• Prehľadná stránka,perfektný popis kabeliek ,rýchle vybavenie objednávky, ochota, milý prístup

• Rýchla odpoveď na dotaz k tovaru
    • Chýba mi viac informácii k tovaru
    • Dodacia lehota veľmi dlhá napriek platbe vopred. / takmer 2 týždne a tovar stále nemám u seba /

• Dve tašky som si objednal, ale ani jednu nemali na sklade. Všetko bolo vypredané a napriek tomu stále mali v ponuke na nete. Keď je tovar vypredaný prečo majú ešte stále v ponuke?

Nikomu neodporúčam nakupovať v tomto obchode. Ja osobne už nikdy nebudem nakupovať tam, lebo som veľmi sklamaný.
    Nezodpovednosť, nespoľahlivosť.

• Super vyber
    • Super vyber

Objednala som si leginy,ktoré sú velmi dobre,som velmi spokojná

• kvalitný tovar za rozumnú cenu
    • vysoké poštovné

Seriozny obchod s kvalitným tovarom. Môžem len odporučiť.

Cakam uz 11 den a nic

• Starostlivy personal je vyhoda

Nikto mi po týždni neodpovedal, ze co je s mojou objednavkou

vyjadrujem maximálnu spokojnosť, objednaná - malá dámska crossbody farebne, aj kvalitou zodpovedala tomu, čo ponúkajú :-)

• veľmi dlhá doba dodania tovaru 10-15 pracovných dní

Obchod zatiaľ hodnotiť nemôžem, nakoľko som objednaný tovar ešte nedostala (objednávka bola uskutočnená 16.6.2017). Z mojej strany je to veľmi dlhá dodacia lehota, žiaľ keby sme to vedeli skôr, tovar neobjednáme. Tovar nehodnotím, iba dodaciu lehotu - nevyhovujúca.

• Tovar je už týždeň zaplatený A zatiaľ nedošiel.Musela som zisťovať čo sa deje.Vraj sa niečo dosiva. TAk nemali dopravu posielať faktúru. Už asi nebudem objednávať tu aj keď má tovar zaujal.

Dlhá dodacia lehota. Neodporúčam.

• Dobre ceny
    • Ziadne

Pekny tovar,odporucam.

• zatial ziadne, tovar som zaplatila, ale este nedostala
    • neviem ci vobec existuju?????

no vobec neviem povedat

• Dĺžka dodacej lehoty, žiadna komunikácia zo strany obchodu o stave objednávky

Väčšinou inde býva tovar dodaný max do týždňa. Tu mi ho po týždni len zaevidovali a žiaľ stále nedodané..

• Rýchlosť, prehľadnosť a spoľahlivosť eshopu

Určite odporúčam

• nerád chodím po obchodoch

stojí za to si prezrieť ponuku, dá sa vybrať

• výborná komunikácia, pekný a kvalitný tovar, prehľadnosť stránky
    • Dezinformácia zákazníka.

Neviem sa vyjadriť ku kvalite služieb, keďže moja prvá skúsenosť dopadla negatívne. Mnou vybraný tovar bol označený na stránkach ako dostupný. Až neskôr mi písomne ponúkli inú farbu a veľkosť. Bola som sklamaná.

• vsetko super
    • ziadne

Sedela velkost, farby, rychlost dorucenia. Som maximalne spokojna a idem objednat zase:)