• komunikacia

3.1 som zaslal tovar na reklamaciu a ku dnu 8.3 som nedostal odozvu maili som pisal a aj volal na uvedene telefonne cislo no nikto nedviha ani neodpoveda na mail

Na stranke maju uvedene že môžem poslať naspäť tovar do 2tyždňov bez udania dôvodu. Tak sa aj stalo poslala som im naspäť tovar a žiadala vratenie peňazi. Samozrejme som ich o tom informovala povedali že tovar k nim dorazil v poriadku a behom tyždňa mi pošlu uhradu.(bolo to 10.12 2018) Toto bola posledna komunikacia aka prebehla. Znova som im pisala spravy a marne neodpovedaju aj na cislo ktore maju uvedene na stranke je nedostupne(aka nahoda). Dnes je 10.2 2019 a ja stale nemam peniaze a ani tovar. Rozhodla som sa napisať tuto recenziu kvoli tomu aby ludia si z tohto obchodu neobjednavali ziadne veci! Človek si povie že je to iba 28€ ale určite to tak nenecham. Budem to riešiť pravnou cestou.

• žiadna komunikácia so zákaznikom

Dňa 7.1.2019 som zaslal na reklamáciu tenisky, o 3týždne neskôr sa mi vrátili naspäť bez toho, aby boli vyreklamované (tzn. bez žiadneho vyjadrenia v reklamačnom formúlari). Jednoducho len im prišli a poslali mi ich rovnako zabalené ako som ich zaslal ja späť. Odvtedy sa im márne pokúšam dovolať. Na maily a taktiež na správy na FB stránke neodpovedajú. Ak sa v krátkej dobe nedočkám z ich strany spätnej väzby budem nútený riešiť túto situáciu prostredníctvom príslušných orgánov.

• Komunikácia

Poslal som im tovar na reklamáciu. Ani mesiac po jeho doručení som nedostal žiadne vyjadrenie, neodpovedajú na emaily. Nemám ani tovar ani peniaze.

• fajnovo

Doručení do CZ mizerné , před Vánoci jsem si objednal balík a ještě nedorazil

• Super zľavy a doručenie
    • Pridavať viac veľkostí tričiek

• Rychlost, top zboží, příjemný shop, garance doručení

• tovar mi nebol doručený v lehote, ktorý uvádzajú na stránke
    • žiadna komunikácia, ani odpoveď na mail

Dodacie časy - katastrofa

• Nulová odozva

Objednal som si pred 2 týždňami jednu mikinu, na stránke je napísaná doba dodania do 24 hodín, a nič neprišlo doteraz, po napísaní predajcovi aj po týždni žiadna odozva...

• Super akcie !

• Rychlost
    • Spolehlivost

Reakcia obchodu Trendsetter.sk

Ďakujeme za hodnotenie , s pozdravom Denis Trendsetter team :)

• rychlé doručení
    • výhodný nákup
    • přehlednost
    • možnost dobírky
    • výhodné akce
    • není možnost odložit na poště
    • doručení jen v dopoledních hodinách
    • poškozená krabice

• Volali mi jestli mohou dorucit
    • Rychle doručeno

• Veliký výběr
    • Komunikace na bodu mrazu

Koupil jsem si svetr který mi však byl malý, proto jsem ho zabalil, přiložil patřičné dokumenty, které si společnost žádá a v lhůtě 14 dní od doručení zboží jsem zboží odeslal zpět. Napsal jsem i email ve kterém jsem písemně žádal o vrácení peněz. Za pár dní mi přišla stvrzenka, že balíček byl doručen na adresu Trendsetteru. S obchodem jsem 2x komunikoval. Jednou telefonicky a jednou emailem. Bylo mi jen řečeno ze do středy a pak do pátku toho samého týdne mi peníze budou vráceny. Jsou to již 2 měsíce od toho, co jsem bozi poslal zpět. Dočkal jsem pouze výmluv a odpovědi na pouhý jeden z několika emailů, kdy jsem chtěl se společností mluvit a vše řešit.
    Už mě nebaví čekat a proto vše budu řešit s patřičnými orgány České obchodní inspekce.

Dobrý deň Milan ,

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí , ako sme rozprávali cez telefón nastal problém s Vašim vráteným balíkom a nevedeli sme ho dohladať. Sme radi že sme situáciu nakoniec vyriešili k Vašej spokojnosti.

Prajem pekný deň, Denis Trendsetter.sk

• Rychle doručení
    • Žádné problémy z domluvou

• Veľmi kvalitný tovar

Bol som naozaj príjemne prekvapeny s poradenstvom pri výbere a keď mi tovar prišiel tak vyzeral ďaleko lepšie ako som čakal.

rýchla dodavka

• Dostal som zľavu
    • Majú veľký výber značiek ako Thrasher, Stüssy,Billionare boys club,...

Reakcia obchodu Trendsetter.sk

Ďakujeme za hodnotenie :)

Denis Trendsetter team