý sortiment
    • Ceny
    • dobre zabalené knihy
    • Zlava
    • nie všetky knihy majú skladom !

Objednané knihy mali uvedené skladom . Po troch dňoch mi ešte stále neprišla objednávka , tak som im napísala e-mail . Síce nereagovali ihneď , ale odpísali , že majú problém s jednou knihou , vraj im mešká tovar . Na stránke som si objednala knihy ktoré boli skladom ! Ako kompenzáciu odrátali mi poštovné náklady a ponúkli mi zľavu na další nákup , ktorú som veľmi privítala . Objednávka mi bola nakoniec doručená .

Reakcia obchodu Vaša kniha

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu ktorá nás posúva dopredu .

• dobrý výber kníh
    • prehľadná stránka
    • aj napriek tomu, že mi stornovali knihu mi nechali poštovné zdarma
    • Kontaktovali ma ,že nemajú jednu knihu z mojej objednávky ,lebo mali skladom 1ks ,ale fyzicky im chýbal . (Škoda, najviac sme sa tešili práve na tú knihu).

• Majú dobré ceny kníh. Čo ale z toho, keď knihy reálne nemajú?
    • Neseriózny, zavádzajúci eshop

Môj názor na tento eshop je taký, že nikdy viac. Uvádzajú, že majú knihy na sklade, pritom nemajú, potom to naťahujú, klamú, zavádzajú. Ja som objednala knihy za naozaj väčšiu sumu ( cez 100 eur) a mal to byť darček. Do dnešného dňa som knihy neobdržala, sviatok môjho blízkeho aj prešiel a naposledy sa tvárili, že knihy odoslali. Teraz už ani nekomunikujú...názor nech si každý urobí sám...

Reakcia na reakciu eshopu: To, ako pán majiteľ klame, je na smiech. Nechce sa mi reagovať na jeho arogantnú odpoveď skopírovaním celej emailovej komunikácie, ktorá prebehla. Za všetko hovorí snáď tento posledný email po mojej recenzii na eshope:

Vazeny eshop, knihy doteraz neprisli, nikto sa neozval, cakam s telefonom v ruke, kedy sa uz kurier ozve a ako som si citala recenzie, zrejme je to vas bezny postup, lebo vlastne len na moje naliehanie ste v piatok napisali, ze ste knihy odoslali, ale od prepravnej spolocnosti ani dnes ani v piatok ziadne oznamenie o preprave neprislo.

Co sa tyka vasich minulotyzdnovych telefonatov, dala som vam jasne instrukcie, na kazdy jeden vas email odpovedala a pisala som, ze v praci nebudem dvihat telefony a vykecavat sa. Stale to bolo o tom istom, co vam chyba a ze to hned odoslete, ako to budete mat na sklade ( pritom na vasom eshope ste deklarovali, ze na sklade to mate)

Ked uz sme pri dorucovani, mohli by ste mi napisat teda prepravne cislo balika a ktora kurierska spolocnost? Ja si najdem, kedy bol balik vyexpedovany a vytelefonujem si to. Dam vam este sancu...

Nasledna reakcia pana z eshopu bola takato:

Dobrý deň, Vašu objednávku sme stiahli z prepravy a tovar zaradíme do inej objednávky.

S pozdravom Tím Vaša kniha

Čo dodať? Namiesto odpisovania na nespokojné recenzie zákazníkom a zavádzania by som venovala čas práci a tomu, čo je jej náplňou...

Reakcia obchodu Vaša kniha

dňa 4.9.2020 ste si u nás vytvorili objednávku. Od dňa 7.9.2020 do 14.9.2020 sme vás ani raz telefonicky nezastihli (každú objednávku s vyššou hodnotou overujeme vopred telefonicky), celková komunikácia prebiehala teda mailovo. Zásielku sme podľa dohody odoslali v piatok 11.9.2020 s doručením na pondelok. Dnes ráno ste nám opakovane písala správy že, vám zásielka doručená nebola a odstupujete teda od zmluvy. My sme túto informáicu preposlali prepravnej spoločnosti ktorá, zásielku stiahla z dopravy. Pre budúcnosť je potrebné aby prišlo aspoň ku telefonickému spojeniu kuriéra svami nakoľko vám bez toho zásielku na adresu nedoručí. Ďakujeme vopred za pochopenie.

Reakcia k doplneniu :

v prvom rade nám dovoľte sa ospravedlniť za spôsobené komplikácie a zároveň sa poďakovať za spätnú väzbu ktorá nás posúva dopredu . Denne vybavujeme vyše 100 zákazníkov a preto nevieme obratom reagovať na všetko ihneď.Prvú správu ktorú, smer zachytili keď sme pri tom doručení je že, zásielku nepreberiete, to naša zákaznícka podpora ihneď spracovala a zásielku stiahla z prepravy aby nám nevznikali ďaľšie náklady. Mrzí nás to ale žiaľ nevieme niečo v zápätí zmeniť keď , sa rozhodnete nakoniec inak. Denne nám chodia desiatky vratiek za ktoré ale my musíme platiť a nikto nám to nikdy nepreplatí , preto k takýmto veciam pristupujeme veľmi citlivo ak chceme ďalej ponúkať knižky za priaznivé ceny ako máme.Nechceme vás ani obviňovať a už vôbec nejaký spôsobom spochybňovať ale nepovažujem za férové keď uvediete len časť celej konverzácie z ktorej si človek nedokáže urobiť celkový obraz. My robíme maximum preto aby sme mohli predávať knižky naozaj pre každého s dostupnou cenou čo je aj našim poslaním a preto nás mrzia takéto prípady. Ďakujeme vopred za pochopenie a želáme všetko dobré.

igor Báboš
    manažér obchodu

P.S. : Aby sme vám dokázali že, to myslíme vážne kľudne si u nás spravte novú objednávku a môžete si k nej vybrať knižku grátis z našej ponuky ktorú vám pošleme do mailu :)

• Boli mi doručené knihy v dobrej cene
    • Zlá komunikácia
    • Dlhá čakacia doba

Objednávka mi bola doručená po naozaj dlhej dobe ,ale kompletná. Aj keď som si myslela ,že som sa nechala napálil a svoje peniaze neuvidím....Ale knihy prišli :) tak som dúfala,že to je iba koronou- že obchodník ma problém so zásobovaním....pretože recenzie z pred toho obdobia boli celkom priaznivé pre obchod.... takže moje odporúčanie- nič pre netrpezlivých....ak máte čas čakať, tak ceny kníh sú ozaj fajn....

Reakcia obchodu Vaša kniha

ďakujeme za spätnú odozvu, budeme robiť všetko preto aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali. Počas korona pandémie ktorá zasialha vydavateľskú činnost a teda aj nás kníhkupectvá boli expedičné lehoty negarantované. Keď do toho prirátate enormné meškania v doprave , dodacia lehota sa predĺži aj na mesiac. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.

• Ziadna
    • Cista katastrofa, tyto ludia nemaju co robit na predaji knih, klamary a slubotechny, nedodrzali absolutne nic,

Reakcia obchodu Vaša kniha

ďakujeme za spätnú odozvu, ktorá nás posúva ďalej k zlepšovaniu našich služieb. Pod vašimi údajmi sme ale nenašli žiadnu objednávku ktorú by ste u nás v minulosti vytvorili. Budeme veľmi radi keď sa s nami telefonicky alebo mailovo spojíte a poviete nám vaše číslo objednávky aby sme sa mohli k danej recenzii relevantne vyjadriť.

Vašakniha

• ABSOLÚTNE ŽIADNA!
    • Totálna IGNORÁCIA zákazníka
    • KOMUNIKACIA 0%. Ani len neodpišu na e-mail, a kontaktný formular vypisujete nadarmo
    • KNIHY SKLADOM? ŽIADNE KLAMANIE ZÁKAZNÍKA

Zrusila som objednavku. Poskytla som im vsetky potrebne udaje. Ani na to nereaguju. Tak to idem to riesit cez znamu so Slovenskou obchodnou inšpekciou.
    NIKDY VIAC ani nikomu NEODPORUČAM!!!!!! objednavať z tejto stranky.

Reakcia obchodu Vaša kniha

Zrušenie objednávky z vašej strany sme nezaevidovali , pokiaľ ste nám písali na adresu [email protected] tento mail je robotický a nepríjma žiadne správy ( v potvrdení o objednávke je to zreteľne napísané na konci mailu) .Sme radi že, ste objednávku obdržali a bez námietok prijali a teda vec považujeme za vybavenú. Nejakého zavádzania zákazníka sme si neni vedomí. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

• Komunikácia
    • Za nedodaný tovar nevrátili peniaze
    • Doba čakania na tovar

Neodporúčam

Reakcia obchodu Vaša kniha

prosím pošlite nám vaše číslo objednávky nakoľko podľa recenzie nevieme identifikovať či ste u nás nakupovali. Ďakujeme vopred za odpoveď.

• Ziadna! Uz nikdy viac si od nich nic neodjednam
    • Uplna ignoracia zakaznika
    • Nedodanie knihy, neochota vratit peniaze
    • Neodpovedanie na email
    • Nemoznost telefonickeho dovolania sa

Slubovali dodanie objednanej knihy ktoru maju ‘na sklade’, samozrejme nic neposlsli, po urgencii skonstatovali ze ju nevedia dodat a nasledne namiesto vratenia penazi, uplna ignoracia na email, telefon, kontaktny formular. Idem vec riesit cez obchodnu inspekciu

Reakcia obchodu Vaša kniha

pošlite nám prosím č. objednávky na kontaktný formulár alebo na adresu [email protected] a pozrieme sa na to. Ďakujem za pochopenie a prajeme pekný deň !

vašakniha

Katastrofa.... Knihy ktoré píšu skladom reálne nemajú k dispozícii ani po mesiaci čakania, do telefónu mi pan suverénne sľubuje, dokonca klame o odoslaní objednavky.... A po mesici si môžem knihy objednávať z iného eshopu....

Reakcia obchodu Vaša kniha

prosím pošlite nám vaše číslo objednávky nakoľko podľa recenzie nevieme identifikovať či ste u nás nakupovali a teda sa nevieme k danej recenzii vyjadriť. Ďakujeme vopred za odpoveď.

• Nič.
    • Všetko
    • Dizajn
    • Prehľad
    • Korektnosť

Strašne nespoľahlivý eshop. Na stránkach majú že je tovar skladom, príde email o balení a za 2 dni príde email že produkt je vypredaný. Nikdy viac!!!!

Reakcia obchodu Vaša kniha

ospravedlňujeme sa ale v databáze máme vyše 200 000 kníh a teda sa môže stať že nejaká knižka sa vypredá. Ďakujeme za pochopenie, budeme robiť maximum preto aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali.

bezproblemovo, spokojnosť