• dodacia doba neskutočne dlhá, tovar som uhradila na účet a neviem čo je s ním

• komunikácia
    • dľžka dodania

Reakcia obchodu TeniskyOnline.sk

Dobry den , dakujeme za Vasu reakciu a koment . Radi by sme sa vsak vyjadrili k dlzke dodacej doby pri kazdom produkte je dostupnost uvedena bud skladom alebo od 5-14 prac.dni . Cize ak si objednate tovar z dlhsim casom dodania necudujte sa ked Vam nepride na druhy den ale trva nam to cca. 5-7dni co si myslime ze nie je az taka dlha doba dodania . Zo zakaznikmi komunikujeme radi ale bohuzial nie kazdemu vyhovieme . Mame aj vela spokojnych zakaznikov ktory su trpezlivy a pokial nas kontaktuju s akoukolvek poziadavkou radi im vyhovieme .

S pozdravom,

TeniskyOnline.sk

Ako sme sa dozvedeli pánovi ktorý nám toto hodnotenie napísal bol balík poslaný od objednania (19.4.2013) - poslaný 25.4.2013 čiže sme splnili lehotu dodania aj s predstihom keďže dátum objednania bol pred víkendom. Bola mu zaslaná emailom správa o vybavení objednávky a takisto zaslané dve sms-ky o doručovaní balíka na jeho adresu . Na stránke nášho dopravcu je status adresa neznáma a telefón nedvíha . Poprosíme Vás milý zákazníci keď Vám tovar nechodí skontrolujte si Vaše konto na našej stránke či ste zadali správne údaje doručenia a mobilný kontakt aby sme predišli následným nedorozumeniam a zlým komentárom ktoré poškodzujú naše hodnotenie .

Ďakujeme a prajeme príjemný deň .

S pozdravom,

TeniskyOnline.sk

• pomalá komunikácia so zákazníkom