Som spokojná

• Tovar mi meškal a ja som si musela zisťovať termin dodania.

na dnesne pomery dlha doba dodania (4dni neratajuc sviatky) / (konkurencia 2 hodiny po vytvoreni objednavky v zasielkovni) + dorucena nespravna velkost tovaru, takze tovar vrateny.

...ani po 10-tich dňoch od objednania žiadne info o odoslaní balíka, prípadné iné info prečo tovar nebol stále odoslaný. Tovar bol že-vraj skladom, no zatiaľ nič nedošlo. V dnešnej dobe čakať na online objednávku zo slovenského e-shopu 10 a viac dní je už dosť neprofesionálne. Nie je ani dáke výnimočné obdobie, prečo by to malo tak meškať pri tovare skladom, ale tak čo už, amatérčina :-(

• Super rýchle vybavenie objednavky

• kvalitný tovar
    • prístup e-shopu
    • veľmi dlhá dodacia lehota

Dodanie tovaru trvalo veľmi dlhú dobu, čo nemusí byť zrovna vina e-shopu, no bolo by dobré o tom automaticky informovať. Napriek tomu s produktom som spokojný a za komplikácie bol pribalený darček.

• - najlepšie ceny na nohavice zn. Brandit
    • - dlhá dodacia lehota

Bol to môj prvý nákup na suteren.sk. Nohavice BRANDIT M-65 Vintage predávajú za najnižšiu cenu akú som našiel. Nevýhoda je, že ich nemajú skladom, z čoho vyplýva pomerne dlhá dodacia lehota. V mojom prípade 11 dní aj keď na stránke uvádzajú 5-7 dní.

• Tovar nedorazil.

• Kvalitný tovar
    • Super rýchla komunikácia

• Obchod uvádza dodanie tovaru do 7 prac.dni. Termín nedodržaný. Prešlo 10 prac.dni, stále nič.

• Vratili mi peniaze.
    • Tovar maju na eshope ale realne sa nenachadza na sklade. Mala som ho objednany ako darcek na narodeniny a tak som na poslednu chvilu musela hladat nieco ine.

Som spokojná

• Flexibilita

Tovar ktorý som si objednala a zaplatila mi ani po 9 dňoch neprišiel, keď som oslovila obchod, tak mi napísali, že tovar nemajú na sklade a čakajú na jeho dodanie, pritom pri objednávke bolo napísané , že dodávajú do 5až 7dní

• Neskoré vybavenie
    • Dlhá čakacia doba
    • Žiadne oznamy o stave objednávky

som spokojný

• široká ponuka, ale nekonečná doba dodania
    • firma mi nepríde seriózna
    • žiadny telefonický kontakt
    • strašne dlhá doba dodania

E-shop ktorý moc nefunguje. Už tu nákup neurobím.

• Nekomunikujú

Pri objednávke 2 ks z jedného sortimentu mi vôbec nebolo oznámené, že 2. kus nemajú a dať si námahu a zistiť, či v takom stave chcem poslať objednávku. Pri preberaní tovaru vo výdajnom mieste zásielkovne ma pani prekvapí, že tovar po rozbalení nemožno vrátiť! Ďakujem za prvú a poslednú skúsenosť. Neprosím.

Bohuzial, objednala som dve veci, jedna z veci nakoniec nebola nedostupna a musela som si vybrat iny tovar, cize uz vtedy som nebola velmi spokojna, ale vybrala som si a o dalsi den, dva ma obchod opat kontaktoval, ze jim neprisla ta prva vec a ci si mozam aj za tu vybrat nieco ine, alebo mi za nu poslu peniaze. Objednavku som nakoniec zrusila uplne. Ak veci nie su skladom aj ked na nejakom centralnom sklade, z ktoreho to objednavaju, malo by to byt online prepojene alebo skratka by to malo byt uvedene. Skutocne ma hneva ked najdem vec, ktora sa mi paci, objednam ju pretoze by mala byt k dospozicii a nakoniec to nie je a cely proces vymen a vratenia penazi, nakoniec clovek nie je spokojny pretoze vyhodil peniaze za nieco, co nechcel, alebo ztratil cas. Mal to byt darček k narodeninám, ktore som uz zmeskala. Zatial cakam na vratenie financnych prosteiedkov..
    Komunikacia bola vporiadku.

• Ústretovosť, ochota, komunikácia