• Rýchlosť

Všetko OK :)

• Spolahlivost
    • Ziadne

Velmi dobre

• poslali mi použitú a nefunkčnú kameru

neodporúčam

Reakcia obchodu SvetKamier.sk

ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené nepríjemnosti, ktoré boli zapríčinené chybnou pamäťovou kartou, ktorú ste od nás dostal úplne zdarma ako darček. Jej kontrolu Vám odporučil aj náš pracovník technickej podpory. Z Vašej strany bola karta vrátane adaptéra posúdená ako bezchybne funkčná, avšak u nás na firme sa ukázal opak. Žiaľ ako predajca nedokážeme ovplyvniť chybovosť výrobkov renomovaného výrobcu pamäťových kariet, snažili sme sa urobiť čo bolo v našich možnostiach a kompetenciách a za to sme si vyslúžili túto recenziu.
    Tak ako sme si vydiskutovali v telefonickom rozhovore, kamera bola v poriadku a samozrejme nepoužitá. Označiť kameru ako použitú, vnímame ako silne irelevantnú a zavádzajúcu informáciu poškodzujúcu naše meno. V zmysle zákona č.102/2014 Z. z. o odstúpení od kúpnej zmluvy akceptujeme Vašu požiadavku a vrátime Vám peniaze v plnej výške.

• predmetný tovar som nakupoval po prvý krát a ponuka ma oslovila, pozdával sa mi aj popis tovaru predajcom a tiež poteší aj darček ktorý bol k nemu.
    • Nespozoroval žiadne negatíva !

S nákupom som spokojný. Odporúčam všetkým záujemcom. Musím pochváliť aj dopravcu Slov. poštu, jej služba doručovania kuriérom je podľa mojich skúseností veľmi dobrá.

• Kvalitný tovar, rýchle dodanie, dobrá komunikácia so zákazníkom.
    • Žiadne.

Odporúčam.

• bolo to rychle
    • 10 bodov

Vrele odporucam vsetkym

• rýchle vybavenie objednávky

adapter na SD kartu bol nefunkčný

Reakcia obchodu SvetKamier.sk

v prípade problémov s adaptérom nás prosím kontaktujte na náš email [email protected] adaptér Vám radi vymeníme za funkčný.

• Dobré ceny
    • rýchle doručenie tovaru
    • Žiadne som nepostrehla.

Výhodná cena kamery, ktorú som si vybrala.
    Vrelo odporúčam tento obchod, skvela komunikácia a rýchle dodanie.