• Mali tovar kde som inde nenasiel
    • Super rychle dodanie - piatok som objednal a nasledujuci utorok bol tovar doruceny

• * komunikácia so zákazníkom
    • * elektronické zaslanie reklamačného listu
    • * optimálna doba doručenia

• Komunikácia
    • Dodali tak ako bolo sľúbené
    • Cena oproti konkurencii

Hľadal som produkt ktorý v tej dobe ponúkali ako jediný na slovesnku. Písalo tu pár ľudí že malo komunikovali za mňa prišli asi 4 emaily o stave objednávky čiže vždy som vedel čo sa deje so zásielkou.
    Ak niekto váha odporúčam.

• Seriózne jednanie, rýchle dodanie tovaru, maximálna spokojnosť. Odporúčam.

• Doručili tovar

balenie produktu perfektne, maximalna ochrana proti poskodeniu krehkych casti

Dobrá ponuka výrobkov značky SilverStone

• Neodporúčam

Rychle dodanie tovaru

• Potvrdenie objednávky mi neprišlo ani len mailom. Dodacia lehota 14 dní, objednávka na dobierku zatiaľ neprišla. Uplynulo 10dní tak uvidíme

• Dobrý výber produktov
    • Niektoré produkty za lepšie ceny ako u nás
    • Produkty expedujú zo zahraničia, takže dodanie min. 72 hodín

Odporúčam.

• našiel som to, čo som hľadal
    • ich šťastie, že mali zaradený produkt v ponuke s troška výhodnejšou cenou ako konkurencia
    • absolútne odignorovali moju prosbu o pomoc (viď poznámka)

Vzhľadom na to, že som si tento produkt vybral hlavne, kvôli tomu, aby šiel na 3 000Hz (dokáže to v čase písania tejto recenzie 17.12.2019 len cca 3 myši na svete) a pri meraní tejto frekvencie sa javilo, že ide max na 1 000Hz (kvalitná herná myš) a pýtal som sa predajcu, čo mám spraviť. Nedali si tú námahu ani ma odkázať na výrobcu, jednoducho odignorovali moju správu, pritom sa jedná o jednu z najdrahších myší na svete a kupovanú od nich. Neozvali sa mi ani po dobe, kedy by som ju už nemohol vrátiť, takže na tomto by mali určite popracovať ! ;) , keby som nevyriešil tento problém, tak by som preplácal niekoľko X obyčajné myšky.

• Komunikácia e-mailom je zo strany obchodu nepravdivá. Tvrdili, že tovar z mojej objednávky bude expedovaný do 2 pracovných dní a po 4 pracovných dňoch som z ich strany nedostal žiadne ďalšie informácie.

• Nie zlé ceny
    • Naozaj pestrý výber chladiach prvkov (aj menej známe značky)
    • Dlhšia dodacia doba, no niečo majú aj skladom

Moja prvá skúsenosť s týmto obchodom bola taká, že som si objednal tovar s dodacou dobou 3 týždne a čakal som skoro 2 mesiace. Pri tejto mojej druhej objednávke v tomto e-shope boli naozaj promptní a tovar som mal o 2 dni od objednania doma. Hodnotiť budem podľa mojej druhej objednávky.

• Velka spokojnost, dobre ceny, tazko zihnatelny tovar na sklade ...

Nic.

• tovar bol podstatne lacnejsi, nez v inych SK obchodoch, aj napriek vyssiemu postovnemu

som velmi spokojny. Tovar prisiel v relativne kratkom case(nato, ze bol z objednany z ceskeho obchodu, neposkodeny, komunikacia na velmi dobrej urovni.

• Super ceny a komunikácia.

Obchod môžem len doporučovať. Len vás milí zákazníci chcem upozorniť na prepravcu ULOŽENKA. Ak je možné určite voľte iného prepravcu. Nestačí, že vám stratia/ukradnú balík, ešte vás budú aj arogantne odbýjať, že sa máte obrátiť na e-shop a vykomunikovať to s nimi, keďže tovar som uhradil im. Zbytočne budete vysvetlovať osobe na informáciach z ktorej máte pocit, že je nesvojprávna, že pochybili oni (prepravca) a nie obchod takže by mali niesť následky oni. Keď už budete musieť využiť služby tejto amatérskej doručovateľskej firmy menom ULOŽENKA, tak odporúčam nikdy neplatiť dopredu. Radšej si objednajte tovar na dobierku. Aj keď vám tovar stratia či ukradnú, vás to nebudé stáť ani cent. Je mi ľúto, že som musel celú situáciu riešiť takouto cestou ale dal som im aj čas na dohľadanie môjho balíku, aj som im ponúkol dohodu, že mi škodu uhradia no odmietli.

Prislo na cas a dobre zabalene.

• majú tovar ktorý inde nenájdete

• Nizka cena dopravy

Velmi rychle dodanie za vynikajucu cenu