• obchod ponuka ale tovar nechodi
    • vraj zle tel. čislo ale sms od obchodu som dostal vzapeti po objednavke bohužial tovar nie

neviem ake su skusenosti druhych

Reakcia obchodu vajco.sk

Dobrý deň p. Kollár

Na margo Vašej recenzie by som chcel napísať zopár faktov. V ten deň ako ste spravili objednávku, tovar Vám bol expedovaný a odovzdaný kuriérskej spoločnosti. Ďalší pracovný deň Vám tovar niesol kuriér, a nakoľko ste uviedli nesprávne telefónne číslo, nemohol sa Vám dovolať a tovar bol zaslaný späť na depo.

Na základe našej telefonickej komunikácie sme zistili že ste spravili náhodou preklep pri zadávaní tel. čísla do objednávky, čo sa samozrejme každému môže stať.

Následne sme požiadali kuriérsku spoločnosť o opätovné zaslanie tovaru už so správnym telefónnym číslom, avšak boli sme informovaní, že zákazník tovar neprevzal a bude nám zaslaný späť.
    Chcel by som Vás preto poprosiť o zváženie Vašej negatívnej recenzie, nakoľko sme spravili všetko preto, aby Vám tovar bol doručený riadne a včas.

Zároveň by som rád vyzval každého, kto nakupuje cez internet, aby kládol dôraz na správnosť údajov uvádzaných v objednávke, a najmä na tel. kontakt, nakoľko je to jediný spôsob ako sa na Vás vie kuriér nakontaktovať.

S priateľským pozdravom

Tím vajco.sk

• rýchle vybavenie objednávky
    • dostupnosť tovaru

nakupovanie cez vajco.sk odporúčam

spokojnosť

• rychlost dodania tovaru

• Som veľmi spokojný s rýchlosťou doručenia tovaru, ako aj s prehľadnosťou Vašej stránky.
    • Bol som tým veľmi príjemne prekvapený.
    • Nezistil som nijaké

Vrele doporučujem všetkým Vaším potencionálnym klientom.

• dobrá komunikácia
    • rýchlosť dodania
    • prehľadná stránka

Úplná spokojnosť zákazníka.

• Rýchlosť, dobrá komunikácia

Odporúčam

• Rýchle dodanie, skvelá komunikácia obchodu, tovar v požadovanej kvalite

Majú dobré ceny a pre mňa prehľadnú ponuku.

Odporúčam každému