• Bol doručený pomerne rýchlo

• ceny
    • široký sortiment

• žiadna výhoda
    • veľmi zlá komunikácia, viackrát mi poslali nepravdivú a zavádzajúcu informáciu, rôzne vyhovorky a podobne
    • nedodržaný termín dodania
    • najprv napísali že tovar posielaju, čakal som. Nič. Tovar nedošiel. Písal som teda čo s tovarom je. Odpoveď prišla že tovar neposlali ale že ho pošlu v najbližšej dobe. Ak by som sa neozval, ani by ma neinformovali že tovar neposlali.... celé zle. Obchod neodporúčam.

najprv napísali že tovar posielaju, čakal som. Nič. Tovar nedošiel. Písal som teda čo s tovarom je. Odpoveď prišla že tovar neposlali ale že ho pošlu v najbližšej dobe. Ak by som sa neozval, ani by ma neinformovali že tovar neposlali.... celé zle. Zmetočná komunikácia, uvádzanie klientov do omylu.... Obchod neodporúčam.

Reakcia obchodu Sport-potreby.sk

děkujeme za nákup.

Vše je nějaké nedorozumnění, objednávku jste udělal Přijata: 10. 06. 2020, 13:00 ,, odeslali jsme 12.6. na výdejní místo Depo.sk,
    u této dopravy všude píšeme, že je doručení na výdejné místo 3-7 dní od odeslání, čím dále od Bratislavy, tím déle, ale je levná cena dopravy 1,50 eur.
    Číslo balíku je Zásielka 2000001073452 , zde na http://www.depo.sk/ se může ověřit pravdivost, 13.6. a 14.6. byl vákend a 17.6. byl balíček již k vyzvednutí, to znamená třetí pracocní den byl k vyzvednutí.

Takže naše informace doručení 3-7 dní bylo hodně rychle splněno, ale bohužel zákazníkovi se to zdálo dlouhé......

S pozdravem
    Tým Sport-potreby.sk

• boli malé sú vhodné pre deti 9d 3 rokov popis nebol

• super

• primeraná cena

• Mám ohodnotiť tovar ktorý mi ešte neprišiel, čakám už 10 dní

OK , bez problémov, odporúčam.

Tovar nemali skladom

Prvý email bol potvrdenie objednávky a druhý ako sa spracúva v treťom bolo že je nadkladneny tovar a v štvrtom že tovar bol vypredaný a že sa jedná o zahraničného dodávateľa tak že nevedia kedy bude tovar u nich na sklade

• Najlepšie ceny
    • Bohatý výber tovaru
    • Dlhšie dodanie, čo sa počas koronakrízy dá prepáčiť

U vás som našla všetko čo som hľadala a ešte som si mohla aj vybrať z viacerých variánt za nízke ceny. Tento eshop bude v budúcnosti určite mojou prvou voľbou.

• Super obchod aj cenovo aj rychlim dodanim

Spokojnost

ok

OK

Vsetko super

• Super bez problémov všetko prebehlo ako má

Spoľahlivosť,kvalitný tovar , rýchle dodanie

rýchlosť, flexibilita

• Spoľahlivosť
    • Rýchlosť
    • Nepoznám

Spoľahlivosť, rýchlosť a kvalita tovaru.