• rýchlosť, som spokojný

Reakcia obchodu Tee.sk

Ďakujeme za kladné hodnotenie nášho e-shopu a vyjadrenú spokojnosť s nákupom. TEE.SK Lepšia čajovňa

• kvalitné čaje

Reakcia obchodu Tee.sk

• Mega rýchle dodanie, čo ma veľmi potešilo, vzhľadom k tomu, že išli Vianoce...
    • Veľmi ma mrzí, že sa nedá osobný odber na predajni.

Reakcia obchodu Tee.sk

rýchle dodanie, veľmi pekne balené čaje, vhodné aj ako darček a chuťovo sú vynikajúce

objednávka rýcho vybavená, super

Reakcia obchodu Tee.sk

Veľký výber čajov, rýchle dodanie.

• kvalitny tovar
    • rychle vybavenie objednavky

výborné

• Veľký výber

Všetko k spokojnosti

• Úžasný výber výborných čajov

Moja dlhoročná skúsenosť s týmto eshopom je výborná. Majú veľký výber vynikajúcich čajov. Sú spoľahlivý obchod.

Reakcia obchodu Tee.sk

Veľký výber čajov mali všetko čo som chcel

• Rychle dorucenie,dobre zabalene

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Drahšie poštovné

Reakcia obchodu Tee.sk

Veľmi dobrá komunikácia , rýchle dodanie tovaru , čaje sú prvotriedne.

Serioznost,rychlost

Reakcia obchodu Tee.sk

Maximálna spokojnosť, rýchle dodanie, vrelo odporúčam každému.

Reakcia obchodu Tee.sk

• Nie je online platba kartou, platbu prevodom by zjednodušil QR kód

Jednoduché, prehľadné, rýchle…ideálne pre introverta, čo nerád chodí do obchodov

• rychlost vybavenia objednavky

Reakcia obchodu Tee.sk

Rychle dodanie, komunikacia, vrelo odporucam

• Rýchlosť doručenia
    • Veľký výber čajov

Bola som spokojná so všetkým. Obchod odporúčam