• Skvělý balení
    • Rychlá doprava

• Široký vyber

Možno by bolo jednoduchšie a rýchlejšie platiť online kartou, poťažmo cez applepay, ale to je len môj dotaz, nie nevýhoda.

Reakcia obchodu Svet Figurok

zvažovali sme platbu kartou ale bohužiaľ sa to nedá obmedziť len na tovar, ktorý máme u nás na sklade. Z tohoto dôvodu túto možnosť neponúkame aby sme sa vyhli prípadným komplikáciám.

Ďakujeme za hodnotenie.

Nemám čo hodnotiť. Tovar, ktorý som si objednal pred 10 dňami je na stránke na predaj a stále mi nič neprišlo. Pri tovare na stranke nie je napísané že sa čaká dlhší čas.

Reakcia obchodu Svet Figurok

v deň prijatia Vašej objednávky ste nás kontaktovali s otázkou o dostupnosti objednaného produktu. V rovnaký deň sme Vám odpovedali, že je udávaný dátum naskladnenia naším distribútorom na Január 2021. Taktiež po prijatí Vašej objednávky, ste obdržali potvrdenie o predobjednávke, v ktorom je rozpísaný význam predobjednávky a čakacia doba. Dostupnosť produktov u nášho distribútora je len orientačná. Táto dostupnosť sa môže meniť podľa poradia (kedy bol tovar objednaný), počtu objednaného tovaru a dodržania dodacieho termínu výrobcom. U každého produktu v našej ponuke je farebným písmom napísaný mesiac a rok odhadovaného naskladnenia našim distribútorom.

Ďakujeme za hodnotenie.

• rýchle doručenie
    • dobrá kvalita

• Rychlé a přátelské jednání

• Rýchlosť dodania

Profesionálny prístup a komunikácia. Rýchle doručenie. Bezpečné balenie tovaru.

• Komunikacia
    • Rychlost dodania

Rýchle a bezproblémové doručenie objednaného tovaru.

Obchod som našiel kôli jeho cene v súvislosti s daným tovarom a som s ním maximálne spokojný.

• Predávajú veci, ktoré sa predávajú len v Amerike (walking dead McFralane sets)
    • Široký výber figúrok

Super rýchle dodanie tovar kvalitný plus darček som dostala takze veľmi spokojna

• skvele som spokojna
    • rychle dodanie

• tovar dodaný včas

• Rýchle dodanie tovaru, ústretová a ochotná komunikácia, tovar v perfektnom stave.

Dobrá komunikace, velice rychlé dodání zboží do ČR.

• spoľahlivosť

Veľká spokojnosť

• dobré ceny
    • super prístup a komunikácia
    • rýchle doručenie
    • dobrá ponuka produktov

Ako stály zákazník môže tento eshop len odporúčať. Dobré ceny, ústretový prístup a bezpečné balenie produktov.

• rychlost
    • kvalitní zabalení