• široký výber

široký sortiment, rýchla dodavka

• ovčie produkty

vynikajúco,odporúčam.objednala som 2na odskúšanie, budem objednávať ešte ďalšie domov aj na chatu.vynikajúca kvalita aj spánok.

srandicky? nic som nedostal

• Vyborna kvalita a cena
    • Pre Slovaka vyssia cena za dopravu.

Dobry, rychly, kvalitny, trochu vyssia cena za dopravu. Mohla som damaskove obliecky objednat aj z EMI ale cena u Vas je lepsia,len dopravne je drahsie.

• dobra komunikacia
    • Nie je vsetko uvedene na stranke. pri zupanoch uvadzaju matucu tabulku "damska konfekcna velkost", hoci to vraj plati aj pre muzov, neuvadzaju vsade gramaz, nie je to uvedene ani v parametroch, len farba napr.

Kupila som exkluzivny frote zupan pre muza. Predtym som si to odkomunikovala s p. Korpasom, asi majitel, ze nerozumiem velkostnej tabulke, nakolko vsade pisu "damska konfekcna velkost", on mi tvrdil, ze je to unisex, tak som objednala L.Nevedela som ani aky je dlhy ten zupan, nakolko vobec neuvadzaju dlzku a na foto je poskladany. (inak siaha asi do 3/4 lytok) a velmi podstatna bola pre mna gramaz, lebo som chcela naozaj kvalitny frote zupan, a tvrdil mi, ze ma 450g (lebo na stranke to neuvadzali), zupan ma naozaj len 300g, a nie je to 100% frote, ale mix nejakych dvoch zloziek (nepamatam si presny nazov). az tak nadsena z neho niesom, exkluzivny mi vobec neprisiel, vyrobca sa pise Turecko. Este sa rozhodnem, ci ho reklamujem, lebo aj s postovnycm za 45€ som cakala nieco lepsie.

• zla neaktualna stranka

ja osobne neodporucam, komunikoval som s obchodom kvalitu tovaru a poslali mi nieco ine

• sortiment
    • ?

som spokojný

• dobrý výber

• kvalitný tovar
    • vyššie poštovné, ale to je nie vinou obchodu

už viacerým príbuzným a známym som odporúčala dodávateľa najmä pre kvalitu tovaru

• zriedkavy vyber
    • neviem o ziadnych

doporucujem

• výborná kvalita
    • zodpovedajúca cena kvalite

doporučujem

• -pohodlný nákup z internetu
    • -dobra ponuka

-výhodná cenová ponuka a kvalita materialu

• kvalitny tovar
    • drahšie poštovné na Slovensko

• pohodlný nákup z domu
    • produkty používané v hoteloch, kde je predpoklad aj vyššej kvality
    • pri objednávke som zadala inú adresu doručenia ako fakturačnú, ale tovar bol dovezený na faktur. adresu. Nakoniec mi to ale neprekážalo, keďže som bola v tom čase doma.

Komunikácia s obchodom bola bez problémov
    objednávka vybavená rýchlo

• Ústretovosť a pekný tovar.

Všetko bolo v poriadku, len prešitie založenia z hotelového na gombíky je trocha krivé.

Veľmi kvalitná látka.

• úspora času
    • nie je možné tovar pred kúpou ohmatať

odporúčam

• prehladnost
    • siroka cenova pokńuka
    • dobra kvalita
    • ustretovost
    • zaujem o zakaznika
    • komunikativnost
    • obcas su tam uverejnene prodikty, ktore sa uz nedaju objednat

Kupovali sme tu kvoli dobrym ceným a dobrému výberu kvalitných veci.
    Odporucala by som tento obchod iným kvoli serioznosti, profesionalnemu pristupu k zakaznikom, jednoduchosti v komunikacii ak su nejake nejasnosti

• nemusím behať po obchodoch, ale pozriem si ponuku tovaru doma,kedy mi to vyhovuje a hneď si aj porovnám ceny
    • to je asi slabina všetkých internetových obchodov, že sa tovaru (materiálu) nemôžete dotknúť

• Kvalita a cena

Ochota, rychlost, kvalita, cena

• nákup z domova
    • skôr posielate dotazník ako tovar