• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Dôvod nákupu-rozhodovala momentálna cena výrobku, pohodlné nakupovanie z obývačky.

Tovar som poznala od kolegyne, preto som vedela, do čoho idem. Bola som spokojná.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Nic
    • Vsetko

Obj. c. 1535249. Ziadam o okamzite vratenie penazi. Mail odo mna mate, ten humus Vam na akoze reklamaciu posielat nebudem. Co by ste s tym ako robili?? Predali nejakemu dalsiemu chudakovi?? Je smutne, ze si neviete zarobit inak ako okradanim ludi. Nie, nemam eshop ak by ste tu chceli opat napisat, ze Vas chce poskodit konkurencia. Podala som na Vas podnet na SOI ale hlavne, karma je super vec. Dufam, ze sa Vam dostane, co si zasluzite.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

Dobry..den mozem prosim dostat akykolvek telefonny kontakt cloveka zodpovdneho z www.tvojparfem.sk nakolko po objednavke som nedoatal ziaden mail s vyjadrenim !! Dakujem

• Neodporúčam sú to podvodníci

Ja som sa stal (tak ako desiatky ďalších ľudí) obeťou podvodu presne pred rokom. Všetky indície sú až príliš podobné tým spred roka. (PO BOX v Piešťanoch, firma registrovaná v Brne, mimo dosah SOI-ky, telefonicky sú nekontaktovateľní, v mailoch sa iba vyhovárajú a posielajú faky namiesto originálnych parfumov)
    Ja som im vlani tiež zaslal späť faky, čo mi prišli poštou od nich, na ten ich PO BOX na Piešťanskej hlavnej pošte na reklamáciu. Samozrejme, že si ho nebol nikto vyzdvihnúť. Človek v emailoch vystupoval ako Ing. Veselá, až neskôr sme zistili, že sa jedná o 19r. fagana, ktorý si takto privyrábal podvodmi. V čase, keď už som mal pozbieraných niekoľko desiatok kontaktov a chcel som ísť podať hromadné trestné oznámenie, tak mi nabehli peniaze na účet a preto mne samotnému zanikol dôvod podať tr. oznámenie. Postúpil som korešpondenciu ďalšej pani v poradí a zostala mi len nepríjemná skúsenosť a poučenie do budúcna. Viem, že niektorí ľudia osobne navštívili toho podvodníka a dostali späť peniaze ešte aj s "úrokom" rozumej s peniazmi za cestovné.
    Držím vám palce, nech vám to dopadne podobne.
    tu je odkaz na recenzie + diskusiu k celému prípadu:

Reakcia obchodu www.tvojparfem.sk

Vážený pán anonym,

asi ste si náš eshop splietol s iným eshopom, v našom eshope žiadna Ing.Veselá nepracuje a ani nikdy nepracovala.Pridávajte si recenzie na eshop, v ktom ste naozaj reálne nakúpil, pretože náš zákazník určite nie ste!

Tvojparfém.