• Vsetko v poriadku

Vážený zákazník,
    ďakujeme Vám za objednávku aj kladné hodnotenie. Veríme, že aj v budúcnosti budete s našimi službami a výrobkami spokojný.

Dobra cena,rychle dorucenie

• Rýchlosť

Team Tv Shop

Skriňa je perfektná keď to porovnam s tým čo mi prišlo z jysku kvalita je úplne niekde inde fakt odporúčam a vyzerá luxusné

• rychlost
    • poměr cena výkon

• Velky vyber,dobre ceny,dorucenie do 2 dni

Team Tv Shop

Nafukovacka praskla hned po prvom smyknuti. Posielam na reklamaciu

Vážený zákazník,

mrzí nás, že ste s našim výrobkom nespokojný. Zakúpený tovar môžete vrátiť do 14 dní, ako máme uvedené v obchodných podmienkach a peniaze Vám budú vrátené.

• Prehladny

Team Tv Shop

• Krasne spievajuce hovoriace andulky su spolahlivy obtavy starostlivy a maju najlacnejsie veci a dopravu zadarmo jupii nadmierou som spokojny

ok

Team Tv Shop

• Prehladny eshop,spokojnost s kvalitou,rychlost dodania

• Rychlost dodania,komunikacia,kvalita

Team Tv Shop

Rychle dorucenie uz na druhy den super.

• Rýchle vybavenie objednávky

Team Tv Shop

Produkt som nenašla v blízkych elektropredajniach, preto som si objednala cez tv shop.

Team Tv Shop

• Až na tú komunikáciu s obchodom je to nula bodov.

• rychle dorucenie

Team Tv Shop

• Rýchlosť dodania kvalita tovaru.

• Zrozumiteľné popísané a prehľadné

Team Tv Shop

Žiaľ tovar som dostala poškodený, bol to darček pre moju 80 r. maminku na Vianoce - zosilňovač zvuku - týždeň pred Vianocami. Obrovská vďaka patrí milej panej z info linky, ktorá nám zariadila, že nám vymenia kus za kus v predajni v BA. Všetko sa uskutočnilo super a darček nie len bol úplne bezchybný ale aj veľmi potešil, zmenil sa jej svet lebo odrazu všetko počuje. Obrovské ďakujem za ústretovosť celého teamu. B