• Rychlost, spolahlivost.
    • Ziadne

Vyborny

môžem len doporučiť

• Seriózny prístup. Rýchle vybavenie objednávky v kontexte údajov zo stránky. Veľmi dobré spätné info o stave objednávky.

Všetko, čo sa píše na stránke - sa realizuje, bez výhovoriek a zdržania. V tomto je hlavná výhoda - seriózny prístup.

• Vyhodne (= najlepsie) ceny na niektore produkty,
    • prehladny obchod.
    • Jedine co by sa mozno dalo doplnit je tzv "sledovanie balicka" u kurierskej spolocnosti, pokial ma tato v ponuke taku sluzbu, clovek si vie o cosi presnejsie zorganizovat cas na prijatie objednavky. Ale to len skutocne ako bonus. Celkovo je informovanie prostrednictvom mailov na velmi dobrej urovni, takze spokojnost.

Toto bol uz moj druhy nakup v tomto obchode a opat pre mna vyhodny (najlepsia cena, spolahlive dodanie).

• Najlepšia cena, skoré vybavenie objednávky, škoda že veľkonočné sviatky spomalily dodávku, inak by to bolo super.

S prihliadnutím na cenu a rýchle vybavenie objednávky doporučujem nákup v tomto obchode.

• - najlacnejší tovar na nete
    • - škoda že to čo som objednal nie je na sklade a musí sa dlhšie čakať

• cena, pristup

odporucam

• Dobré ceny, kvalitné služby

Určite odporúčam

• zohnal som u Vás originálny tovar ktorý iné obchody síce mali v ponuke , ale nedostupné a s cenou som bol tiež spokojný ( v porovnaní s konkurenciou)
    • Prehľadnosť je v poriadku.
    • Grafika stránky sa mi zdá "nelákavá" , alebo mierne zastaralá ..

• svoj tovar som tu našiel za najlepšiu cenu
    • perfektná komunikácia
    • milá a ochotná pani na telefóne
    • u mňa osobne, že nemá nablízku kamenný obchod (napr. Bratislava)

odporúčam tento obchod

• rychlost vybavenia objednavky
    • komunikacia
    • ziadne

Vybral som si tento obchod hlavne kvoli naj cene na trhu. Ale som velmi spokojny, hlavne ako rychlo mi bol tovar doruceny a to este dva dni trvalo pokym boli moje peniaze prevedene na ich ucet a medzi tym bol i vikend. takze super.

Reakcia obchodu na dopyt rýchla, odpoveď úplná. Komunikáciu, info o dodaní a doručenie objednaného tovaru, hodnotím veľmi kladne.

• Prehľadnosť ponuky na stránke
    • široký výber sortimentu, ktorý inde nenájdete
    • Skvelé ceny v porovnaní s konkurenciou
    • tovar je doručovaný, resp. objednávaný a dodávaný zo zahraničia.
    • Také menšie i keď mínus je, že manuály k výrobkom niesu často v jazyku do ktorého štátu objednávate, ale len v tom jazyku odkiaľ je výrobok odoslaný. (v mojom prípade)

Najprijateľnejšia cena, možnosť výberu širokého sortimentu a príslušenstva k tomu tovaru v taktiež skvelých cenách.

Obchod by som vrelo odporučil každému, pretože ponúka širokú ponuku tovarov za dobrú cenu a za veľmi obstojné dodacie podmienky.

• Tovar objednaný a tri týždne žiadna odpoveď typu "Tovar ide s Tramtárie bude to trvať cca 3 mesiace,ste ochotný počkať ?"

Komunikácia veľké MÍNUS...
    Nedoporučujem z vlastnej skúsenosti.

• na mnou hľadný tovar bezkonkurenčná cena
    • rýchlosť dodania
    • neviem

• nízka cena

web stránka prehľadná, ceny veľmi nízke, dosť promtná dodacia lehota, určite by som obchod doporučil, ale ten statív prišiel poškodený určite sa to nestalo pri pripreprave bol asi poškodený už pri výrobe, ale nemám chuť niečo reklamovať, asi sa na to vykašlem a na budúce si budem veci kupovať zas v kamenom obchode..... ďakujem.

• Výborná komunikácia medzi zákazníkom a dodávateľom.
    • Schopnosť pružne reagovať na požiadavky/žiadosti zákazníka.
    • Prehľadnosť stránky jednoduchosť nakupovania, spôsoby platby mi vyhovovali.
    • Žiadne som nepostrehol.

Nakupovaný tovar bol za výhodnú cenu.
    Odporučil by som ho aj ostatným, pre dobré ceny, výbornú komunikáciu so zákazníkmi prostredníctvom e-mailu. Vaša ochota flexibilne pracovať s žiadosťami prípadne dohodami so zákazníkom.

• Najlepšia cena tovqru

• Ponuka
    • Ceny
    • dodaný tovar nemal CZ ani SK manual.

V obchode som našiel najlepšiu ponuku.
    Informácie ohľadom dodania boli seriózne.
    Určite by som odporúčal tento obchod každému.
    Komunikácia s obchodom je na úrovni.

• netreba behať po obchodoch
    • šróbiky na zošróbovanie kolísky boli krátka, museli sme kúpiť dlhšie

je to výhoda aj napriek malým nedostatkom