• Nič?
    • Maximálne prehľadná stránka a aj tak to je len subjektívny názor
    • Npravdivé informácie o stave produktov (naskladnene/nenaskladnene)
    • Žiadna iniciatíva
    • Dávajú si na čas poriadne
    • Radšej si už priplatim a kúpim z overenej stránky.
    • Nikdy viac Ďakujem.

Tovar bol na stránke eshopu na sklade, po 7 dňoch sa stav objednávky nemenil a až vo chvíli keď som tam zavolal sa zdohadali niečo urobit. Zrušili objednávku že vraj dodávateľ topánky už nedodáva. Oceňoval by som to ak by to urobili skôr nie až na moju reakciu. Viac nič neobjednávam.

• Ziadne.
    • 1.Nedodali nam nami objednany tovar, ake iny podobny vyrobok, o ktory sme nemali zaujem.2. Tovar bol didany az po 10 dnich a nasom urgovani.

Neodporucam.Maximalna nespokojnost.

Reakcia obchodu sportelite.sk

Dobrý deň. Ďakujeme za recenziu. Boli ste oboznámený, že sa ospravedlňujeme za Vašu vzniknutú situáciu,ktorá je prinajmenšom výnimočná a chyba nastala v centrálnom sklade, kde zamenili položky. Tovar Vám bol odoslaný 7 pracovný deň, podľa informácií o dostupnosti tovaru, tak ako je uvedené pri výrobku. Vážime si každého zákazníka a preto sme Vám poskytli jedinečnú zľavu na daľší nákup, čím sme sa chceli naviac exkuzovať. Vážime si každý názor, tak ako každého zákazníka. Vaša recenzia je negatívna, čo samozrejme chápeme, ale veríme, že aj vy sa v budúcnosti stanete naším váženým zákazníkom.