• Tovar som si objednal 19.9.2023, obratom som ho zaplatil (č.obj.8547), ale do dnešného dňa 26.9.2023 mi nebol doručený. Neviem dôvod ?

• Tovar mi bol doručený

• Rýchlo doručené domov.
    • Nôž som hľadala asi 10 rokov,dala som si doniesť zo Švajčiarska,doniesli mi obojstranny ale som praváčka tak s takým som spokojná ( 20 rokov)
    • Tento struha tenšie

Ďakujem za rýchle vybavenie objednávky. Tovar v poriadku.

Zavadza neprisiel mi tovar podla obrazku, na noziku bol iny druh poistky ako propagovali na obrazku, na moj dotaz ani neodpovedali,dajte si pozor.

Reakcia obchodu Švajčiarsky nôž

Dobrý deň pán Max, uznávame na eshope bola jedná stará fotka produktu, s bočnou posuvnou poistkou. Druh poistky Victorinox nevyrába už vyše 5 rokov.
    Každopádne ďakujeme za hodnotenie, fotku produktu sme si upravili
    ŠvajčiarskyNôž.sk

• Kvalita! Vyborna

Tentoraz neni ziadna nevyhoda

Všetko prebehlo tak, ako malo - v poriadku.

• Skvelá komunikácia
    • Promptnosť

Bol to už môj druhý nákup v tomto obchode, teraz som potrebovala aj poradiť ohľadom výberu príslušenstva, veľmi ochotne a dobre mi poradili, určite odporúčam na 100% a ďakujem :)

• Rýchle jednanie i dodávka

rychlo

Ochotné a expresné vybavenie objednávky.

• Objednal som nôž z tejto firmy, chcel som ho dať ako darček priateľovi. k jeho sviatku. Na webe majú napísané, že odosielajú inheď po objednávke. Objednal som nôž, ktorý bol na stránke uvedený, ako "na sklade". Keď objednávka neprišla a ani žiadne potvrdenie o odoslaní, zavolal som telefonicky na číslo uvedené na stránke. Zdvihol mi chlapík, podľa okolitého hluku sedel v aute. Potvrdil mi, že objednávka bude expedovaná na druhý deň. Prešli ďalšie dni a objednávky ani potvrdenie nikde... Znovu telefonát a znovu ten istý pán , zase v aute. Po nadiktovaní čísla objednávky mi zase povedal, že áno zajtra vám to pošleme.... Jasné že som priateľov sviatok nestihol, musel som mu darček narýchlo zohnať v inom obchode. Myslím si, že sa jedná o neserióznu garážovú firmu, kde narýchlo niečo objednajú (editováno) a potom posielajú podľa objednávok. Dávam si túto firmu do blacklistu a nikdy tam už nič neobjednám. Neodporúčam.

Neodporúčam, garážová firma, neseriózne chovanie, klamú o odoslaní tovaru, objednávku som zrušil.

1.nákup, v poriadku.

• kvalita tovaru
    • cena tovaru

super poradenstvo, pomoc pri výbere, ďakujem

Spokojný.Nôž funguje perfektne!

• Slabá komunikácia viac krát som písal

Ako dobrá cena oproti konkurencii ale ako som už písal slabá komunikácia tovar som zrušil.

• Spokojnosť

• výborný prístup k zakaznikovi
    • dobré ceny
    • maximálna spokojnosť

• Som spokojná so širokou ponukou tovaru, rýchlosťou dodania, odporúčam tento obchod.