• prebrali objednavku tovar nemaju

• Nizsie ceny inak nic
    • Úplne nekvalifikovany spôsob reklamácie, pri ktorom telefón zničili a zbavili sa akejkoľvek zodpovednosti

Pred rokom a pol mi manžel na meniny kupil smartfon v eshope Unishopbox. Cca po roku od používania začala sa vypínať bez príčiny wi-fi a trebalo ju buď restartovat alebo uplne vypnúť telefón. Navyše aj nabijanie telefonu od zaviatku kupi bolo problematické (akoby zle doliehalo miesto nabitia, aj s uplne novou nabijackou).
    Kedze manzel pracuje v IT oblasti skusal mi pol roka menit softvér na ine verzie. Nič nepomohlo a tak sme išli smartfon reklamovať.
    Unishopbox vobec nedal vediet ci telefón prezvzal, dovolať sa tu bolo nemožné. Na xty pokus ked sa to podarilo sa nejako konkrétne nevyjadrili.
    Par dni pred uplynutim 30 dnovej lehoty manžel volal ako s opravou a bolo nam oznamene, niečo v zmysle že tam oni nemaju čo moc riešiť keď sa odliepa kryt, ktori sme my poskodili a ze sme si to my nevšimli. Napato sme očakávali v akom stave telefon pride. Bohužiaľ Unishopbox zrejme nepouziva autorizovaný servis ale len akýchsi fuserov, ktorí netušia ako sa taky smartfon otvara a urobili velmi viditeľné poškodenie.
    Keďže nas nikdy nenapadlo že si vlastny majetok musime odfotit pred reklamaciou, uz sa svojho prava nikdy nedovolame. Telefon sme posielali poisteni ako krehky, aby sa neposkodil, ale to sme netusili, ze pred samotnym servisim by ho trebalo poistit... Dúfame však, ze naša recenzia otvori oci buducim kupujucim a daju si pozor pred reklamaciou ci kupou.

• v živote som nepísala recenzie, ale tento obchod si ju veru zasluži. Po nejakej dobe som riesila reklamaciu tovaru, komunikacia bola otrasna, dovolat sa na tie cisla nedalo (ich odpovedou vsak bolo ze cisla su funkcne, hoci som tam volala niekolko krat a nikdy nik nedvihol), reklamovala som produkt 2x, pričom po prvej reklamacii mi vadu odignorovali a poslali tovar nazad bez akejkovek zmienky, preco dana chyba odstranena nebola. Ked mi tovar prisiel naspat, bol este chybovejsi ako predtym, vyskytli sa nove problemy a tak som to nasledne opat poslala na reklamaciu s popisanymi novymi chybami a upozornenim, ze stara opravena nebola. Mobil stal 2 tyzdne na poste (opat mali zahadne celozavodnu dovolenku), a potom dalsi mesiac bol u znalca na posduku... po cca 45 dnoch od uplatnenia reklamacie, mi prisiel mail, ze moju reklamaciu zamietli s dovodom, ze som za zavady mohla ja (zavady, ktore vznikli po navrate zo servisu, teda museli byt sposobene nimi). Porusenie zakonom stanovenej lehoty na vybavenie reklamacie (obidva razy, kedze prvy krat sa k problemu vobec nevyjadrili a jednoducho ho ignorovali) a naslednu ziadost o odstupenie od zmluvy uplne odignorovali a este mi aj posielaju nazad produkt, ktory je chybny (ich zavinenim). Takze tento eshop rozhodne neodporucam...

• Ponúkajú produkt, tovar ktorý nie je na sklade!! A ani ho nevedia dodať neskôr !!! Klamú obrázkami a tovarom ktorý nie je možné kúpiť. A tým po objednaní tovaru vám na druhý deň príde mail aby ste zrušili ešte vy objednávku nakoľko oni nemajú možnosť dodania ani že len náhradného tovaru.

• Rýchlosť dodania
    • Obal + tvrdené sklo zdarma

V nedeľu večer objednané, v pondelok expedované, v utorok už doma :-)

• Komunikacia
    • Ustretovost
    • Rychlost
    • Prakticky darcek

• Rychle dorucenie
    • Mozno menej skladovych zasob tovaru?

Na stránke bola doba dodania smartfónu 10 dní, pričom ani po 20 dňoch od objednávky som na ňu nedostal žiadnu informáciu, tak som objednávku e-mailom stornoval, ani na toto stornovanie neprišla žiadna odpoveď...

• Môžem iba odporučiť. Som spokojný

• výborná komunikácia
    • rýchla reakcia obchodu
    • dodacia lehota (nebol akurát na sklade)

• veľmi dobrá komunikácia
    • podrobné oboznámenie k objednanému tovaru

• Rýchla komunikácia

Rýchla komunikácia na drobný problém pri objednávke,takže s nákupom som bola spokojná, dodržanie čakacej lehoty .

• Veľmi dobrá komunikácia na všetko som bol upozornený som veľmi spokojný

• Vyborna komunikacia, ako po telefone, tak aj mailom. Pravidelne spravy o stave obj.. Dorucenie v termine, ako mi bol vopred oznameny. Pani na telefone je mila, ustretova a velmi ochotna. Zatial som velmi spokojna. Tovar je darcek, zatial teda nie je skusany.

Dobry obchod, dobra kominukacia, dobre ceny.

• Velmi seriozny a rychly Obchod.

Velmi dobry obchod,tovar dorazil v poriadku,maju velmi dobre ceny a rychle dodanie.

• priebežne ma informovali o stave objednávky
    • tovar bol doručený po 15 hodinách od odoslania mojej objednávky

obchod s veľmi rýchlou dodacou lehotou a dobrou komunikáciou so zákazníkom

• Moja prvá skúsenosť s týmto obchodom je veľmi pozitívna. Tovar dodaný rýchle a v poriadku.

Spoľahlivý.

namiesto zlatej verzie dosla strieborna

• dobrý výber tovaru
    • xxx

• prehladna stranka
    • ceny
    • podrobne informacie k produktom
    • doprava
    • siroky vyber

Rychle dodanie, kvalitne produkty, super komunikacia. Maximalna spokojnost