Odborný i ľudský prístup v jednom! Hoci sme zamestnancov poriadne potrápili otázkami i častými návštevami v predajni, všetko nám poriadne a trpezlivo vysvetlili i ukázali. Tiež poradili, čo je nutné, čo je zbytočné pre také dieťa atď... Pomohli s výberom bicykla a 12. r. synovi pekne vysvetlili, aby "nič nesilil", nech si ešte všetko aj viackrát vyskúša, nech je trpezlivý, nech si všetko premyslí, atď... Bola som im veľmi vďačná za takýto výchovný prístup k synovi pri výbere bicykla. Na nekonečné otázky a skúšanie kadejakých kombinácií odpovedali trpezlivo a pokojne. Bicykel mu nakoniec aj pekne pripravili a nastavili. Skutočne veľmi milý prístup, a to nikoho z tých mladých chlapcov vlastne nepoznám. Osobne ma veľmi teší, že sme natrafili na týchto milých mladých ľudí s profesionálnym prístupom k práci.

Spokojná mamina s ešte spokojnejším dieťaťom :-)

Reakcia obchodu STAR BIKE

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne za recenziu.

• super vyber bicyklov a doplnkov

Super a hlavne velky vyber bicyklov svetovych znaciek ako Cannondale a Scott.
    Chalani mi vybrali bicykel presne na mieru lebo sam som nevedel co chcem.
    Boli trzpezlivy a hlavne mi dobre poradili ci model a aj velkost bicykla. Vyskusal som asi tak 5 modelov.
    Model ktory som si vybral nemali priamo na predajni ale vobec to nebol problem do 2dni bol bicykel doma
    na bomby nastaveny a chalani mi ho doniesli priamo az pred dvere co bolo super a nemusel som riesit vlastny odvoz.

Ďakujeme veľmi pekne.

Dakujem za odbornu pomoc pri vybere mojho noveho bicykla.
    Vidno, ze sa tomu rozumiete a hlavne robite to, co vas bavi.

• Vznikajúca komunikácia cez telefón
    • Poradili mi v kazdom smere
    • Rychle vybavenie a dodanie
    • Velke mnozstvo bicyklov na vyber ktore aj realne skladom maju
    • Vrelo odporucam !

Ďakujeme veľmi pekne.

• komunikácia a milé jednanie keď dojdete ako.zákazník ,ktorý sa chystá utratiť peniaze
    • totalne sklamanie pri servisovaní kolies , konkrétne centrovanie ... človek čaká týždeň , keď tam dojde tak zoberie kolesá, zaplatí a ide domov s tým, že kolesá nasadí a prevezie sa .... no po nasadení, zistí , že kolesa idu krivo ako "paragrafy" snáď ani neboli centrované a keď áno, tak to budí dojem že pri fľaškovej hre ... bol som právom nasratý a ešte ten deň som kontaktoval iný bajk obchod v prešove na Sabinovskej a dohodol si termín, keď som tam došiel a povedal im že tieto kolesá su práve po centrovaní z bajk servisu ( nemenoval som doistoty lebo už na ten názov ani nedokážem pomyslieť ) ,tak obsluha neveriacky po zakrúteni kolesa, krútila aj hlavou .... dneska som si po 48 hodinách od odovzdávky na servis bol pre kolesa , idu krásne rovno, ani náznak odchyliek .... v tomto ma hviezdny bajk sklamal na plnej čiare , to.že sa chlapci po ulici vozili na bajku , o tom ani nevravím , nabudúce keď sa budere voziť po zašpinenych Prešovskych chodníkoch čerstvo zapršaných, tak mi ho aspoň očistite....sklamali ste,už nikdy viac....

Reakcia obchodu STAR BIKE

Dobrý deň, je nám ľúto takejto skúsenosti.
    Do budúcnosti sa pokojne obráťte na vedenie ktoré je stále na predajni, radi Vám pomôžeme a vyhovieme aby ste odchádzal spokojný.

• +Odborný prístup

- Odborne mi poradili pri kúpe bicykla napriek viditeľnej vyťaženosti
    - Profesionálny servis a prístup v predajni

Ďakujeme.

• Nemate sancu sa dovolat .Volal som 6x telefon nebol nikdy obsadeny stale zvonil ale nikto to nikdy nedvihol.

Reakcia obchodu STAR BIKE

Dobrý deň, žiaľ je nám ľúto, že ste sa nedovolal. Nieje to ospravedlňujúce no počas sezóny nestíhame. Vieme, že je to naša slabina a pracujeme na tom. Boli by sme radi ak by ste aj v budúcnosti rozmýšľali nad našimi službami a pokojne sa nám ozvite na email [email protected]. Ešte raz sa ospravedlňujeme a prajeme pekný deň. Starbike team

• Trpezlivo mi pomohli s výberom, keďže som dosť vyberavý :) Ale výsledok stojí zato, bicykel je úplne na mieru pre mňa!

Nebol to posledný nákup, odporúčam.

Ďakujeme.

• Veľmi ústretový a nesmierne ochotný prístup .
    • Zakúpený tovar,na ktorom som netrafil veľkosť,mi vymenili spôsobom,že neprestali hľadať,kým nenašli to,po čom som túžil...
    • A to som pre nich úplne cudzí človek.Nikoho tam nepoznám.
    • S takýmto prístupom sa na Slovensku často nestretnete.
    • Proste profesionáli. Klobúk dole. Ešte raz ďakujem.

Človeka poteší,keď z času na čas natrafí na Profesionálne služby na úrovni...
    Prešovský StarBike s čistým svedomím odporúčam všetkým milovníkom bicyklov...

Ďakujeme.

• Predajca mi do telefónu uviedol, že bicykel príde poskladaný a riadne nastavený čo je aj v návode na jeho používanie uvedené s dodatkom, že je to povinnosť predajcu. To sa Bohužiaľ nestalo. Bicykel síce prišiel v poriadku ale v stave v akom ho zabalili vo výrobe a nenastavený. Dali tam iba pár pások Star-bike aby sa nepovedalo. Obchod neodporúčam.

• nn
    • internetová ponuka nezodpovedá aktuálnej ponuke

dobré, až na ten darček, ktorý avizujú pri kúpe ich tovaru. Darček nebol žiaden

• Veľa tovaru na sklade

Odporúčam

• ..ako zákazník vidím na stránke veľmi širokú ponuku....a každý kus sa dá vložiť do košíka v každej !!!, zdôrazňujem KAŽDEJ, veľkosti....máte skutočne každú veľkosť s každého produktu???
    • ..alebo.... to mám robiť objednávku, napriklad na bike Kona Precept 130 2016 veľkosť "L"..vložiť do košíka a tešiť sa???
    • ...potom mi napíšete, že túto veľkosť nemáte... a tak ďalej, ...skúšať objednávať kus za kusom, typ za typom a veľkosť za veľkosťou, kým s trafím do typu a veľkost???....to mi pripadá dosť zavádzajúce...
    • ...lepší predajcovia sa snažia uvádzať pri starších modeloch, z ktorých majú trebárs okrajové veľkosti aj veľkosť rámu tak, aby zákazníkovi bolo jasné akú veľkosť predávajú....

...práve som urobil dve fiktívne objednávky na Kona Pracept 130 2016, veľkosť L, váš systém mi to dovolil, máte teda dva kusy objednanej Kony???...v normálnom obchode sa daju objednať len tovary, ktoré reálne existujú, to značí, .....u vás by som si mohol objednať možno aj desať kusov???...ak by váš systém fungoval ako má, po objednávke jedného kusu by mi pri urobení druhej objednávky napísal, že tovar je nedostupný alebo predaný.... ozaj a MÁTE spominanú Konu veľkosť L???. napíšte, aby si aj ostatní zékazníci prečítali ako zavádzate???...však som si práve objednal dva kusy veľkosti L a teším sa kedy príde....

Reakcia obchodu STAR BIKE

Dobrý deň, bohužiaľ naši dodávatelia nedisponujú automatickým systémom ktorý by automaticky aktualizoval skladové zásoby. Ručne sa to nedá zvládnuť robiť každý deň - preto pri každom bicykli máme napísané - Dostupnosť tovaru sa overuje u dodávateľa následne po Vašej objednávke.

V tomto obchode som nakupoval 2 krát, ak pôjdem ešte kupovať nejaký bike tak si ho asi kúpim tu. Veľký výber značiek a dobre ceny. Odporucam

• Široký výber produktov a rôznych cyklo značiek
    • Bezkonkurenčné ceny
    • Pozitívny, odborný a najmä ľudský prístup
    • Ochota riešiť požiadavky zákazníka
    • Výborná komunikácia - aj mailom aj telefonicky
    • Veľké plus je, že kupujete bike od vášnivých cyklistov
    • Bolo by potrebné trošku zapracovať na webovej stránke

Výborný cykloobchod priamo v centre Prešova, kde si každý nájde svoj vysnívaný bike, či príslušenstvo. Ostal som milo prekvapený, že priamo na predajni nájdete špičkové produkty POC a KASK, high-endové cestné či MTB biky, a široký výber doplnkov a náhradných dielov. Kupoval som od nich Cannondale Caad12, dali mi výbornú cenu, ktorú som nemohol odmietnuť :D Všetci, ktorí sa podieľajú na chode tohto obchodu so mnou komunikovali na vysokej úrovni, či malom alebo telefonicky, stále ma informovali o stave mojej objednávky, majú veľmi ľudský prístup, ochotu poradiť a pomôcť pri kúpe. nevyhovárajú sa, nestretol som sa so žiadnou ignoráciou, či negatívnym prístupom k zákazníkovi, je to super obchod, ozaj odporúčam každému a na základe vlastnej skúsenosti môžem bez akýchkoľvek pochýb dať obchodu 5* alebo 100% kladné hodnotenie.
    Keby sme aj v Michalovciach mali také cyklo shopy ako v Prešove. S bikom som max spokojný, všetko bolo nastavené tak ako má byť, naolejovaný, všetko dotiahnuté a nastavené.
    Poznám asi 4 až 5 ludí, ktorí sú z MI a ked sa spomenie Starbike, vyčarí sa im úsmev na tvári, ten obchod proste miljú. Ďakujem Starbike, máte o úsmev viac :D Dúfam, že sa vám bude daríť a další bike do našej rodiny bude určite od vás.
    Lubo

• Otrasný prístup, nedodržané obchodné podmienky

Vrelo neodporúčam

Reakcia obchodu STAR BIKE

Dobry den, viete mi prosim napisat k akej objednavke je tato recenzia?

• - nič
    • - žiadna komunikácia
    • - bicykel prišiel poškodený (nebol objednaný testovací kus)
    • - komponenty neboli nastavené na používanie
    • - zadné koleso malo "osmičku"

- !!! nikdy viac - neodporúčam !!!

Reakcia obchodu STAR BIKE

Dobrý deň p. XXX, nechápem prečo ste nás nekontaktovali a neriešili reklamáciu. Ja by som to okamžite riešil s predajcom, aby danú situáciu vyriešil a nie písal niekam na Heureku, kde Vám reklamáciu nevyriešia. Takto to považujeme iba za vymyslenú recenziu s úmyslom poškodiť dobré meno firmy..

• veľký výber, dobrý opis tovaru
    • chýbala mi e-mailová informácia o odoslaní tovaru

• Dobre vám poradí so širokým výberom bicyklov svetových značiek.
    • Na bicykel som musel čakať vyše 4 týždne, ako rad mi prišiel po sezóne, za drahý bicykel som musel zaplatiť vopred, žiadna dobierka, bicykel mi prišiel bez pedále, nie je to najlacnejši eshop.

Dobre treba zvažiť !

Malo komunikacie zo zakaznikom,totalna ignoracia.