Najhoršia komunikácia .Pan agresívny žiadna komunikácia ohľadom objednávky neodporúčam e shop ...palec dole

• Vrchol arogancie
    • Absolútne dno.
    • Tie isté veci majú za najvyššie ceny podľa mňa oproti iným e-shopom .

Pred pol rokom so niečo objednal zistil som že na moje auto to nepasuje do pol hodiny som to zrušil následne mi poslali drzí mail v zmysle nech si nabudúce rozmyslim a objednávam len keď chcem ja som odpísal že len som urobil čo mi zákon umožňuje potom ďalšie drzé maily. Pred pár dňami som objednal aj zaplatil tovar zabudol som že ide o tento eshop pán mi volal že mi rusi obj. a vracia peniaze a že mi nikdy nič nepošle. Vravím mu že sa obrátim na SOI ohľadom podozrenia na porušenie zásady rovnakeho zaobchádzania so zákazníkmi následne sa mi vyhrážal že mi vyfakturuje celý čas strávený so SOI a dá mi to zaplatiť. Išlo o anténku na strechu auta SPARCO striebornú ktorú hneď aj stiahol z predaja asi sa zľakol šetrenia od SOI. Za celý svoj život som nestretol arogantnejsieho pomstychtivejsieho a vztahovacnejsieho človeka ale prajem mu všetko dobre a už len kôli iným zákazníkom dúfam že sa mu so SOI čoskoro ozvú nakoľko mám vďaka jeho hlúposti niekoľko desiatok urazlivych a drzich mailov aj nahratý telefonát. Kiež by som v živote nezabludil na túto stránku ktorá mi vzala aspoň 5 rokov života.
    Všetko čo ten pán tvrdí je čisté klamstvo v reakcii na mňa a kto ho pozná osobne mi dá iste za pravdu bohužiaľ pri toľkých slušných e-shopoch sa zákonite musíte stretnúť aj s takýmto primitivizmom a pánovi želám aby stretával len takých ľudí ako je on. Myslím že by si to do týždňa hodil. Už len to že sa nezmohol ani na "overené zákazníkmi" svedčí o jeho neschopnosti a ubohosti ale verím že karma mu to spočíta a potom fakt nechcem byť v jeho koži. SOI má od mňa všetky dôkazy tak dúfam že pán dostane najvyššiu pokutu už len kôli slušným zákazníkom ktorý bojujú za svoje práva. Asi pánovi nič nehovorí biblia obchodníka "náš zákazník náš pán" Apropó všetky veci čo som ja pozeral som zistil že v iných e-shopoch kúpite o hodne lacnejšie tak vyskúšajte a uvidíte priatelia.

Reakcia obchodu www.speedtech.sk

Dobrý deň, to ale predsa nie je pravda.
    Prvú objednávku ste zrušili, napísalo sa vám, že poprosíme robiť objednávky keď je o tovar záujem, ďakujem.
    Odpoveď: nepoučujte ma.
    Ďalšie odpovede, aby sme skrachovali, a že so stránkou nič nechcete mať.
    Prišla druhá objednávka, nakoľko ste so stránkou nechceli nič mať, sa Vám zavolalo a peniaze HNEĎ vrátili.
    Cez telefón ste sa najskôr ospravedlnili, a potom sa začali kde čím vyhrážať.
    Ku anténe - dodávateľ ju aj tak nemal skladom, SPARCO dopredáva.
    Pri objednávke sa Vám vracali peniaze, nebol dôvod to kontrolovať.
    Anténa nebola skladom - jasne tam bolo uvedené dodanie 1-5 dní, tvrdili ste že skladom bola a máte foto, keby to tak bolo, stačí si to tam pozrieť.
    A nakoniec, až teda anténu máte, a my máme kľud som vám poslal link na asi 5 eshopov, čo ju v ponuke mali.
    Poďakovanie neprišlo.
    Pri toľko vybavených objednávkach, natrafíme aj na konfliktných ľudí, ktorý sa idú chváliť tým že si všetky telefónaty nahrávajú.
    Nech sa Vám darí a želám veľa takých ľudí v živote ako ste Vy.

Ok

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

Tovar objednaný v pondelok a dodaný v stredu. Tomu hovorím rýchlosť. A to ešte pondelok bol velkonočný ( sviatok ) .

• Výber
    • Prišli mi trošku odlišné (farba, rozmer), lacnejšie, menej kvalitné veci, ako som si objednal

Reakcia obchodu www.speedtech.sk

Dobrý deň.
    To určite nie je možne, prišlo vám presne to čo ste objednali.
    Pokiaľ si myslíte, že to tak nie je stačí nás kontaktovať a preverí sa to.
    Info od Vás nemáme žiadne, v kontaktoch máte 2 emaily a telefónne číslo.
    Stačí sa len ozvať.

• -Dodacia doba
    • -Nízke ceny
    • -Široký výber
    • -Komunikácia

• -rýchlosť dodaní
    • -informácie o dodaní tovaru
    • -rozumné ceny

Dobrý obchod s dobrými cenami