• rychle dorucenie

Vážený zákazník,
    ďakujeme Vám za objednávku aj kladné hodnotenie. Veríme, že aj v budúcnosti budete s našimi službami a výrobkami spokojný.
    Team Tv Shop

• Rýchlosť dodania kvalita tovaru.

• Zrozumiteľné popísané a prehľadné

Team Tv Shop

Žiaľ tovar som dostala poškodený, bol to darček pre moju 80 r. maminku na Vianoce - zosilňovač zvuku - týždeň pred Vianocami. Obrovská vďaka patrí milej panej z info linky, ktorá nám zariadila, že nám vymenia kus za kus v predajni v BA. Všetko sa uskutočnilo super a darček nie len bol úplne bezchybný ale aj veľmi potešil, zmenil sa jej svet lebo odrazu všetko počuje. Obrovské ďakujem za ústretovosť celého teamu. B

Team Tv Shop

• Široký sortiment tovaru, dostupnosť predajne ...

• Príjemná obsluha

Spoľahlivýobchod

• Rýchlosť dodania, kvalita výrobku

Team Tv Shop

Tovar bol doruceny vcas a v poriadku.
    Som spokojny,odporucam
    Este by bolo dobre ak by sa dalo platit vopred bankovym prevodom,to som na stranke zial nenasiel

• rýchlosť dodania

Vyjasnenie objednávky po telefóne

• rychly,spolahlivý

• Rýchle vybavenie objednavky

Team Tv Shop

• Na fotke vyzerali okuliare tvarovo trochu inak :-(, a po cca.5 hodinách ma z nich bolia oči :-( predtým som mal inú značku, ale drahšiu, tie boli kvalitnejšie. Drahá skúsenosť, keď som objednal hneď 2 kusy :-(

neviem posúdiť

Team Tv Shop

• nasiel som co som hladal, velmi rychlo
    • chybali mi recepty, nejaka mala prirucka, doporucenia (mini tabulka v instrukciach nestaci), hodila by sa aj teplovzdorna podlozka, ci nejaka vareska na premiesanie, ktore odporucate...
    • Chut je vyrazne ina, prirodzenejsia a na to je dobre upozornit:), hlavne starsich zakaznikov napr. hranolky, ktore vobec nevyzeraju ako na obale, tie su olejove... bez oleja su uplne ine a inak chutia... tak ako ostatne...
    • Chybala mi moznost zaplatit vopred, bez clenskej karty. Ziadny vyber, len dobierka :(.

Rychle dorucenie, bohuzial len dobierka (bez clenskej karty, co je vlastne dalsia kreditka :( ).

Vážený zákazník,
    ďakujeme Vám za objednávku aj Vaše hodnotenie. Na našom e-shope sa dá platiť vopred, ale len prevodom na účet ( je to potrebné napísať do poznámky). Naša spoločnosť nemá členské karty, ale pri ďalšom nákupe (do 30 dní) môžete využiť náš vernostný program a uplatniť si zľavu až do 15 %. Ďakujeme za pochopenie

• Kamenna predajna s dodanim zadarmo,ustretova komunikacia p.Trojanovej

Team Tv Shop

• Rychlosť a zodpovednost s ústretovosťou

Výhoda je že je tam veľká ochota rýchla zásielka a konečne niečo na úrovni k spokojnosti zákazníka.Ďakujem.

• Neviem

rýchlosť