• Žiadny cinsky výrobcovia , zaujímavé modely
    • Môj subjektívny názor- dodacia doba cez 3 týždne v rámci SR je veľmi dlha, uvedená doba na stránke bola 11 dni- v mojom prípade nebola dodržaná

Oblečenie pekne, zaujímavé modely, ale ak potrebujete veci narýchlo, resp. Ste v časovej tiesni tak nerátajte s dodaním do týždňa . Ale s pani sa komunikuje po telefóne dobre, je milá a ústretová

• prehladnost stránok, velmi milý prístup a komunikácia

odporúčam

• Objednala som si to na postu preto ze som dost casto prec teraz som mimo a volaju my z Dpd a neda sa to ani odlozit preto som si vybrala slovensku postu lebo si to viem hocikedy vyzdvihnut teraz my to je luto lebo ten overal som chcela

• Dodacia lehota. Doteraz nemám svoj objednaný tovar. Je to už 10 dní.

Reakcia obchodu sonya-shop

mrzí nás že tak dlho čakáte ale dodacia doba je uvedená pri každom produkte, tu je 11dní, balíček už budeme odosielať a pribalíme Vám darček,
    Prajeme príjemné prežitie sviatkov

Sonya.shop.sk

odporučam

Krásne kvalitné šaty, ochotná predávajúca, rýchle dodanie. Vrelo odporúčam.

Ďakujem

• spokojna

Rychle dodanie
    Dobra komunikacia

Ďakujem krásne

• Rýchle jednanie
    • Výborná komunikácia
    • Krásny tovar

Odporúčam nakupovat. Predávajúca je veľmi milá a dobre sa s ňou komunikuje.

ďakujem

• Pekny tovar za dobru cenu
    • Asi nema

Odporucam

ďakujem

• dobrá komunikácia, rýchle vybavenie, dodanie tovaru v poriadku.100 percentná spokojnosť..

Skvelý obchodík so skvelými vecami..

Ďakujem

• Kvalita
    • Výborná komunikácia
    • Ochota a ústretovosť

p.Sonka vie ochotne poradiť ohľadom vecičiek, tovar je dodaný expresne superrýchlo a preto všetkým maminám, ktoré nazrú do jej albumu ODPORÚČAM nakúpiť, neobanujete. Teším sa opäť na ďalší skvelý nákup.

ďakujem pekne :)

• Najdôležitejšia prednosť je,že práve u predávajúcej Sonky sme našli tenisky s Angry Birds námetom a vlastne aj teplákovú súpravu.

Sonka je milá, komunikatívna predávajúca, ochotná poradiť a výjsť v ústrety.Veci sú kvalitné a za rozumnú cenu a preto ju vrelo všetkým ODPORÚČAM na TISÍC%
    Prajem i naďalej veľa úspešných obchodíkov a teším sa opäť niekedy nabudúce.
    S pozdravom Ľubka

Reakcia obchodu sonya-shop

Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu

• - vyborna komunikacia
    • - ochota dohodnut sa
    • - pekny tovar
    • - rychle dodanie
    • - odporucam

Velmi mila a ochotna predavajuca, vyborna komunikacia, pekny tovar a rychle dodanie. Urcite este u nej nakupovat budem. Odporucam

Veľmi pekne ďakujem