• Po 10 dňoch mi tovar nedorazil s obchodom žiadna komunikacia, neodpisuju, neinformujú.

Po 10 dňoch mi tovar nedorazil s obchodom žiadna komunikacia, neodpisuju, neinformujú. Obchod rozhodne neodporúčam.

ponúkajú niečo čo nemajú, odpoveď až na tel. dotaz.Nikdy viac tento obchod!!!!!!

• 5 dní som čakala na záujem z obchodu na moju objednávku a nič, tak som ju zrušila a česká firma mi ju vybavila za 12 hodín, majú môj obdiv!

V dnešnej dobe musí zásielkový obchod reagovať rýchlo, lebo nieje na trhu sám. Toto obchodu Tvojeelektro chýba, to čo oni neriešili, to iný obchod vybavil obratom.

Nikde som nenasiel rozmery dvierok ladnička a mraziaku, nakolko sa jednalo o vstavanú ladničku a ja som mal skrinu už po predchadzajucej.

• Nulová komunikácia mesiac aj niečo ako som objednala tovar a doteraz sa nikto neozval aj keď som tam volala maju ma na haku

Tovar nedodany, po viacnasobnej telefonickej snahe zistit ci bude tovar dodany neodpovedali ani ma mail.

Potvrdili objednávku a viac sa neozvali

• Kominukácia 0. Tovar som objednala v sobotu, cakala som tyzden na odpoved a nic. Tym padom som zrusila objednavku o tyzden v nedelu, zrazu ma hned vedeli kontaktovat v pondelok ze objednavka bola zrusena. Vobec neodporucam.

Odporucam si najst iny e-shop/obchod.

• Uzasna komunikacia so zakaznikom
    • Ziadne

• Rýchlosť vybavenia objednávky a výborná cena

Vrelo odporúčam

• doprava zdarma
    • slabšia komunikácia

Tovar uvádzaný na sklade v skutočnosti museli objednať,takže je lepšie si stav overiť pred objednávkou, dodaný po týždni v poriadku. Viazla komunikácia, o stave objednávky som sa musel iniciatívne zaujímať, potom sa to zlepšilo. Plusom je,že pri spotrebiči, ako je mraznička bola doprava zdarma, čo nie je zvykom.