• Objednala som si, objednávku zaevidovali ale už 3 týždne sa mi neozvali

Obchod sa odmlčal...čo teraz?

Tovar, ktorý som objednala nemali skladom a dosť neskoro dali vedieť o tomto probléme. Neskoro na to, aby som si tovar objednala ešte do vianoc inde.

Rýchle dodanie

• Výhoda

Rýchle dodanie.Dodanie v sobotu čo považujem za super.

• vobec mi neprisiel potvrdzujuci mail, ze mi tovar dorucia.

• bezproblémový nákup a doručenie tovaru

Celkove sa tu oplatí objednávať.

• Profesionálny prístup
    • dobrá komunikácia
    • rýchle vybavenie

Super obchod. Jednoznačne odporúčan!

Vysavač ponúkali s príslušenstvom. Toto príslušenstvo nie je možné pripojiť ku kúpenému typu-samozrejme toto sa vysvitlo až po doručení tovaru. Na napísanú reklamáciu neodpovedali, čakám už niekoľko dní.

• Dobrá komunikácia a rýchle dodanie.

žiadna

Nedorucane

• Mali tovar, ktory som hladal
    • Dobra cena
    • Zle formulovany objednavaci formular (pre nakup na ICO)
    • Zle zostavena faktura aj po telefonickom dohovore s operatorom
    • 3 dni som sa nevedel dovolat nikomu na infolinke. Pomohlo az chatovacie okno na stranke

Nasiel som tovar, ktory uz v inych obchodoch neponukali alebo ponukali za vyssiu sumu. Tovar prisiel neposkodeny a v dost dobrom case. Komunikacia obchodu so zakaznikom povazujem za slabe miesto. Tazko sa s pracovnikmi spaja. Neviem ci som vystihol zly den ale pri jednej objednavke mat 4 zle dni mi uz pride podozrive :-) celkovy dojem mam taky normalny

Po dvoch týždňoch od objednávky stále nemám ani potvrdenú objednávku. Telefonoval som opakovane na podporu a stale tvrdia, že to preverujú u obchodníkov. Neviem, dokedy to ešte potrvá.

• Je na heureka.sk
    • Dobré ceny tovaru

Neprehľadný, sľubuje, že o dostupnosti tovaru a jeho približnom odoslaní bude informovať, no ani týždeň po odoslaní objednávky ma nik nekontaktoval. Nemajú uvedené žiadne kontaktné informácie ako tel. Či mail. Nakoniec som sa na objednávku opytala v AndreaShope, tí to potom zariadili.

doručenie na adresu

• Nikto nepotvrdil objednavku

Obchod vobec nereagoval, az nasledne, ked som kontaktoval spravcu-Andrea shop zacali sa venovat mojej objednavke ale po tyzdni zatial nemam info ci vobec tovar dostanem.

Napriek viacerym negativnym referenciam, u nas spokojnost - dobra komunikacia, rychle dodanie a dobes cena

Vyzva na vyzdvihnutie na ine ako zadane odberne miesto, nemozne dovolat sa na infolinku, obchod na sms nereaguje

Tovar nebol funkčný

Reakcia obchodu snycentrum

mrz nás tento vzniknutý problém. Obráťte sa na naše reklamačné oddelenie. Celú vec prevaria a vyriešia v súlade s reklamačným poriadkom. S pozdravom SnyCentrum