• ponuka
    • zatial neviem posudit slabiny mozno po case co by som nerad

dobra cena,kvalita,znackove veci
    skusenosti na prvy krat super
    odporucal som ho

• Väčší výber ako v Slovenských obchodoch.
    • Dlhú dodaciu dobu na Slovensko.

V pohode obchod, tovar ktorý na Slovensku nekúpite tak na Swis-shop ho majú. Trošku dlhšia dodacia doba Na Slovensku ale inak celkom dobé.

• Siroky sortiment,
    • dobre ceny,
    • velmi ochotni pristup

Super vyber za dobre ceny. Napriek mensiemu problemu s objednavkou velka spokojnost, taky ochotny pristup pri rieseni sa casto nevidi.

• ceny

• Siroky sortiment
    • Po objednani tovaru mi neboli poskytnute ziadne informacie o dodavke mojho tovaru.
    • Tovar som platila vopred bankovym prevodom a po siedmych dnoch mi este stale nebol doruceny.

Vyber super aj ceny su dobre, len neviem ci sa mam obavat, ze som zaplatila za nieco, co mi ani nepride. Neprijemna situacia, stacilo by informovat mailom o stave zasielky.

Reakcia obchodu SWIS-SHOP.sk

Dobrý den Vážený zákazníku. Ano máte pravdu, chyba vznikla na naší straně za což se vám velice omlouváme. Balíček Vám dnes odešel, zítra očekávejte. Snad Vám přiložené dárky alespoň trochu změní názor o naší firmě. Ještě jednou přijměte naší omluvu a přejeme příjemný den. [email protected]

• Nejlepší skateshop a snowboardshop na webu :)

Velký výběr, skvělé ceny, vstřícný a ochotný personál, skvělý kamenný shop v Ústí nad Labem a v Litoměřicích!