ThinkPro

?
Obchod nemá dostatočný počet hodnotení.

Ako hodnotíte obchod?

Recenzie ThinkPro

Užívateľ bez avatara

ivans133

Pridané: 22. januára 2016

• Objednaný tablet bol dodaný načas a to je jediné plus
  • Viď zhrnutie

Podľa Obchodného registra bola firma na základe notárskej zápisnice pojednávajúcej o Zmluveo zlúčení dňa 17.11.2015 zlúčená s firmou"

Equilibrium Pro s. r. o.
Snežienková 6
Bratislava - mestská časť Rača 831 03

Môj Yoga Tablet kúpený cca 3 týždne pred zápisom o zlúčení do Obchodného registra má buď poškodenú batériu alebo systém jej nabíjania, pretože ani po 3 dňovom nabíjaní sa podľa indikátora nabitia batérie batéria nenabila viac ako na 1/3 plnej kapacity a o proklamovanej dĺžke práce 15 hodín tento tablet nechýruje vôbec.

Bol som žiadať záručnú opravu vo firme o ktorej pán majiteľ píše, že prevzala e-shop ThinkPro. Tam mi povedali, že môj tablet pošlú na záručnú opravu do Českej republiky. To je OK, ale povedali mi tiež, že enzaručujú, že sa tablet bude dať opraviť a že ak sa nebude dať opraviť, tak mi oni nemôžu vrátiť peniaze a ani ho vymeniť za iný plne funkčný tablet.

A teraz mám pár otázok na pána majiteľa, ktorý sem pridal zatiaľ 3 odpovede...

1. Ak sa tablet nebude dať opraviť, kde si mám uplatňovať vrátenie peňazí za nefunkčný a neopraviteľný tovar?

2. Podľa OR SK je právnym nástupcom firmy ThinkPro s.r.o. od 17.11.2015 firma Equilibrum Pro s.r.o. Vráti mi ona peniaze, alebo vymení mi chybný tablet za nový a funkčný?

3. Ak to nepôjde podľa otázky č. 2, budem sa súdiť s Vami pán majiteľ o náhradu škody?

Ďakujem za jasné odpovede.

Avatar používateľa

Všetko zle

Užívateľ bez avatara

Peťo

Pridané: 1. decembra 2015

• doteraz všetko kým eshop nekrachol
  • kde sa mám teraz obrátiť s reklamáciou alebo poradením.. ?

S reklamáciou sa môžte obrátiť priamo na Lenovo, kontakt je 0850 232 406

MAT

Pridané: 9. novembra 2015

• Bezplatná doprava.

Nezodpovedný majiteľ obchodu. Napriek tomu, že nedokáže plniť záväzky plynúce z predaja, naďalej prevádzkuje e-shop.

Po vrátení nepoužitého tovaru v zákonnej lehote do 14 dní nevyplatil čiastku s odvolaním sa na zlú finančnú situáciu e-shopu.

Rovnako boli problémy s komunikáciou, neodpisuje na e-maily, nedvíha telefón.

Jednoznačne najhoršia skúsenosť s nákupmi na internete.

Reakcia obchodu ThinkPro

Žiaľ mrzí ma to, firma Thinkpro, s.r.o. naozaj končí a nevie vrátiť peniaze za tovar, aj keď máte na to zo zákona nárok. Eshop preberá konkurencia - lenovoonline.sk, oni aj vybavujú nové objednávky. Komunikovať sa s nami dá aj naďalej, žiaľ nevedel som čo Vám mám viac napísať - firma naozaj končí a nemá možnosť vrátiť Vám peniaze. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujem. Majiteľ

Laufík

Pridané: 31. októbra 2015

• doprava domov
  • viac výrobkov a viac reklamy + nikde v balení som nenašiel ani bločik alebo faktúru kvôli prípadnej reklamácii. Dostal som len balík na ktorom bola cena. To bolo všetko. Ako je to s reklamáciou? Co by som dokladoval?

Až na ten doklad by som bol spokojný.

Reakcia obchodu ThinkPro

Dobrý deň, faktúru by ste mali mať na maily - napíšte mi prípadne na thinkpro@thinkpro.sk číslo Vašej objednávky, prepošlem Vám ju znovu.

Dumaj

• Neviem o žiadnej

Spokojnosť

Matthew

Pridané: 8. októbra 2015

• rýchla a skvelá komunikácia
  • ústretový prístup
  • žiadne

Rychlo dodanie, skvela komunikacia. Bezproblemovy nakup. Odporucam

Filipo

Pridané: 6. októbra 2015

• Je to predajca značky Lenovo a páči sa mi , že ma riadne širokú ponuku a dobré ceny
  • nevidim ziadne...

Zakúpil som si ntb Lenovo ThinkPad E550 , a som nad mieru spokojny....najskor som mal vybraný inakši model, no cez poradnu som si vymenil bez problemov za iný .. a prekvapila ma aj studenska zlava na ISIC ,pretoze mi to spravilo celkom peknu zlavu :) takze odporucam ..komunikacia PERFEKTNá ;)

Michal

Pridané: 4. októbra 2015