• Vela odbernych miest
    • zatial neviem

odporucam

Rychle dodanie tovaru, tovar bol v poriadku.Odporúčam

• dobré ceny
    • -neinforomovanosť o stave objednávky

Nakup ok,tovar v poriadku pomerne rychle dodanie. osobne mi chyba viacej parametrov ku niektorym vyrobkom napr.pri cislovani velkosti.

• nenašiel

oplatí sa

• tovar

K obchodu nemám žiadne výhrady. Všetko čo som si vybrala bolo podľa mojich predstáv a som spokojná. Doručenie bolo prekvapivé rýchle za čo som rada. Obchod odporúčam a určite si od neho znovu objednám.

• Prehľadnosť
    • Rýchlosť
    • Informovanosť

Super - doporučujem

• rýchlosť
    • spoľahlivosť
    • jednoduchosť
    • informovanie zákazníka o doručení objednávky
    • nespozorovali sme žiadne

odporúčam nakupovať z dôvodu jednoduchosti, dá sa tovar vyzdvihnúť na predajni v mieste bydliska, služby sú spoľahlivé, rýchle, ochota zo strany zamestnancov

• Korčule sú super.
    • Vybavenie objednávky trvalo viac ako 20 dní. Bol to vianočný darček, našťastie som objednávala v dostatočnom predstihu.

• cena, výber
    • x

našiel som u nich čo som hladal

• Široký výber tovaru.
    • Neviem posúdiť.

Jednoduché nakupovanie.

• Tovar som objednala pred viac ako 2 tyzdnami, ale stale mi nebol doruceny.Po tyzdni od zaplatenia objednavky som kontaktovala obchod mailom, bolo mi oznamene, ze prave zasielku naskladnili a budu expedovat. Po dalsom tyzdni som obchod kontaktovala telefonicky, tam mi povedali zas to iste, ze tovar naskladnili a budu ho expedovat.Na moj dotaz, ze to iste mi bolo oznamene mailom pred tyzdnom, pani na telefone prislubila, ze to preveri a bude ma kontaktovat. Zatial sa tak nestalo.
    • Tak uvidime, ako to dopadne. Ale zatial sa zda, ze je to moj prvy a asi aj posledny nakup u tohto predajcu.

• doručeny tovar sa nezhodoval s vyobrazenim a popisom na ich internetovej stranke -farba,tvar

• -dobrá cena
    • -rýchlosť dodania

• super cena, spokojnost
    • ziadne som nenasiel

• Sortiment
    • Doprava

Odporucam

• Veľký výber, podrobné informácie o produkte,nemusím strácať čas s cestovaním.

Ešte som sa nikde nestretla s toľkými informáciami o priebehu transakcie. Obchod budem odporúčať aj iným.

Doporucujem

• Výhody som zatiaľ neskúmal.
    • Obchod podľa mňa je na dobrej úrovni.

Tovar som mal mať doručený do jednej predajne, do ktorej bolo doručovanie spoločnosťou Geis zrušené. O tomto som nebol vyrozumený dozvedel som sa o tom od kuriéra, ktorý mi zásielku chcel doručiť na adresu bydliska. Celkové som z obchodom spokojný ale doručovanie zásielky trvalo od objednania dva tyzdne s čím nie som spokojný.