• Moznost osobneho odberu an v sooty. Ochotny mily pristup prozakaznicky orientovany. Siroky sortiment ponuky.

Super obchod, key vsetci boli tacky.

• Dobrá komunikácia.
    • Prijateľné ceny.
    • Nič.

Môžem iba odporučiť, bezpečný nákup.

• Rychlost,tovar skladom,komunikacia
    • Zatial nezistene

Serioznost, rychlost

Po najdeni tovaru som obchodnika kontaktoval cez e-mail ohladom produktu o ktorom som chcel viac info v priebehu par min mi prisla odpoved ktora obsahovala vsetko co som potreboval a na druhy den som mal tovar doma. ja som spokojny nadmieru.

• rýchle doručenie
    • prijateľná cena
    • príjemná a slušná komunikácia so zakáznikom
    • slabšia priehľadnosť stránok
    • nedostatok informácii o produktoch

nakúpil som v tomto obchode, lebo ako jediný ponúkali produkt, ktorý som potreboval doručiť, čo najskôr a navyše za prijateľnú cenu dopravy a tiež produktu samotného. Prekvapilo ma slušná a rýchla komunikácia s predavajúcim. Jednoznačne odporúčam.

• ?

Veľmi dobrá komunikácia, sú ozaj flexibilní. Po prvej skúsenosti s obchodom nemám čo vytknúť, ak ma ešte nejaký tovar osloví, nebudem váhať s objednávkou.

• Dobré ceny a dostupnosť tovaru

Určite odporúčam

• Pomerne široký sortiment.
    • Rýchla dodacia lehota.
    • Extrémne vysoké ceny. Rovnaké produkty som v iných obchodoch našiel bežne za polovičnú cenu...
    • Trochu chaos s oznámením odoslania zásielky - resp. odoslanie zásielky mi nebolo vôbec nijako notifikované, len som dostal lístok do schránky od neznámej firmy. Iba podľa ceny som zistil o čo sa jedná. Ak by som si nebol spomenul na cenu - dobierku by som neprevzal, pretože od takého odosielateľa som nič neobjednal.

Reakcia obchodu TabletStore.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám veľmi pekne za hodnotenie. Čo sa týka notifikácie - hneď po prijatí objednávky Vám prišiel automaticky vygenerovaný e-mail a hneď po spracovaní objednávky e-mail s potvrdením a oznámením expedovania objednávky - mohlo sa stať, že oba tieto e-maily skončili v spamovom koši, čo sa žiaľ stáva.

Čo sa týka názvu firmy je to dané tým, že naša firma sa volá inak ako e-shop, ktorý prevádzkujeme, keďže samotná firma vznikla dávno predtým než e-shop samotný. Považovali sme za lepšie ponúkať naše služby ako firma s históriou, než ako akákoľvek novo-založená s.r.o. len za účelom prevádzkovania e-shopu.

Ohľadom cien, každý má možnosť porovnať si a všetko záleží od toho, čo vieme aj my zohnať za aké ceny, snažíme sa nachádzať ideálny pomer cena-kvalita poskytovaných služieb. Sú produkty pri ktorých vieme byť lacnejší ako ostatní, sú zasa produkty pri ktorých nie.

Ešte raz ďakujeme pekne za nákup aj za recenziu, do budúcna určite popracujeme na zefektívnení notifikácií o odoslaní zásielok.

Tím TabletStore.sk

• dobry vyber
    • neda sa vybrat hodina dorucenia zasielky kurier neochotny a neovlada svoje povinnosti a cislo domu na dorucovacej adrese bolo miesto 56---14 !!!

dobry

• neviem

ja som bol osobne spokojny

• Na stránke písalo aj pre Huawei mediapad m1 a je to na nho velke,vypadava z obalu

Celkovo nema ziadnu vatsiu chybu

• rýchlosť dodania
    • v bežných obchodoch by som túto nabíjačku nezohnala

• Super komunikácia a rýchla dodacia doba .Super ceny
    • Nic

odporúčam !

• Dobré ceny.
    • Najrýchlejšia dodacia lehota, akú som kedy zažil :-)
    • Žiadne som nezistil.

Super obchod, serióznosť, a rýchlosť dodania tovaru.

Dobrá komunikácia,poradenstvo,ochota poradiť.

• rychle dodanie,vyborny prehlad v ponuke,super komunikacia

super,super,super,super,kazdemu odporucam

• Pestra ponuka a dobre ceny
    • Zatial ziadne

V pohode,odporucam

bezproblémová a rýchla komunikácia

• Obchod ponúka okrem iného aj rôzne príslušenstvo k tabletom a mobilom,ktoré sa nedá kúpiť v žiadnom inom internetovom obchode.
    • Práve z toho dôvodu som sa rozhodol nakupovať práve v tomto obchode.

Tovar ktorý som si objednal nemal v ponuke žiadny iný internetovy obchod.
    Personál obchodu je veľmi ústretový aj mimo pracovnej doby,to znamená vo večerných hodinách,ale taktiež aj počas víkendov.Snažia sa vyhovieť ako sa len najlepšie dá.
    Vrelo doporučujem nakupovať práve tu!