• málo náplne.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu. Je nám ľúto, že ste boli sklamaní z kapacity tonerového prášku do tlačiarne Lexmark MC3224. Vo Vašej tlačiarni Lexmark MC3224 je možné však na doplnenie tonera použiť iba malé množstvo tonerového prášku. Po vytlačení odhadom 500 strán bude nutné toner vymeniť za nový. Práve preto dodávame tonerový prášok do tejto tlačiarne v cenovo dostupnom balení, ktoré vystačí na vytlačenie spomínaných 500 strán (s malou rezervou navyše).
    Zároveň chápeme, že táto tlačiareň je v tomto špecifická a preto na postup plnenia a množstvo vytlačených strán upozorňujeme dopredu v podrobnom návode.

Ak nie ste s tonerovým práškom spokojní, radi Vám ho vymeníme za iný produkt, alebo vrátime peniaze. Pokúšali sme sa Vás niekoľkokrát telefonicky kontaktovať, ale nepodarilo sa nám to. Prosím, kontaktujte nás na [email protected] a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Ďakujem za spoluprácu.

Radoslav Kulla

• lacné riešienie

Pán mi poradil ohľadom výberu tovaru v celkom rýchlom čase

• prehľadnosť stránky
    • tipy a rady ako inštalovať či ušetriť...
    • rýchlosť doručenia

• Veľmi spokojný s komunikáciou obchodu

Maximálna spokojnosť, výbiorná komunikácia ... , slušný prístup

• Profesionálne jednanie

Spokojný, ďakujem za odporučenie určite ešte nakupim znova.

Rýchle vybavenie. Spokojnost.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za výborné hodnotenie, teší nás, že sa na nás pri nákupe tonerov pravidelne obraciate.
    Keby ste potrebovala akúkoľvek radu, napríklad s výberom novej tlačiarne, určite navštívte našu poradňu na www.tonersyp.sk/poradňa, alebo napíšte na [email protected]. Pokiaľ to bude v našich silách, radi pomôžeme.

www.tonersyp.sk

VELKA SPOKOJNOST ..NADALEJ BUDEM OBJEDNAVAT .

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za výborné hodnotenie, sme radi, že sme splnili Vaše očakávania :-)

Ďakujeme aj za vytvorenie zákazníckeho účtu, vďaka ktorému automaticky získavate mnohé výhody. Napríklad nižšie ceny všetkého tovaru.

www.tonersyp.sk

Podľa typu tlačiarne sa nestratí ani laik. Super!

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za hodnotenie za Váš prvý nákup na e-shope Tonersyp.sk.
    Sme radi, že tonery plníte práve s nami.

Všetky návody potrebné na plnenie tonerov nájdete v našej poradni www.tonersyp.sk/poradna. Pokiaľ by ste potrebovali ďalšiu podporu, sme tu pre Vás na [email protected].

• Maju este tonery na moju 10 rocnu Epsonku
    • Rychla dodavka
    • Dobra komunikacia

Ceny nejak potichu rastu, musim pozriet, za co som to kupoval minule roky...

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Veľmi ďakujeme za Váš opätovný nákup a spätnú väzbu na naše služby.
    Sme veľmi radi, že ste s našimi produktmi a službami spokojný.

Čo sa týka cien náplní, skvelou správou je, že sme ich za posledné roky zvyšovať nemuseli. Ak to bude možné, budeme ich naďalej držať pre Vás stále skladom a za dostupnú cenu :-). Budeme radi, keď sa na nás aj nabudúce opäť obrátite.

Profesionálny prístup k zákazníkovi objednávku mi vybavili do 3 pracovných dní

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť. Ďakujeme aj za vytvorenie zákazníckeho účtu, vďaka ktorému automaticky nakupujete za výhodnejšie ceny. Akonáhle vaše HP bude potrebovať doplniť ďalšie farby, sme tu pre Vás a v čo najkratšom čase opäť pomôžeme.

Tešíme sa na videnie

• Možnosť komunikácie s pánom Kullom

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za kladné hodnotenie.

Som rád, že sme Vám mohli pomôcť zohnať správny toner do tlačiarne Canon.Ak by ste potrebovali v budúcnosti opäť poradiť, určite napíšte. Radoslav Kulla

Odporučam

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za hodnotenie za Váš prvý nákup etikiet Brother na e-shope Tonersyp.sk.

Budeme radi, keď sa nabudúce u nás v e-shope zaregistrujete. Stačí k tomu 1 klik a môžete využívať veľa výhod, napríklad nižšie ceny všetkého tovaru.

Som nadmieru spokojný.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za výborné hodnotenie, sme veľmi radi, že ste boli s našimi službami
    spokojný a teší nás, že ste sa k nám opäť vrátili pre náplne do Vašej
    tlačiarne Epson.

Je skvelé, že vďaka registrácii využívate výhody zákazníckeho účtu a nakupujete tak vždy výhodnejšie.

www.tonersyp.sk

• Dodanie podľa sľúbeného termínu.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a Váš prvý nákup na Tonersyp.sk.
    Ceníme si to, že ste si kompatibilné pásky do Vašej tlačiarne Brother vybral v našom eshope.

Budeme radi, keď sa nabudúce u nás v e-shope zaregistrujete.

• Všetko ok

• Bezproblémová komunikácia s obchodom.

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný.
    Je skvelé, že ste si tonerový prášok Lexmark a kompatibilný toner Samsung vybrali práve u nás.

Keby ste potrebovali akúkoľvek radu, napríklad s výberom novej tlačiarne, určite navštívte našu poradňu na www.tonersyp.sk/poradňa, alebo napíšte na [email protected].

Pokiaľ to bude v našich silách, radi pomôžeme.

• Rýchle vybavenie a dodanie

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za skvelé hodnotenie, sme radi, že sme Vás rýchlym dodaním čipu Samsung potešili.
    Ďakujeme aj za vytvorenie zákazníckeho účtu, vďaka ktorému máte vždy lepšie ceny všetkého tovaru.

• rýchla objednávka

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, ceníme si to, že ste sa k nám po čase opäť vrátili pre čipy k tonerom do Vašej tlačiarne Konica Minolta.
    Budeme radi, keď sa nabudúce u nás v e-shope zaregistrujete. Stačí na to 1 klik a môžete ihneď využívať výhody účtu – napríklad nakupovať za výhodnejšie ceny.

www.tonersyp.sk

• Rýchle a kvalitné vybavenie objednávky. Celkove, som spokojný ...

Reakcia obchodu Tonersyp.sk

Ďakujeme za hodnotenie za Váš prvý nákup na eshope Tonersyp.sk.

Veľmi si vážime dôveru a sme radi, že ste sa pri nákupe kompatibilných tonerov do Vašej tlačiarne HP obrátil práve na nás.