• Priatelska komunikacia a jednanie, kvalitne vyrobky.
    • Zatial som nepostrehla ziadne :-).

Odporucam! :-)

Reakcia obchodu tvojebio

Milá Tinka, aj Vám patrí naša vďaka a vážime si Vaše hodnotenie. Pomáha to aj našim budúcim zákazníkom pri ich rozhodovaní.

• dobrý výber,dostupné ceny, kvalita tovaru

s nákupom som veľmi spokojná, určite využijem aj nabudúce

Reakcia obchodu tvojebio

Úprimná vďaka, vážime si takéto hodnotenie. veľmi to pomáha, keď vieme, že naša snaha nie je márna.

• Mne vyhovuje donaska az do ruk. Vyhodne ceny.
    • chybaju prirodne sladidla. Celkovo slabsi vyber ako u inych

dobry

Reakcia obchodu tvojebio

Veríme, že na základe Vašich dopytov sortiment postupne rozšírime, ale k tomu potrebujeme Vás, našich zákazníkov. Nebojte sa a dopytujte, čo Vám u nás chýba, my sa posnažíme doplniť ho do našej ponuky. Aj takéto recenzie pomáhajú. Ďakujeme.

• Prehladnost,rychla dodacia lehota a okamzita informovanost o stave objednavky

doveryhodny obchod a tiez vysoka kvalita ponukanych vyrobkov

Reakcia obchodu tvojebio

Nechceme vás sklamať a veríme, že sa to vráti spôsobom, že sa k nám budete veľmi radi vraciať a spokojnosť s našimi službami bude u vás pretrvávať. Ďakujeme

• široký sortiment, rýchlosť dodania, príjemná komunikácia
    • neviem o žiadnych

Reakcia obchodu tvojebio

Už sa budeme opakovať, ale naša filozofia nie je nič nové. Riadime sa heslom, náš zákazník, náš pán. Vďaka.

• Zdravé produkty

Všetko OK

Reakcia obchodu tvojebio

Tešíme sa, ak je náš zákazník na 100% spokojný a vtedy vieme, že sa k nám opäť vráti. To je aj naše motto a cieľ, záleží nám na vás.

• Dovoz zadarmo v mojej oblasti.
    • Nizke ceny.
    • Siroky sortiment.

Maximalna spokojnost.

Reakcia obchodu tvojebio

Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov a preto sa budeme aj naďalej snažiť, aby ste si náš internetový obchodík obľúbili a stále sa k nám s dôverou vracali.

• neskutočne rýchle doručenie tovaru (veľké plus) :)

Reakcia obchodu tvojebio

Vrelá vďaka za kladné hodnotenie, vážime si to.

• Super ceny a velmi dobra komunikacia s pani majitelkou

Urcite odporúčam, slušný výber prirodnej kozmetiky, velmi vyhodne ceny, super komunikacia :-)

Reakcia obchodu tvojebio

Srdečná vďaka za pozitívne hodnotenie nášho e-shopu zameraného na bioprodukty. Už sa budem asi opakovať, ale sme tu pre našich zákazníkov a sme ochotní vyjsť im čo najviac v ústrety. Ďakujeme

• podrobné info o tovare, rýchla dodávka

som spokojná ako s tovarom tak aj s rýchlosťou doručenia tovaru

Reakcia obchodu tvojebio

Ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, vážime si to.

• Dobrá cena, perfektné informácie o stave objednávky, osobný odber v BA s priamou platbou.
    • Nevidím žiadne

Spoľahlivý on-line obchod, odporúčam ho každému. Osobne tu budem nakupovať aj v budúcnosti.

Reakcia obchodu tvojebio

Veľmi nás teší spokojnosť našich zákazníkov a to je to, čo nás posúva dopredu. Ďakujeme

• Veľmi príjemná komunikácia, pani ochotná poradiť i priviesť objednávku priamo domov, rýchla doprava
    • Nemám

Mám veľmi dobré skúsenosti s ponukou prírodných olejov (najmú kokosový), ktoré používam nielen na varenie, ale aj ako telové ošetrenie. Zvykla som si naň tak veľmi, že už ani nič nepotrebujem používať. Oceňujem aj ponuku zdravých maškŕt za veľmi dobrú cenu, pretože ak by som ich nakupovala v kamenných obchodoch, tak zaplatím niekedy až raz toľko. Takto si nakúpim do zásoby a podľa potreby baštím.
    Pani majiteľka je veľmi nápomocná pri poradenstve a ochotná poradiť a objednať aj mimo sortiment, ktorý ponúka na stránke. Veľmi sa teším, že som narazila na tento bio-shop.