• Rychle vybavenie objednavky
    • Dobra komunikacia

Reakcia obchodu SPORTAKTIV.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší. V našom záujme je komunikovať rýchlo, profesionálne a jasne. Veríme, že Vám bude tovar spoľahlivo slúžiť, tešíme na Vaše ďalšie nákupy u nás.

Váš Sportaktiv

Rýchle vybavenie aj dodanie tovaru. Spokojnosť

Super

• spokojnosť, rýchlosť

• Úžasná komunikácia
    • Ochotný predávajúci
    • Výborne ceny

Váš Sportaktiv

• Rýchle vybavenie,poskladanie,ochota,príjemná komunikácia .

Váš Sportaktiv

Pred odoslanim objednavky ma telefonicky informovali a v den dorucenia mi volali o expedicii a potom hodinu pred dorucenim ma kontaktovali tiez takze komunikacia super

• Skvelá komunikácia
    • Extrémne rýchle doručenie

Komunikácia s obchodom bola ukážková, veľmi príjemne ma prekvapilo až podozrivo rýchle doručenie tovaru. Tovar bol objednaný podvečer okolo 16:30 a doručený v nasledujúci deň okolo 07:30, pričom sa nejednalo o doručenie v rámci toho istého mesta, okresu ba ani kraja.
    Celkove mám dojem, že e-shop s takýmto prístupom by bol úspešný, aj keby predával vypálené žiarovky.

Váš Sportaktiv

Vsetko v poriadku. Tovar prisiel v kvalitnom prevedení. Urcite odporúčam.

Výborná komunikácia

• Komunikácia
    • Dovoz priamo predajcom
    • Ústretovosť
    • Neni čo vytknúť, práve naopak

Váš Sportaktiv

• dobrá komunikácia s obchodom
    • včasné a kompletné dodanie tovaru v predvianočnom období
    • o obchode som predtým nepočul, ale prekvapili ma - pozitívne
    • veľká spokojnosť

Váš Sportaktiv

• Pri chybnom objednaní z mojej strany 100 percentná ochota riešenia zo strany personálu .

Váš Sportaktiv

• dobrý sortiment, dostupnosť, ochota i parkovanie

• Výborná komunikácia

Váš Sportaktiv

Tovar mi dodali na druhý deň od objednania, presný termín dodania spresnili telefonicky. Tovar som vizuálne skontroloval po rozbalení a je v poriadku.

• dobra komunikacia
    • na rozdiel od velkych webshopov spolahlivost a ferove jednanie, dodanie stolnotenisoveho stola trvalo sice dlhsie, ale bolo to tak komunikovane od zaciatku

• Robustná konštrukcia
    • možnosť nastavovať
    • dlhšie dodanie
    • chýbala jedna podložka pod maticu

Viď popis + a -

Až na tu chýbajúcu podložku s produktom som spokojný

Váš Sportaktiv

Tovar mi do dnešného dňa ešte nebol dodaný, preto nemôžem dať recenziu na zakúpené produkty.

• Pri tovare bolo napísané doručenie 2-3pracovné dni.Po týždni nič neprišlo a ani neviem kedy príde.Prisiel len potvrdzujúci mail že evidujú objednávku.
    • Objednal som si tovar u ních s dôvodu že majú rýchlé dodanie tovaru.A zatial mi tovar neprišiel.Ale email o tom ako som spokojný s objednávkou a tovarom áno.To čo je?