• Žiadna komunikácia so zákazníkom. Nezodpovedajú na maily. Nezdvihaju tel.
    • Prešiel mesiac a doteraz mi nebol tovar doručený.
    • Najhorší e- obchod, s takým negatívnym, čo sa týka služieb som sa ešte nestretla! Neodporúčam!

• Ziadne
    • Sú nespolahlivy

Nikdy si u nich neobjefnsvat žiadny tovar

• nízka cena!
    • vysoké poštovné za doručenie doporučene!

nízka cena tovaru, privítal by som keby bola akcia poštovné a balné grátis!

• Ziadne
    • Ziadna komunikacia zo strany predavajuceho, ignorovanie telefonatov. Po potvrdeni objednavky som ju vyplatila a tovar stale nemam! Neprofesionalny pristup !!

Neobjednavajte!!!

Čítala som Vaše recenzie a na základe nich, som bola presvedčená o tom, že ste korektná firma. Bohužiaľ, nieje to pravda. Objednala som si tovar, vopred som ho zaplatila, do dnes mi nebol doručený. S firmou sa nedá skontaktovať. Neberiete telefóny, neodpovedáte na e-maily. Som maximálne nespokojná!

• dlhá doba dodania

mali ste tovar , ktorý som chcela

• Objednany tovar mi za 12 dní tento eshop nebol schopný poslať. Platila som ho prevodom na účet, tak nechápem prečo to toľko trvá
    • Žiadna komunikácia,tovar nekvalitný som vrátila a uz vyše mesiaca nemam tovar ani peniaze.Nikto neodpovedá na maily!!!!
    • objednaný tovar nedodá

neobjednávajte, lebo tovar nedodajú a ani neuvedú dôvody prečo.

Tovar som si objednala v auguste, je november pisala som tam nikto mi neodpisal, žiadna komunikacia, uplny ignor
    Najhorší internetový obchod. Som vytočená a sklamaná
    Nikdy si odtialto nič neobjednavajte!

spokojnosť

• Dodací doba měsíc, obchod neodpovídá na emaily

Nedoporučuji

nedodali, neozvali sa

• realne tovar nezodpoveda tomu ako je prezentovany na obrazku

• reklamovat tovar sa v pripade lacnejsej polozky neoplati pretoze sa za postu plati

tovar mi neprisiel v poriadku,nausnice neboli rovnake :-( jedna mensia druha vacsia

• Výhody? Ak sa chcete nechať oklamať, tak tu sa Vám to podarí najrýchlejšie.
    • Nedodržanie dodacej lehoty
    • Absolútna nekomunikácia so zákazníkom- poslala som 4 emaily a raz som písala aj cez ten ich zázračný formulár na ich web stránke, volala minimálne 50 krát, počas niekoľko dní a žiadna odpoveď.
    • Po zrušení objednávky, sa takisto ani len neunúvali odpísať.
    • NIKDY V ŽIADNOM PRÍPADE IM NEPLAŤTE DOPREDU, tak ako ja, pretože tovar ani peniaze som doteraz nevidela a myslím, že už ani neuvidím.

Vážení obdchod, želám Vám veľa objednávok na dobierku, ktoré si nikto nevyzdvihne. Je neuveriteľné, že si toto niekto v dnešnej dobe dovolí.
    A potom všetkom mi ešte príde pozvánka, aby som ohodnotila svoj nákup. Tá drzosť ma už naozaj vytočila.

• ..........
    • Urcite NENAKUPOVAŤ!!!!Uz 4 mesiace čakam na tričko,vopred zaplatene.ziadna komunikacia nefunguje.proste poriadny ojeb!!!!!!!!!!!!!!!!'

Hajzli!!!!!

• Je to zatiaľ NAJHORŠÍ INTERNETOVÝ OBCHOD s ktorého som objednával!!! A ktorý nedodrží podmienky,aké sú uvedené na ich internetovej stránke.

• Za 1 neprislo my vsetko
    Za 2 ztovarom niesom spokojna
    Pretoze ten material nesplnal ani tu cenu ani kvalitu.Samozrejme,ze som sklamana.

• Pekne veci
    • Nulová komunikácia, neodpovedajú na maily, nestíhajú telefóny, zaplatila som vopred a netuším ci mi vôbec tovar niekedy pošlú

Radšej neobjednávať, ak potrebujete niečo rýchlo a určite neplaťte vopred !!!!!