• Lepšia cena ako v kamennom obchode.
    • Trochu dlhsia dodacia doba.

• veľký výber, dobré ceny
    • dlhá dodacia doba

Keďže sa išlo o toner do tlačiarne, dva týždne dodacia doba je dlhá, ozvali sa až po mojom urgovaní, ako pozornosť zľava pre ďalší nákup ohraničené časom je pre nás nevyhovujúce. V budúcnosti si rozmyslíme odkiaľ objednáme aj keď to bude trošku drahšie.

• pomalé doručenie
    • nie je možnosť sledovať vývin zásielky

15. deň a objednávka stále nebola odoslaná. dostala som zľavový kupón, ale žiadne odôvodnenie ani predpokladané odoslanie, napriek tomu, že som obchod mailom kontaktovala

• dlhá dodacia lehota
    • Veľmi dlhá dodacia doba (aj 2 mesiace), treba s tým rátať

• dobré ceny
    • komunikácia obchodu
    • síce po dlhšej dobe, ale prvý tovar dorazil vporiadku, druhý zatiaľ nedorazil - po reklamovaní doby dodania poslali zľavu na ďalší nákup
    • dlhšia doba dodania tovaru - zatiaľ z dvoch nákupov dva oneskorené. Niekoľko dní po objednaní prišiel mail, že sa dodávka o niekoľko dní oneskorí a tovar zaslaný až o niekoľko ďalších dní.

• dlhá dodacia doba

Ak nemáte tovar skladom tak to vymažte a nezvádzajte zákazníkov že je to skladom.

• Dlhe dodanie