• rýchly uspokojivý nákup
    • nemám vedomosti o žiadnych slabinách

odporúčam

• rýchlosť doručenia
    • kvalita výrobkov
    • komunikácia
    • nie veľmi dobrá prehľadnosť stránky

Výrobky sú kvalitné, som spokojná.
    Ceny sú vhodné a prístupné pre každého.
    Lehota dodania a aj rýchlosť vybavenia sú rýchle, tiež komunikácia s obchodom je dobrá.
    Výrobky sú určené pre každého, hlavne ako dar na každú príležitosť. Vrelo odporúčam každému.

• jeden z naramkov bol nekvalitne farbeny je rozdiel ako vyzeral na obrazku a vskutocnosti.

Spokojna s obchodikom,nakolko aj pri vrateni tovaru bola bez problemov vybavena reklamacia,Rychlo dodany ,neposkodeny tovar,komunikaci na urovni.Odporucila by som vsetkym priatelom,rodine aj znamim obchod.

• - veľký výber tovaru
    • - jasné, zrozumiteľné podmienky

- celková spokojnosť

So všetkým som spokojná.

• široký výber, rýchle dodanie, bezproblémová komunikácia

už som nakupoval pred tým a vedel som že obchod funguje bezproblémov. obchod som odporučil aj známim

• Široký sortiment tovaru
    • Rychlost dodania
    • Urcite odporucam

• rýchlosť.bohatý vyber
    • v tom že aj ked si objednáte skôr prstienok odtialto tažko sa určuje velkosť

OBCHOD TAKýMTO SPOSOBOM BY SOM ODPORúčILA VšETKýM.

• Celkom dobrý výber.
    • nutnosť nakúpiť za desať eur.

• Variabilnosť
    • Jedine to, že tovar musí byť pri objednávke najmenej za 10 €. Inač žiadne!

Je to super, výhodné, super ceny určite odporúčam aspoň prezrieť si Vašu stránku!

• unikatne sperky za vyhodne ceny
    • spolahlivost
    • rychlost

• kúpa z domu.
    • páčil sa mi tovar

výborný, skvelá a príjemná ochota pri telefonickom kontakte.
    Ešte keby ste aj gravírovali podla vlastného návrhu formou odoslania foto e-mailom, bola by Vaša ponuka 100 percentná.

• obrázky a rozmery

• bohatý sortiment, výborná kvalita, nízka cena, rýchle doručenie
    • nemám nejaké extra výhrady, teraz sa mi prvykrat stalo že mi nesedela veľkosť prstena podla tabulky, ze bol vacsi a posielala som naspat objednaný tovar, ale predtým ked som objednavala prstene prisla mi presna velkost podla tabulky..tentokrat som merala podla posledne kupovaneho prstena, ale kazdy prsten je iny a tak aj v tomto pripade bol tento typ kt. som si objednala vacsi, ale kedze mate dorucovanie vyriesene fakt rychlo tak mi to vobec neprekazalo, ze by som cakala ako v inych internetovych obchodoch aj 3 tyzdne..to je fakt plus ze tovar je doma od objednania do dvoch dni, pripadne kurierom nasledujuci den...

kazdy kto chce kvalitu za skvele ceny nech navstivy vas obchod...ako som spominala, kvalita vyborna, velky vyber produktov, a hlavne rozumna cena + rychle dorucenie. nemam absolutne ziadne negativa. som spokojna a viem ze este v buducnosti urcite vyuzijem vase sluzby

• velky vyber, prehladne zobrazenie, rychla dodacia doba
    • asi ziadne

Na stranku som natrafil nahodou ked som hladal nejake piercingy pre piatelku, a prave tu som nasiel najkrajsie. Zasielka mi prisla rychlo, vsetko v poriadku bez problemov a pohodlne. Keby uz musim nieco vytknut mozno ceny, ale neviem ako je to inde a celkovo, takze su asi v poriadku :)

• dobri prehlad tovaru

jednoduchi nakup

• kvalitne sperky a naj ceny
    • ziadne

zatial najlepsie sperky naj vyber a naj cena doporucujem kazdemu.

• velky výber

• :)
    • :)

hi,your stuf was very nice and gud quality,in future i will buy more :) thanks