Žiadna komunikácia, žiadna odpoveď na mailovú otázku. Žiadna informácia o stave objednávky

Odoslal som objednávku a tým to skončilo. Obchod nekomunikuje.

Objednala som tovar. Niekoľko dní žiadna odozva z obchodu. Keď som zavolala v akom stave je objednávka tak mi povedali ze oni teraz vôbec nevybavuju objednávky.

• Tovar neposlali, nekomunikujú

• Obchod nefunguje.

Bohužiaľ nemám dobrú skúsenosť.
    Objednala som si tovar,prišlo mi na email potvrdenie a keďže tovar nechodil ,volala som do eshopu. Tam mi pán povedal že eshop nefunguje a tovar mi nebude doručený. To mi nemohli hneď napísať,že nečakaj? Chvalabohu som to neplatila vopred. Vraj majú fungovať v novom roku.

• E-Shop už nieje aktuálny. Žiadny tovar už nepredávajú.
    Neodpovedali na E-mail. Az po telefonickom kontakte z mojej strany mi bolo povedané že už E-Shop neexistuje

Nakoľko mi tovar nebol doručovaný viackrát som musel kontaktovať predajcu, ktorý mi na tretí telefonát oznámil, že tovar už nemajú v ponuke.

• Tovar mi neprišiel za 15 dní......

Ešte sa mi to nestalo, žeby firma bez udania dôvodu neodoslala tovar......poslali mi na mail , že tovar príde, že je vš. v por....ale nič neprišlo....

• mali najlepsiu cenu

boli seriozne