• Tovar v ponuke skladom. Dodacia lehota 2-3dni. No nič neprišlo ani po 10dnoch. Zavádzajú ,myslím si, že nemajú naskladnene.

Dobrý deň p. Overený zákazník,

Ďakujeme Vám za recenziu.

Za omeškanie vo vybavovaní Vašej objednávky sa Vám ospravedlňujeme. Tovar, ktorý ponúkame na našej stránke máme skladom, no vinou logistickej chyby došlo k zdržaniu vybavovania objednávok.
    Na odstránení tejto chyby usilovne pracujeme.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za prípadné komplikácie.
    V prípade potreby sme tu pre Vás, či už na e-maily: [email protected] alebo na tel.: 0948 007 920

• Doručenie
    • Komunikatívnosť
    • Prémium služby
    • Nenašiel som.

Tento obchod odporúčam. Určite tu nakúpim aj nabudúce.

• Dobré ceny, komunikácia s obchodom
    • Občas hapruje komunikácia

S obchodom som vcelku spokojná,len by sa mohla zlepšiť komunikácia s kupujúcim,informácie o zdržaní dodávky tovaru

• excelentne komunikatívny, príjemný hlas, tovar vcas dorucený, dobrá cena, kvalita tovaru....

• Dobré ceny, rýchle vybavenie objednávky.

• Dobré podmienky
    • Lokácia obchodu
    • Prístup
    • Komunikácia
    • Telefón je renovovaný, nie nový
    • Musel som čakať týždeň aj keď bol na sklade (možno súvisí s vianocami)

Celkovo som spokojný s obchodom, uvidím ešte ako sa bude správať mobil.

• Dobré ceny , pomerne rýchle vybavenie objednávky,

• Komunikácia
    • Rýchlosť dodania

• Rýchle dodanie.

• Možnosť vymeniť tovar za iný

• Spoľahlivý, seriózny a rýchly

Len pozitívne skúsenosti.

• rychle a spolahlive jednanie odporucam

V eshope mali produkt "skladom", po vykonaní objednávky mi prišlo oznámenie, že to bola chyba a stornovali ju, produkt z ponuky stiahli. O 2 dni bol produkt znova "skladom", objednal som a prišlo mi rovnaké oznámenie a storno. O 2 dni znova... Je zrejmé, že už nešlo o chybu, ale zavádzane a len som nenaletel na "prenájom" produktu, pretože to sa stane pokiaľ si vyberiete dopravu zdarma alebo platbu kartou a neprečítate si zmluvné podmienky. Nenechajte sa oklamať a zmiasť pozitívnymi hodnoteniami. Tí ľudia pravdepodobne ani nevedia, čo odsúhlasili a že sa nechali podviesť... Negatívne komentáre sú žiaľ pravdivé...

Dobrý deň p. Daniel,

ďakujeme Vám za recenziu.
    Za nepríjemnosti spojené so systémovou chybou sa Vám ospravedlňujeme. Produkt bol po zistení uvedenej chyby z ponuky odstránený a nemal by už byť zobrazovaný na našej stránke. Vami uvedený počet vytvorených objednávok sa však nezhoduje s údajmi v našom systéme.
    Nakoľko sa momentálne jedná o dlhodobý výpadok zariadenia z ponuky, Vašu objednávku, žiaľ, nebolo možné vybaviť, z tohto dôvodu bola objednávka stornovaná.
    Naša spoločnosť sa v žiadnom prípade nesnaží zákazníkov zavádzať. V prípade nejasností ohľadom nami ponúkaných služieb Vám ich radi vysvetlíme či už prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

• Super sluzba

• spokojný
  • Tovar oznaceny ako "skladom" realne skladom nemali. Objednavky zrusene zo strany obchodu.

ďakujeme Vám za recenziu.
    Za vzniknutú situáciu sa Vám ospravedlňujeme. Ihneď po zistení chyby na našej stránke bola táto informácia posunutá príslušnému oddeleniu a odstránená zo stránky.
    Budeme pracovať na tom, aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za prípadné komplikácie.

Tovar ponúkajú, aj keď ho nemajú skladom, po zrušení objednávky bez udania dôvodu som ja musel volať čo sa stalo. Tovar aj napriek tomu, že chýba na sklade ponúkali dalej

ďakujeme Vám za recenziu.
    Za vzniknutú situáciu sa Vám ospravedlňujeme. Pri stornovaní Vašej objednávky Vám bol zaslaný informačný e-mail s uvedením dôvodu jej zrušenia. Informácia o chybnom zobrazovaní produktu na stránke bola posunutá príslušnému oddeleniu, avšak v niektorých prípadoch trvá jeho stiahnutie z ponuky nejaký čas.
    Dúfame, že sa podobné situácie už nebudú opakovať.

• Kvalitné a rýchle doručenie