Výborna a rýchla práca, všetko bolo super.

Peter Likavčan
    Bučany

Sme velmi spokojní s personálom. Odborná montáž, perfektný prístup. Velká spokojnosť.

Mihalovič, Dolná Krupá.

Skvelé služby, odporúčam!

• Spokojný s montážou a produktom

• Dobrá komunikácia, rychle dodanie, odborná montáž

Veľmi pekne ďakujem za montáž ktorá prebehla rýchlo a profesionálne bez žiadnych komplikácií. Klimatizáciu Samsung Cebu 3.5kW mi montovali bratia Pavlíkovci ktorí boli skvelí milí a ochotný mi zodpovedať všetky otázky na ktoré som sa počas montáže pýtal. Veľmi pekne ďakujem a už teraz sa teším na leto keď začnem klimatizáciu naplno využívať. Ďakujem s pozdravom Denis Kurthy

• Rozsiahla ponuka klimatizácií
    • Montáž
    • Rýchlosť dodania
    • Prozákaznický prístup

Skvele zmanažovaná kúpa a inštalácia klimatizácie - montážnici poradili čo a ako, upratali po sebe, a hlavne rýchlo zmontovali. 100% spokojnosť

Spokojnost od zaciatku po koniec, vsetko mali pekne zmanazovane a od prveho telefonu k montazi prebehlo len par dni. Predajca dobre poradil, chalani technici (pan Ferenec s kolegom) sikovne a rychlo nainstalovali. Mozem len odporucit.

• Montaz

Skvela a promptna komunikacia. Skvela montaz, pekne poupratovane po skonceni prace. Chalani (Pavlikovci) si dali fakt zalezat. Pri robote rozmyslaju.
    Som velmi spokojny ..

Uplna spokojnost. Profesionalny pristup. Fakt super.
    Potreboval som to tahat cez cely byt od balkonu, inteligentne to vyriesili, tie listy vobec nespatia. Urcite odporucam

Klimatizáciu máme vyše roka a funguje spoľahlivo. Klimatizácia bola namontovaná zhruba 6 týždňov po zadaní objednávky (počas sezóny).Montáž bola vykonaná profesionálne a rýchlo. Firmu odporúčam

• Nekomunikuju!!!

Ked citam ostatne recenzie, mam pocit, ze sme si objednavali klimu asi v inom obchode alebo rovno v inom vesmire.
    Objednali sme si klimu s montazou pred dvoma tyzdnami, doteraz sa nikto okrem automatizovaneho e-mailu o prijati objednavky, neozval!!! Po tom, co som sa konecne dovolala na jedno z cisel nam bolo slubene, ze sa niekto ozve ohladom montaze klimatizacie. Samozrejme sa nik neozval a na ziadne cislo z ich stranky sa neda dovolat, na SMS neodpisuju.
    Chapem, ze asi nestihaju, lebo je sezona, ale napisem aspon BU alebo MU, prepacte, nestihame, rusime objednavku alebo prideme o mesiac, ale hrat sa na mrtveho chrobaka je uplne neuveritelne.
    Ak by sme to vedeli, uz davno sme si mohli klimu objednat inde (u znamych uz tuto stredu montuju z inej overenej firmy klimu po tyzdni od obhliadky!!!).

Klimatizacia namontovana v marci do 2 tyzdnov od objednania. Rychla a kvalitna praca aj profesionalny pristup. Funguje bez problemov.

• Poradenstvo
    • Rychle dodanie
    • Komunikacia
    • Top montaz

Dakujeme celemu timu za Vase sluzby.

Od prveho mailu az po finalnu realizaciu (bez osobneho stretnutia) vsetko prebehlo na 1 *.
    Velka vdaka za odbornu montaz p. Gasparovicovi, ktory nam vsetko do posledneho detailu vysvetlil / ukazal / nainstaloval appku do mobilov .
    Skvela praca !!!

• Kvalita
    • Rychlost
    • Komunikacia

Objednane vyborna komunikacia a poradenstvo ohladom montaže prijemny majstri rychlo a kvalitne spravene
    Dakujeme

• Celková spokojnosť, nemám žiadne výhrady
    • montáž bez problémov, šikovný pracovníci

Určite odporučím aj ďalej :-) Martina Gajary

• poradenstvo , cena , servis , top montaz a jednoznacne zaruka 5 rokov so servisom !!!
    • žiadna

Dnes nam zo spolocnosti TeploZima montovali na Ondavskej 12 klímu Samsung Wind Free Comfort 3,5 kW. Sme velmi radi ze nasa volba padla nakoniec na Vasu spolocnost . Vase poradenstvo aj cenova ponuka bola jednoznacne tou najlepsou. Absolutny TOP bola odborna montaz klimatizacie ktoru urobili Vasi zamestnanci pan Gašparovič a jeho brat. Vazne klobuk dole !!! Profesionalne odvedena praca malo to hlavu patu ak bolo cokolvek nejasne vsetko vysvetlili , nic nebolo zaspinene vsetko priebezne poupratovali tak isto aj po montazi poupratovane klima odskusana a predvedena a vysvetlene jej funkcie. Nasa rodina je maximalne spokojna !!! Takýchto zamestnancov si dnes treba vysoko vazit a nalezite ocenit ! Este raz velka vdaka za Vasu pracu ! Radi Vas budeme odporucat aj nasim znamim ....

• profesionálna montáž
    • veľmi príjemný zamestnanci
    • zaškolenie
    • rýchlosť dodania - montáže

Maximálna spokojnosť od prvého kontaktu (obhliadka) až po samotnú montáž. Veľmi príjemný a ochotný ľudia, poradili si aj s náročnejšiu montážou. Napriek letnej sezóne pomerne rýchle dodanie, montáž. Jednoznačne túto firmu odporúčam.

• -profesionálny prístup
    • -príjemná komunikácia
    • -dodržaný sľúbený postup
    • -žiadne nepríjemné prekvapenia
    • -pomohli-vysvetlili-odporúčali
    • -montáž

Od prvého kontaktu veľmi príjemná komunikácia. Obhliadka bez problémov, presne tak ako sa dohodla tak aj prebehla. Dispozície bytu a následná montáž prebehli, tak aby boli v najlepšom záujme zákazníka a jeho požiadaviek. Dodanie veľmi rýchle. Všetky moje otázky boli odkomunikované dokonca som dostala na výber čo vyhovuje najviac mne. Montáž profesionálna, precízna a veľmi príjemná žiaden stres.

Po dvoch cenových ponukách bolo rozhodnuté... už po prvej obhliadke to bol geniálny prístup. Všetko presne vysvetlené, podané všetky potrebné informácie a dohodnutý ďalší postup. Montáž ktorú realizoval pán Lavroš a jeho kolega Miško Riad bola v top kvalite, precízna práca, ochota, úsmev a dobrá nálada. Určite rada posuniem kontakt aj ďalej.
    Ďakujem veľmi pekne.
    Lenka - Slovenský Grob