• Tovar som si objednala cez ich stránku a čakala som na potvrdenie objednavky a zaslanie podkladov k platbe. Email o vybavení objednávky neprišiel ani po 3 dňoch. Písala som mail ako je na tom moja objednávka no nik nereagoval. Skúšala som volať na tel. Číslo ale bezvýsledne.. Následne som objednávku zrušila.

Neodporúčam. Žiaden kontakt s predávajúcim. Dlhá doba čakania.

• Objednala som si obliecky, prisiel mi automaticky mail ze mi pride potvrdenie o objednavke, neprisiel mi ziadny mail, prihlasila som sa na stranku a moja objednavka bola stornovana, na spravu pre obchodnika mi nikto neodpoveda uz 3. den. Neviem ci si obliecky objednat z inej stranky alebo mi ich poslu znenazdajky kedy sa im zachce. Ziadna sprava ani informacia zo strany obchodnika

• Neaktualny stav tovaru na stranke, naskladnuju po objednavke, klamu zakaznika
    • Extremne slaba komunikacia, 5-7 dni medzi mailami

• tovar je kvalitny a za dobru cenu
    • zla komunikacia,objednala som viac kusov tovaru ,ale boli poslane samostatne bez toho aby mi oznamily že ta druha vec pride neskôr

• Ďakujem za krásny kočík a hlavne za seriózny prístup a ochotu rýchleho doručenia. Som spokojná a určite odporúčam.

Kočík som si reálne predstavovala trošku vyšší ale je krásny presne ako na fotkách.

• Vyborna komunikacia s predavajucim

Velmi rychle dodanie tovaru, vyborna komunikacia a dobra cena, nakupujem tu casto a obchod urcite odporucam.

• rychlos5

Lehatko je pekne, v pohode komunikacia prostrednictvom emailu.

• Rychle dodanie.
    • Tovar mi bol doruceny nekompletny a tym padom nefunkcny. Chybala suciastka na uchytenie kolies na stvorkolku. Ked uz nieco posielaju zakaznikovi, mohli by si dat tu namahu a skontrolovat tovar, ktory predavaju dalej. Tovar som odoslala spät a cakam na vyriesenie problemu zo strany obchodu.

• Bezproblemovy, spolahlivy a rychly obchod

• Úplne super !!!

• Všetko bolo O.K

• Najlepsia cena na trhu, rychle dodanie

Bola som veľmi milo prekvapená rýchlosťou doručenia. Aj obliečky sa synovi páčili. Hneď sme ich museli vyskúšať :-)

• výborná komunikácia a rýchle dodanie

Kvalitný tovar za výbornú cenu, rýchle dodanie, dobrá prehladnosť stránky aj komunikácia s predávajúcim.

• Velmi pohodlne vybratie si tovaru, rychla objednavka jej vybavenie aj dorucenie. Kladne hodnotim aj meilovu komunikaciu pri zaujme doplnit sadu o dalsi vyrobok, ci ponuku ineho tovaru ked objednany produkt sa momentalne nenachadza.

• Neaktualne stavy na stranke

Ani jednu z objednanych veci nemali, obchod objednavku stornoval. Pritom veci sa dali vlozit do kosika. E-shop ktory neaktualizuje stranky nemoze robit obchod, zbytocne zabity cas straveny vyberanim veci, ktore vlastne ani nemaju.

Tak tovar mi stornovali tak neviem ohodnotit

Tovar som si objednal nakolko bol uvedeny ako skladom. Zaplatil som ihned kartou. Po 3 dnoch som volal na uvedenu infolinku kde mi niekto zdvihol bez toho aby sa predstavil. Samozrejme ten neznamy pan o objednavke nic nevedel pretoze bol prave v aute

• super ceny , niekedy narazím na akciu
    • jeden produkt mi ešte stále nebol dodaný : Kresliace magnetická tabuľka Planes
    • bola to predosla objednavka

• Prisli mi krasne obliecky nelutujem ze som ich objednala..odporucam