• ja osobne ju nemám
    • Predaj napadnutej resp.chorej rastlinky

Tovar resp. olivový stromček prišiel v igelitke/ žiadne zabalenie ako to kuriérske firmy vyžadujú/, rastlinka bola celá napadnutá - choré listy, ked som chcela vrátit stromček bolo ho treba zabalit, ale 2 m krabicu som nezohnala tak mi ho kuriér nevzal naspäť, neviem teda akým podvodom sa dostal ku mne v igelitke, zrejme cez známeho kuriéra.
    Majitelovi som poslala viac foto stromčeka viac sa mi nik neozval , ani prepáčte no proste niky viac tento obchod. Stromček uschol tak som prišla o 32 €. Nikdy viac tento obchod, škoda . že som si recenzie neprečítala skôr.

Neodporúčam.

• Vyhoda žiadná

Obchod neodporúčam najprv sa mi neozivali,keď som telefonovala tak mi tvrdil že neposlali lebo nemám zaplatené.Potom prišiel nato že omyl tak že to dá doporiadku .Pravdaže sa mi už neozval veď mali zaplatené tak načo.Snažila som sa dovolať nedvíhal viac dní ,lebo je chorý neunúval ani napísať ,že je chorý potom sa ozve.Napokon keď už ma vytočil s arogantným správaním tak najprv že pošle 17.05 2021.Ale sa mu nepáčilo že dakto povedal pravdu potom zas číslo učtu chce ,on mi posielať nič nebude.Odmietla som tak napísal manželovi že má poslať čislo učtu lebo stornuje objednávku ,rastlinny ktore doobeda ešte chcel poslať má vypredané .Ale vidím že nie som sama ktorá má zlú skúsenosť touto firmou .Neseriozny pristup arogantne jednanie .

promtnosť na jednotku :-)

Nedošli mi všetki rastliny ake som si objednala a te čo došli boli suche, pomačkane, dolamane stonky, žiaden sprevodný list,že čo dodane a čo nie ,budu zaslane neskor?...mam čakať?....

S obchodom som bola spokojná.

• Nekvalitne sadenice. Z 10 kusov len 2 kusy mali dobrú kvalti. Ostatne boli nedostatočne vyvinute sadenice. Niektoré dokonca ako keby začali hniť.

nikdy viac

Rastliny prisli velmi slabe a polamane. Dve rastliny som vyhodila hned lebo neboli vobec zakorenene, len na rychlo bez korenov zasadene do kvetinaca. V krabici boli dokonca hodene opacne dnom kvetinaca hore. Nemam slov. Naco to potom existuje taky obchod, ked nemaju k tomu vztah co robia. NIKDY VIAC

• Kvety boli slabo označené

• široký výber
    • prehľadnosť
    • komunikácia

Rastlinky boli objednané, zaplatené - a nič... dostala som iba sms, že peniaze prebehli na ich účet. Uplynuli už 2 týždne, a ani odpoveď, ani tovar, ani vrátenie penazí...

• nakup z domova
    • zlepsenie zaobchadzania s balikom ale to je chyba prevazajucich

tesim sa na dalsi nakup

• niektoré rastliny neboli označené názvom

až na jeden omyl prišli rastlinky v poriadku. miesto heuchery cherry cola som dostala heucheru peach...ale aj tá je veľmi pekná...takže pre mňa OK

• Velky vyber rastlin, ktore su v sezone vacsinou vsetky skladom. Rychle dodanie za par dni.
    • Toto nie je ani tak slabina, ale pri vybere rastliny si treba uvedomit, ze zobrazena rastlina v ponuke vobec nemusi vyzerat tak, ako ta skutocna dodana, hlavne ak sa pocas vegetacneho obdobia meni( konkretne skalnicky), ja sa tesim a dufam, ze aj tie moje budu rovnako krasne ako tie na obrazku.

Asi zatial spokojnost, rasliny su zasadene, dufam, ze sa im bude darit.

• široký sortiment
    • zlá komunikácia so zákazníkom

Nedostatočné balenie rastlín! Kvetináče s mokrou zeminou položili priamo do krabice, bez akéhokoľvek zabalenia, tak to robia iné e-shopy s rastlinami.Krabica sa zo spodu premočila, pri odovzdávaní sa roztrhla a kvetináče vypadli. Najviac to odniesli echinacei, ktoré boli málo zakorenené a vysypala sa z nich zemina.
    Upozornila som ich na zámenu rastliny, ale ani sa nenamáhali odpovedať.
    Rastliny nechcem vrátiť, chcela som len poznať reakciu obchodu, no márne.

• široký sortiment skalničiek

• pohodlné

pohodlné rýchle

• -široký sortiment
    • -slušné ceny
    • -ponuka konkrétnych rastliniek (rakytník, cotula)
    • -ešte by som vylepšila ceny, aby sme nemuseli chodiť do PL ;)

Hľadala som konrétne rastliny a tu som ich našla. Preto som si prešla celú ponuku a bola som milo prekvapená širokým sortimentom . Preto som si objednala viac, ako som pôvodne chcela. Tovar mi prišiel rýchlo a v poriadku (aj vďaka ohľaduplnej manipulácii prepravnou spoločnosťou). Možno trošku prehodnotiť ceny, aby sme nemuseli nakupovať v PL a bude to dotiahnuté do dokonalosti. Dúfam, že všetko mi zdarne prezimuje a budem sa tešiť z novej zelene na záhrade. Odporúčam!

• Vynikajúca komunikácia s obchodom
    • Nebolo upozornenie že listy sa vyfarbujú dodatočne a rastliny boli maličké ale mali dobrý koreňový systém. Upozornenie som nenašla na žiadnej stránke, ktorá tento typ rastliny ponúka

úplne v pohode

Reakcia obchodu skalnicky.eu

Ďakujeme Vám za vaše hodnotenie. Upozornenie pridáme dodatočne na stránku.
    Niektoré z rastlín boli maličké z toho dôvodu, že sme mali malé množstvo skladom - preto sme Vám nemohli vybrať niečo vzrastejšieho vzhľadu.
    Každopádne Vám ďakujeme za Vašu objednávku :)
    Pekný deň.

• obchod má veľkú ponuku skalničiek a oceňujem nový vyhladávací filter, ktorý triedy rastiny podľa doby kvitnutia, farby, výšky, čím uľahčuje výber tých správnych rastlín a šetrí čas. výborná vec.
    • neviem

Ak sa chystáte vytvoriť si v záhrade pestrú a zaujímavú skalku alebo potrebujete do záhrady zaujímavé rastliny, určite si pozrite stránku tejto firmy.

Reakcia obchodu skalnicky.eu

Veľmi pekne Vám ďakujeme za pozitívnu reakciu. :)