• Epson Business Inkjet B510DN
    • 1 komad za hrvatsku
    • dali imate

1 komad za hrvatsku
    dali imate

• prezentovany tovar nie je skladom

Kontaktovat sa na telefonnych cislach sa nedalo,až po 4 dnoch mi konecne niekto zdvihol telefon a povedal ze oni maju dovolenku. Seriozne by bolo aspon keby dali na stranku ze tovar neodosielaju pre dovolenku. A tovar ktory ponukaju by aspon mali mat skladom a nie ze sa neda zohnat,aj ked na stranke stale figuruje 11ks. tovaru.

Reakcia obchodu storea.sk

To že prezentovaný tovar nemusí byť dostupný je normálne. Na stránkach vidíte katalóg toho, čo sa dá objednať, ale nevieme garantovať skutočnú dostupnosť. Každý tovar je pre nás len jeden s 300 tis tovarov v našich e-shopoch a spravidla nie je priamo v našom sklade. Takto to funguje vo väčšine obchodov. Tam kde je tovar skladom, je to uvedené. To je podľa nás fér.

Pokiaľ ide o kontakt, ospravedlňujeme sa, ale nedokážeme garantovať telefonickú dostupnosť. Prvoradý komunikačný kanál je email. Na emaily odpovedáme do 24 hodín. Platí to hlavne v exponovanom napr. predvianočnom období ale aj v dovolenkovom období.

• rýchle objednanie tovaru, slušný výber
    • tovar bol poškodený - preliačeniny na čelnej strane práčky s drobnými poškodeniami laku (nie len dopravou, poškodenie laku pod dvierkami práčky, stopy po otváraní zadného veka) a znečietený aj napriek tomu, že bol prepravovaný v obale a na uzavretej korbe vozidla). Možno spôsobené skladovaním, či prvotnou dodávkou.

Dodaný tovar je potrebné rozbaliť ešte za prítomnosti doručovateľa. Ak je poškodený, tak ho neprevziať. Nenakupovať v časovej tiesni - počítať s prípadnou reklamáciou, ktorá trvá určitý čas!!!

Dobry den
    Bolo potrebné nás kontaktovať v deň, keď Vám bol doručený tovar a bolo by to možné samozrejme riešiť. Je to celkom neobvyklý spôsob, keď sa o takomto probléme dozvedáme až na tomto fóre a po dvoch týždňoch. To, že je tovar poškodený pod obalom, znamená, že sa poškodil už na montážnej linke a je to bežná vec a ako taká sa musí dať riešiť. Nesúvisí to s tým, kde ste tovar kúpil. Tovar kúpený u nás prešiel presne tou istou cestou ako ktorýkoľvek tovar v kamennej predajni alebo v inom internetovom obchode a pochádza z oficiálnej slovenskej distribúcie. Tovar neprechádzal ani našim vlastným skladom ale išiel rovno od distribútora k Vám.

Tovar som objednala na zaklade telefonickej komunikacie s tym, ze mi prislubili, ze ho urcite na 100% budem mat na druhy den doma. Predavajuci sa vsak nezmienil o tom, ze ak ho budem platit prevodom (naviac o tom vedel, kedze mi rucne upravoval fakturu, kedze mi pocitala ine sumy ako mali uvedene na stranke), tak budu cakat na pripisanie ciastky na ich ucet a tovar som preto dostala na 5. den.

Dobry den

Mrzi nas nespokojnost z Vasej strany.
    Prameni vsak z veci, ktore mozno povazovat za samozrejme.

Neexistuje obchod na Slovensku, ktory Vam odosle tovar v hodnote takmer 500 EUR, pokial si zvolite platbu vopred pred zaplatením. Vyplýva to už z názvu a ako zákazník s tým musíte počítať.

Termin dodania 24 hodín, ktory Vam bol ponuknuty bol platny len v pripade že sa tovar odosle ihned a to bolo mozne len na dobierku. Je logické, že pokiaľ platba nabehla až dva dni po tom ako ste pozadovala informaciu o dodani, a to dokonca vo večerných hodinách, tak sa tovar odošle až v nasledujúci deň.

Nenachadzam vecne pochybenie z nasej strany, ale musim samozrejme uznat ze sme to mohli komunikovat lepsie, za co sa ospravedlnujeme.

• v nedelu vecer som chladnicku pridal do kosika a vyplnil objednavku, v pondelok som bol telef. a mailom kontaktovany a v utorok o15 h som mal chladnicku doma, super, + balik(12ks) pol litrovych zelenych cajov ako darcek
    • nic

Uz uvazujem o tom, zeby som si este cez nich kupil nejaku elektroniku
    - mali najnizsiu cenu, boli bez recenzii, preto som sa toho trochu obaval, hlavne ked som cital recenzie na ine internet.
    obchody, ale vsetko prebehlo super

• extra rychle vybavenie

spokojnost!

• lacne
    • po telefone
    • rychlo dodane

super obchod

• nic
    • 10,50 za kavu d.gusto, ked v drahom NAY stoji 5?
    • z coho zije tento eshop?

podivne vysoke ceny, slovensky rekord!

dobry

PRACKZ

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• - rychle jednanie a dodavka aj rozmernych tovarov
    • - dobra cena tovaru aj postovneho
    • - predajca dostupny na telefone
    • - nebol slovensky navod, po maili dodany za 2 hodiny takze OK

Spokojnost, budem nakupovat znovu....

• vyborna komunikacia vcasne dodanie vyjdenie v ustrety
    • vyber obchodu kvoli najnižšej cene

odporučam