Jednoduché objednanie tovaru, rýchle dodanie.

Reakcia obchodu SVET KÚPEĽNE

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velmi těší. Budeme se i nadále snažit udržet si vysoký standard služeb zákazníkům.

Přejeme hezký den

Všetko je OK, len je dlha doba čakania na tovar.

Reakcia obchodu SVET KÚPEĽNE

Novinky z našeho sortimentu můžete sledovat také na našem Facebook kanálu: https://www.facebook.com/SvetKoupelny/

Přejeme hezký den

• Excelentné služby - telefonická profesionálna konzultácia, výborná kvalita objednaného tovaru, rýchle dodanie

Reakcia obchodu SVET KÚPEĽNE

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si vážíme. Komunikace se zákazníkem je jednou z našich priorit.

Přejeme hezký den

• Tovar bol doruceny rychlo a presne to,co bolo objednane.

Přejeme hezký den

To čo som si objednala mi došlo ,vyzerá to pekne ,ešte to nemám namontované tak dúfam, že všetko bude fungovať, ako má.. Dodanie bolo rýchle a na úrovni ,takže hodnotím ako výborné..

Veľká spokojnosť

Přejeme hezký den

• Rýchle a profesionálne jednanie a dodanie objednaného tovaru.

Přejeme hezký den

Velmi pekny vyber. Skvely tim. Hned po objednavke mi volali, aby ma upozornili na chybu v objednavke, poradili a pomohli vyriesit.
    Super pristup. Vyborne ceny.

• Ok top

Přejeme hezký den

Zohnali produkt ktorý som v obchode nemohol nájsť

Přejeme hezký den

• bezproblémové, rýchle doručenie. Priebežné informovanie o stave objednávky

Přejeme hezký den

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• komunikácia
    • rýchle odoslanie
    • dostupnosť daného tovaru
    • tovar bol drahší ako u konkurencia, ale bol dostupný na rozdiely od konkurencie

Přejeme hezký den

Rýchle vybavenie, tovar došiel v požadovanej kvalite, dobre zabalený. Komunikácia s obchodom výborná.

Přejeme hezký den

• Záujem o zákaznika, dobrá komunikácia, rýchle dodanie, dobrá cena.

Promptne vybavená reklamácia

• Cena dopravy
    • Dostupnosť náhradných dielov

• ceny
    • popis tovaru
    • vyber tovaru
    • zlava za bankovy prevod

• Spolahlivy obchod, rychlost

• Rýchle dodanie aj na Slovensko