• dĺžka dodania

tovar zatiaľ nedorazil
    nemám čo hodnotiť

• zrozumitelná web stránka, jednoduchá
    • nie je čo vytknúť

tovar ktorý niektorí tuzemskí dodávatelia prislúbia do 90 dní Váš obchod mi dodal ihneď . Podobne to trvá zo zahraničia.
    Škoda, že som nenašiel ponuku možnosť dopravy cez Zásielkovňu (packetu).

Vyborna komunikacia a maju veci ktore sa tazko zhanaju za velmi dobre ceny,cize odporucam vsetkym

• Rýchlosť doručenia

Spokojný s cenou a s rýchlosťou.

Bezproblemovy nakup

• všetky batérie, ktoré som chcel mali skladom
    • našiel som iba jeden ďalší eshop v CZ s rovnakými cenami, ale nemali všetko skladom
    • priemerná cena mnou objednaných batérií bola 8-9€, rovnaké batérie v eshope v SK stáli 25-26€/kus!!!
    • batérie boli nové, najstaršia bola vyrobená pred 6 mesiacmi, žiadne ležiaky
    • rýchle odoslanie
    • obrovský výber batérií

snáď len, že dizajn eshopu by mohol viac pripomínať 21.storočie
    mohli by ponúkať dopravu aj cez Zásielkovňu

• Prehľadnosť obchodu
    • Výborná komunikácia

Spolocnost neodosiela potvrdzujuci mail s informaciami o objednavke, nepride Vam ani faktura, administrator ani 7dni po kontaktovani mailom nebol schopny vyriesit tak banalnu vec, ako je zaslanie faktury ci formulara na odstupenie. Baterie nie su kompatibilne so ziadnou originalnou nabijackou spolocnosti Leica. Informacii o tejto skutocnosti vsak ma stranke nenajdete ani po mailovom upozorneni predajcu. Vyrobca baterii upovedomeny! Predat ano, postarat sa, to uz nie!

tovar som vrátila,ale ešte pred zaslaním spät som 2x zasielala dotaz na email,ale odpoved som nedostala a taktiež sa neviem telefonicky spojit.chcela som informáciu,kedy mi budú vrátené peniaze,keďže tovar som zaslala spät pred 2 týždňami.

• internetový obchod z domu

odporučam

• Maximálna spokojnosť, obchod na úrovni.

Dobré ceny

• sú korektné

• Pan Kamensky mi oznamil ze na Slovensko neposielaju tovar.Co je Slovensko riť sveta?

Reakcia obchodu Techtek

Vážený pane Kovalčik,

dovoluji si reagovat na Váš negativní komentář k neuskutečněnému obchodu věcnou poznámkou k uvedenému a to dokonce použitím hanlivého a nezdvořilého výrazu. Jsme obchod zavedený na Slovensku už 7 let a zboží skutečně zákazíkům posíláme. Ve své poznámce jste vynechal jedno důležité slovo a to NA DOBÍRKU. Vyžadoval jste od nás službu, kterou nemáme v naší nabídce. Největší internetové obchody v Evropě jsou založeny na posílání zboží přes hranice pouze je-li předem zaplaceno . Je to všeobecná praxe v zahraničním obchodě a neumenšuje to nijak význam Slovenska.

Techtek - Kamenský

+/-

• V pohode.

• široká ponuka výberu rôznych akumulátorov do mobilu
    • dobrá cena akumulátorov
    • pri platbe vopred a doručení poštou nízka cena prepravy

• Komunikácia , poradia , pomôžu.

Spokojnosť , poradili , pomohli , poslali.

• sortiment
    • komunikácia

V jednoduchosti je krása. V komunikácii dôvera. Predpokladaný dátum doručenia sa síce posunul o cca 9 dní, ale to je pri tomto tovare bežná vec.

Some spokojny