• Skoré dodanie, bez problému

• Zatiaľ som na 100% spokojný

som spokojna

• Všetko bez problémov, ako má byť.

výhoda

Titul,ktorý som zháňal som nikde nenašiel na Slovensku okrem Supershopu a prišlo to skôr ako som predpokladal...takže v každom ohľade veľká spokojnosť;-)

Objednané - rýchlo dodané

• Predbežný termín nedodrzany a ani predbežné info stránka neposiela hoc požaduje mailovú adresu aj t.č.

• Som spokojna...

• nakúpite rýchlo a pohodlne

• som nespokojná lebo som si tovar objednávala 11 dní dozadu a zatiaľ sa mi nikto neozval kedy mi tovar príde. Na môj mail kde som sám pýtala čo je s mojou objednávkou mi len odpísali že sa mi na to pozrú a odvtedy zasa nič. som naozaj nemilo prekvapená žiaľ. nepekný prístup a to som tovar hneď vyplatila online

tovar stále nedorazil a nikto mi nedal vedieť kedy asi príde konečne..

výhodou obchodu je to že sa viem dohodnúť s personálom, ďalej veľa tovaru - dá sa vybrať si, nestalo sa mi že by som nevedel niečo zohnať o čo by som mal záujem a nevýhodou je vysoké poštovné a lepší tovar je pre mňa trošku drahý

• Siroky vyber tovaru
    • Vyssie ceny oproti konkurencii, mohli si sprehladnit vyhladavanie, napr. date vyhladat kapelu R.E.M. a vyhlada vam to vsetko mozne len nie co hladate.

• Veľký výber hudobných albumov
    • otvorený prístup
    • často dlhé čakanie na vybavenie objednávky

Posledne dvd Alter Bridge mi prislo poskodene dvd sa neda prehrat

• Velky vyber
    • Dlhsie cakacie doby

• nemožnosť zrušiť objednávku.

Mám 5% zľavu, objednával som cd, systém mi oznámil, poštovné 0 (zadarmo). Keď som objednávku odoslal, narátali mi poštovné. Chcel som to opraviť tým, že som im poslal mail. Doteraz sa nič nezmenilo. Myslím si že by som to mal mať bez poštovného, celá objednávka je už okolo 70€. Uviedli ma do omylu a s tým ja nemôžem byť spokojný, žiadam opravu, poštovné 0€.

zozenu aj nemozne, niekedy to trva dlhsie ako uvadzaju v prvom info mailiku, ale to nie je pri tych specialnych tituloch take dolezite. Hlavne ze ich zozenu.

• veľa tovaru v ponuke
    • drahé poštovné aj tovar je dosť drahý

• výhoda