• Klamú.

Na stránke mali, že majú 2 ks skladom. Po objednaní prišiel mail, že to nemajú a nevedia zohnať. Objednávku stornovali.

• Velmo zle.vratila som tovar nevratili peniazr.komunikacia s nejakou asocialkou kt ked sa dozvedela ze vhcem vratit tovar bola arigantna.su to lacne polske veci.nitka srm nitka tam.neodpovedaju uz na maily.

Najgorsi obchod z kt som kedy nakupovala.

• Rýchlosť dodania tovaru
    • Neprišiel potvrdzujúci e-mail o prijatí platby

• Komunikáciu

• DLHA DOBA DODATIA už 2 a pol týždna !!

KDE MAM NAVLECKY ????

• Na stránke mali napísané dodanie do 7 dní, ale po týždni ešte neposlali ani údaje k platbe. V mailovej komunikácii mi povedali, že dnes mi dajú vedieť ohľadom dostupnosti - vraj sa im dodávateľ ešte neozval. Neozvali sa mi.

Veľké sklamanie

• Tovar nedoruceny do stanovenej lehoty a k tomu som zaplatil za dopravu UPS kuriérom a tovar mi bol poslaný na poštu.klamu a poštovnom.vobec neodporúčam!!!

Neodporúčam!!!

• široký výber tovaru a dobrá cena

Určite obchod odporúčam, majú tu dobré ceny, široký výber, rýchle dodanie a ochotu vždy mi dobre poradiť.

• rýchlosť
    • dobrá cena
    • chýba kamenný obchod, kde si to môžete prezrieť a obchytať

• Ústretový prístup

Odporúčam všetkým.

• Prvy automaticky @ po objednavke (nezavazny zo strany obchodu), potom dlho ticho a potom rovno oznamenie o zasielke?!? Medzitym 10 dni ticho...

• Neochota komunikovať. Dĺžka dodacej doby viac, ako 10 dní bez žiadnej komunikácie.

• siroka ponuka a dobre ceny
    • nenasla som

siroka ponuka a skvele ceny,vedia dobre poradit

• Neviem
    • Komunikácia so zákazníkom.

Sám neviem este čakám čo bude

• dobrá cena
    • balenie tovaru

Tovar bol podľa mňa zle zabalený a došlo k poškodeniu jednej krabice,našťastie obsah bol v poriadku

• rovnaký tovar mali lacnejší oproti konkurencií
    • veľké, prehľadné fotky na stránke
    • komunikácia s predajcom
    • veľký výber tovaru
  • Zatiaľ sa nemôžem vyjadriť ani tak ani tak,lebo objednaný tovar mi nebol ešte doručený.