• velmi rychle dorucenie (na dobierku) - na druhy den
    • prislo co som objednal

treba kontrolovat diel podla kodov, najlepsie cez externe stranky alebo stranky vyrobcov, clovek musi vediet co objednava v specialnejsich pripadoch

• dostupnosť tovaru, cena, rýchlosť dodania

Som velmi spokojny

v minulosti ste tovar expedovali už nasledujúci deň po objednávke,to bola výhoda vášho obchodu,teraz až po jednom ,dvoch dňoch....

• majú dobré ceny a rýchle dodanie, aj komunikácia s nimi je dobrá

nič

• Super,rychle dodanie

Objednavam pravidelne. Spokojnost.

Nakupuje v tomto obchode vždy keď niečo potrebujem.

• Dobrá cena
    • Webstránky v segmente už zvyknú byť na vyššej úrovni

• cena, promptnost

treba popracovat na postovnom/doprave, to ze je doprava nad 100€ zadarmo je trosku zavadzajuce... navyse jej cena sa meni podla toho v akej faze objednavky sa kupujuci nachadza..ina je pocas vytvarania objednavky a ina po jej potvrdeni.. akoze ina yeba z neba :-)

ale inak spokojnost, aj cena aj rychlost dodania!

yo, a este jedna mala poznamka, to ze je tovar original baleny v obale je jedna vec, to ze ho kurierska sluzba pocas prepravy hadze pravdepodobne zo 7-meho poschodia na zem, je druha - to znamena, ze baleny tovar by bolo vhodne este raz prebalit nejakym kartonovym obalom (alebo dat do este jednej kartonovej krabice, ako to robia aj ine eshopy)... jasneee, je to pracnejsie aj to prida viac gramov na vahe, ale ide predsa o to dorucit vyrobok neposkodeny... najma ak je vyrobok tazsi, tak pri manipulacii jednoducho nema ten povodny obal sancu vydrzat a neroztrhnut sa predovsetkym v miestach kde je hrana/nejaky vybezok vyrobku....

• Bez problémov po telefonáte pridali aj tovar ktorý som zabudol pôvodne objednať. ĎAKUJEM

• široký sortiment dielov
    • dostupnosť skladom
    • dobre ceny
    • nie je možná platba kartou pri objednávke

Overený obchod diely objednávam už len cez nich

• Nakupujem v tomto e-shope pravidelne pri potrebe nahradných dielov
    • Široký sortiment dielov
    • Dobré ceny

• dodanie veľmi rýchle odporúčam

Je to super. Už som objednával viac krát. A nájdem veci ktoré iný predajcovia nemajú. Iba jedno čo by som zmenil možno viac pochopenia cez tel. Nie vždy je všetko jasné na nete. A nie každý ovláda online nakupovanie.

Vsetko v poriadku, rychle dorucenie.

• Ceny dielov.
    • Rýchlosť doručenia

Výhodou je že aj bežný zákazník má možnosť zakúpiť diel za normálnu sumu,pretože niektoré predajne majú prijateľné sumy len pre autoservisy,kupoval som štartér za 52€,suma za identický diel v nemenovanom katalógu veľkého predajcu 218€.

pre rychlejsie dodanie je treba vybrat dorucenie na dobierku (aby v obchode necakali na bankovy prevod)

• Osvedčený predajca, výhodné ceny, rýchle dodanie.
    • Trošku menej prehľadný e-shop.

Jeden z mojich obľúbených obchodov s dielami.

• Rychlosť
    • Vysoka cena dopravy