• veľký výber
    • dobré ceny

Dekujeme za hodnoceni

• Rozsiahla ponuka tovaru. Vyborny zakaznicky servis.

Odporucam. Velmi dobry obchod. Velmi ochotne mi pomohli s objednavkou.

Moc děkujeme za Vaše hodnocení

• rychle dodanie

Děkujeme

• Osobity pristup, objednavka uskutocnena po telefonate a porade so zamestnankynou firmy

Děkujeme za hodnocení

• Potrebovala som presne taký typ, v obchode som ho nenašla.

Ak nájdete presne taký typ, farbu ... tovaru, aký ste chceli kúpiť, po objednaní viete lehotu, v akej ho môžu dodať, v prípade nejasností komunikujú, bude spokojnosť.

Dekujeme Vam za Vase hodnoceni

SUPEEER

Moc dekujeme za Vase hodnoceni

• dobre ceny, velmi rychle dodanie, ochota personalu poradit online - dokonca v neskorych nocnych hodinach - info poskytli po 22h...

maximalna spokojnost a urcite obchod odporucam...

Reakcia obchodu Stavebnice4u.cz

Super, děkujeme mockrát :)

• Zaujimavy sposob dopravy, som spokojny
    • Neustale spamovanie mailami, aby som dostal kvoli jednemu baliku asi 6+ mailov, to nie je v pohode. Okrem toho mi mala prist sms s kodom na vyzdvihnutie, ktora neprisla

Urcite doporucujem, ale 3 dni nechodte na mail :D

Reakcia obchodu Stavebnice4u.cz

Dobry den, dekujeme mockrat za reakci a dovolne nam reagovat na uvedene zapory:

Zakaznikovi zasilam vzdy info emaily vzdy, kdyz se zmeni stav jeho objednavky:
    - prijata objednavka
    - objednavka se vyrizuje
    - objednavka pripravena k odeslani
    - odeslana objednavka

Takze od nas prisli max. 4 maily a dalsi prisli ohledne sledovani zasilky pres zvoleneho dopravce (v tomto pripade pres Zasielkovna.sk a kod pro vyzvednuti se taky generuje z jejich systemu).

Nasi CZ zakaznici tyto informace vyzaduji, takze je system uplne stejne nastaveny i pro SK zakazniky.

Dekujeme za pochopeni :)

Super ceny!