• Asi koncia, bez odozvy, domena nefunkcna

• Komunikacia!!! Na stranke bolo uvedene, ze tovar je na sklade, ale nebol..nikto sa neunuval ma kontaktovat a informovat..po troch tyzdnoch cakania, som objednavku zrusila.

Neodporucam!!!

• Ziadne, ponukol mi, ze mi tlaciaren zozenie ak potvrdim email. To som obratom spravila, este som ich po tyzdni znova kontaktovala, ci s nimi mozeme ratat a dodaju nam tlaciaren ako slubili. Ani sa neobtazovali odpisat.
    • Zly pristup k zakaznikovi.

Obratila by som sa na inych predajcov.

• ziadne, obchod je jedno velke sklamanie. Komunikacia so zakaznikmi na mrtvom bode
    • -komunikacia
    • -poskytovanie aktualnych informacii

-z mojej osobnej skusenosti by som obchod neodporucil ani svojmu najvacsiemu nepriatelovi
    -komunikacia na mrtvom bode
    -informovanost o stave objednavky nedostatocna

• Široký sortiment a dobrá cena (ale to je tak všetko)
    • problémy s doručením
    • neaktualizovaná stránka (ohľadom dostupnosti)

asi dosť záleží od sortimentu
    odporúčam obozretnosť a veľa otázok z vašej strany na dostupnosť
    neodporúčam tento obchod
    pretože sa môže ľahko stať že váš tovar nedostanete
    cena nie je všetko

• Aj keď udávajú na sklade, neplatí to.

Najprv volat

• Tento tovar nebol v iných obchodoch dostupný.
    • Veľmi dlhá dodacia lehota.

Od potvdenia objednávky už žiadna informácia o tovare. Dostanete tel. číslo ale čakala by som iný prístup od obchodu. Je to už 12 dní. Dá sa to ospravedlniť tým, že možno mali medzi sviatkami voľno ale v tom prípade nato mali upozorniť.

• ziadne, pretoze ani cena nie je najnizsia
    • pisali, ze na sklade maju tovar. Dnes preslo viac ako 14 pracovnich dni a nikto ma nekontaktoval, kvoli dovodu, kym som ja nenapisal

Odporucam vybrat iny obchod. Varujem Vas, mna bohuzial nikto nestihol varovat

• komunikácia so zákazníkom

Viac nenakúpim

• dlhy cas dodania

nedoporučujem

odporúčam,rýchle dodanie,kvalita

• Tyzden mi dorucuju parfem a to uz ani nehovorim o tom ze mi 7 dni nikto neberie telefon!

Neseriozna spolocnost..NEODPORUCAM!

Objednal som si tovar s tym ze si ho preberiem osobne na pobocke.Cena vyrobku bola 3,31€Ale poslali mi ho na dobierku ktorej cena bola 4,20€ Takze prevysila cenu samotneho vyrobku.

• slaba komunikácia

• Skvelé ceny, veľký sortiment na stránkach.
    • Žiadna odozva na moje otázky poslané mailom, 10 dní od objednávky a tovar stále nikde

Radšej si priplaťte a objednávajte z iného obchodu. Tu sú síce nízke ceny ale tovar ani po 10 dňoch od objednania neprišiel. Uvažujem zrušiť objednávku. Eshop jednoznačne neodporúčam.

• ziadne, nizke ceny su aj v iných eshopoch
    • klamlivá dodacia lehota, slabá komunikácia, ziadne upozornenie ze tovar bude meškať,

odporučil by som nakupujucim si z tejto stránky nič neobjednavat, je to velmi slabý obchod, maximálna nespokojnosť, dôvody som uviedol vyššie

• nekomunikujú, telefón nedvihaju, tovar dodnes nemam doma a uz sú to skoro 2týždne, žiadne info o vyexpedovsni tovaru, drahé poštovné,

v žiadnom prípade neobjednavajte z tejto stránky, už čakám skoro 2 týždne a nemam nič, nevedia ani len telefón zdvihnúť, nikdy viac si z tade nič neobjednam

• Sú rovnaké ako u iných pedajcov.
    • Dosť dlhá dodacia doba.

Som spokojný.

• ...
    • dlhe cakanie na tovar,ziadne info

zatial neodporucam